Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

chusta czy nosidełko?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: chusta czy nosidełko?

    Chusty teraz są bardzo popularne i bardzo je sobie wszyscy chwalą, ale wiadomo, że każdy kij ma dwa końce i nie każdemu może odpowiadać chusta czy nosidełko. Mi nie odpowiada żadna z opcji, głównie z powodu problemów zdrowotnych.

    Skomentuj


      Odp: chusta czy nosidełko?

      Zdecydowanie chusta. Przerabiałam temat nosidełka przy pierwszym dziecku i był dramat. Nieporęczne, ciężkie, córka cały czas płakała, nie chciała w nim leżeć. Po drugiej ciąży zdecydowałam się na chustę do noszenia. Dokładnie maze basic od Luna Dream i byłam zachwycona. Bardzo wygodna, syn uwielbiał być w niej noszony. Polecam, można kupić tutaj: lunadream-chusta-do-noszenia-dzieci-maze-basic-zielony
      Last edited by disne; 24-06-2020, 22:37. Powód: link

      Skomentuj


        Odp: chusta czy nosidełko?

        W moim przypadku nosidełko kompletnie nie zdało egzaminu. Jest ciężkie, mało praktyczne, dodatkowo mała strasznie się buntowała, jak tylko przychodził czas na transport w nosidełku. W końcu kupiliśmy chustę i problem się rozwiązał. Zamówiłam na internecie w sklepie Luna Dream, dokładnie bambusową chustę do noszenia dzieci splot diamentowy: lunadream.pl/chusty-tkane-do-wiazaniaxxxxx i mogę szczerze polecić. Dobrze się nosi, jest wygodna i dla mnie i myślę, że dla dziecka też
        Last edited by disne; 24-06-2020, 22:37. Powód: link

        Skomentuj


          Odp: chusta czy nosidełko?

          Chusta moim zdaniem tez jest bardzo przydatna. Miałam ale już dla odrobinę starszego dziecka - chustę kółkową. Świetna sprawa i trochę inna alternatywa np. przy robieniu zakupów.

          Skomentuj

                 
          Working...
          X