Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Czy to może być koklusz?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Czy to może być koklusz?

    Witam,mam 10 miesięcznego synka,najpierw miał biegunkę przez 3 dni,przeszła mu a za chwilę zaczął kaszleć na mokro i mieć katarek a do tego doszła gorączka i wysypka na brzuszku,byłam z nim u lekarza i dostał antybiotyk ale za bardzo mu nie pomaga,jak kaszle to strasznie płacze,znowu pojawiła się biegunka,mało je i pije.

    Nie wiem czy mam czekać do poniedziałku a może wcześniej z nim jechać? czy może za bardzo przesadzam?

    #2
    Odp: Czy to może być koklusz?

    Napisane przez mycha90 Pokaż wiadomość
    Witam,mam 10 miesięcznego synka,najpierw miał biegunkę przez 3 dni,przeszła mu a za chwilę zaczął kaszleć na mokro i mieć katarek a do tego doszła gorączka i wysypka na brzuszku,byłam z nim u lekarza i dostał antybiotyk ale za bardzo mu nie pomaga,jak kaszle to strasznie płacze,znowu pojawiła się biegunka,mało je i pije.

    Nie wiem czy mam czekać do poniedziałku a może wcześniej z nim jechać? czy może za bardzo przesadzam?
    ja bym na Twoim miejscu zawiozła dziecko do lekarza - jesli antybiotyk nie dziala to zapewne koniecznoscia jest zastosowanie innego - bedziesz Ty spokojniejsza jak dziecko bedzie pod opiekom lekarza i najwazniejsze aby pomoc dziecku - zycze zdrowia synkowi i koniecznie napisz co u Was

    Skomentuj


      #3
      Odp: Czy to może być koklusz?

      W takich przypadkach najlepiej nie czekac tylko udać się na pogotowie. Byc może to nic poważnego ale zawsze jest ryzyko jakiejs poważnej infekcji lub choroby. Lepiej nie zostawiać tego i czekac aż przejdzie - wiedząc ze leki nie pomagają. Ja w takich sytuacjach zawsze jade na pogotowie.

      Skomentuj

             
      Working...
      X