Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Pierwsze Kroki Waszych Pociech

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Pierwsze Kroki Waszych Pociech

    Miał 14 miesięcy.


    To Jaś na pierwszym spacerze o własnych nogach.
    Ludzie się dziwili ,że ,,taki mały a już chodzi" a przecież miał przeszło rok.
    Tylko w ciągu rok tak nie nadgonił rówieśników więc miał 68 cm.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Pierwsze Kroki Waszych Pociech

      mój synek miał 14 miesięcy jak naprawdę samodzielnie zaczął kroczyc od fotela do fotela,od mamy do taty a potem to już wszędzie

      Skomentuj


        Odp: Pierwsze Kroki Waszych Pociech

        Moja pierwsza córeczka miała 10 miesięcy kiedy zaczęła stawiać pierwsze samodzielne kroki a druga zaczęła chodzić jak miała 9 miesięcy i 3 tygodnie

        Skomentuj


          Odp: Pierwsze Kroki Waszych Pociech

          Moja córka rwała się do chodzenia tydzień po skończeniu 6 miesięcy... Do tego stopnia, że trzeba było wziąć ją pod paszki i zrobić z nią kilka krokow. Jak miała 9 czy 10 miesięcy biegała po mieszkaniu jak trzymało się ją za dwie ręce. Jak skończyła rok musiala się trzymać za jedną rękę. Miesiąc temu czyli jak miała 13 miesięcy odważyła się chodzić sama bez trzymanki, ale łatwo się zniechęca. Póki co woli trzymac kogoś za rękę choć samodzielne chodzenie idzie jej bardzo ładnie i płynnie.

          Skomentuj


            Odp: Pierwsze Kroki Waszych Pociech

            Starszy synuś miał 14 miesięcy, gdy zaczął samodzielnie chodzić, młodszy potrzebował na to aż 16 miesięcy. Nie martwiło mnie to jednak. Każde dziecko rozwija się w swoim tempie i nie warto niczego przyspieszać


            Skomentuj

                   
            Working...
            X