Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Tak odeszły mi wody

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Tak odeszły mi wody

    Sęk w tym, że mi odeszły dopiero na fotelu ginekologicznym podczas badania, gdy akcja porodowa już trwała. A jak to było u was? Komuś odeszły tak spektakularnie, nagle? Przy drugim porodzie jest inaczej?
  •    
       

    #2
    Odp: Tak odeszły mi wody

    Mi się sączyły powoli, chyba tego się obawiałam najbardziej że będę np. gdzieś w sklepie i chluśnie jak na filmie

    Skomentuj


      #3
      Odp: Tak odeszły mi wody

      No właśnie boję się, że przy drugim porodzie tak chlusta

      Skomentuj


        #4
        Odp: Tak odeszły mi wody

        A nie słyszałam że ilość porodów ma na to wpływ no trudno ta to wpływu nie mamy

        Skomentuj


          #5
          Odp: Tak odeszły mi wody

          mi wody odeszły jakieś dwie godziny juz przed urodzeniem córci - i chlusnęły ale byłam juz w szpitalu

          Skomentuj


            #6
            Odp: Tak odeszły mi wody

            przy dwójce dzieci odeszły mi wody w szpitalu

            Skomentuj


              #7
              Odp: Tak odeszły mi wody

              U mnie przy pierwszych dwóch porodach położna przebiła pęcherz płodowy w trakcie porodu. Przy trzecim byłam juz w szpitalu o 4 rano odeszły wody o 9 zaczęły się bóle a o 11.45 mały był na swiecie.


              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Tak odeszły mi wody

                Można powiedzieć że u mnie było jak na filmach bo smacznie sobie spałam aż tu nagle otworzyłam oczy z przeświadczeniem że zaraz coś się stanie no i chlust poszły wody

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Tak odeszły mi wody

                  Mnie odeszły podczas prania. A w domu poza mną był tyko pies

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Tak odeszły mi wody

                    Napisane przez pradip Pokaż wiadomość
                    Można powiedzieć że u mnie było jak na filmach bo smacznie sobie spałam aż tu nagle otworzyłam oczy z przeświadczeniem że zaraz coś się stanie no i chlust poszły wody
                    filmowo poród Ci sie zaczął - u mnie w czasie skurczu było chlust

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Tak odeszły mi wody

                      Napisane przez pradip Pokaż wiadomość
                      Można powiedzieć że u mnie było jak na filmach bo smacznie sobie spałam aż tu nagle otworzyłam oczy z przeświadczeniem że zaraz coś się stanie no i chlust poszły wody
                      to była zmora mojej ciąży - zastanawianie się jak to się stanie, czy będę w piejscu publicznym czy w domu? W sume to nie wiem co gorsze, starcić wody płodowe w łóżku to jakaś masakra

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Tak odeszły mi wody

                        U mnie było trochę śmiesznie z tymi wodami. Trafiłam na porodówkę w ostatnią Wigilię. Miałam już skurcze co 5 minut,ale na badaniu ginekologicznym okazało się,że rozwarcie mam dopiero na 1 palec. Pani Doktor zdecydowała,że mogę jeszcze trochę "poczekać" na sali oczekujących a że była pora obiadu miałam dostać zupę. Ogólnie Pani Doktor stwierdziła, że jeszcze przez jakiś czas nie urodzę. Poszłam więc na pustą salę, bo z racji Wigilii oprócz mnie i dwóch rodzacych nikogo nie było na trakcie. Postawili przede mną talerz zupy. No i jadłam ją pomiędzy jednym skurczem a drugim. Zupa była jarzynowa i ze smutkiem pomyślałam, że ładna Wigilia przede mną. W pewnym momencie przyszedł silny skurcz i poczułam, że muszę wstać. I w tym momencie chlusnęły że mnie wody. Poszłam na salę porodową i zdziwionym położnym powiedziałam, że niezłą tą zupę dają bo po niej odeszły mi wody :-) Potem wszystko potoczyło się błyskawicznie i już po 4,5 godzinach powitałam na świecie swoją Kochaną Gabrysię.

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Tak odeszły mi wody

                          Napisane przez naatasha Pokaż wiadomość
                          U mnie było trochę śmiesznie z tymi wodami. Trafiłam na porodówkę w ostatnią Wigilię. Miałam już skurcze co 5 minut,ale na badaniu ginekologicznym okazało się,że rozwarcie mam dopiero na 1 palec. Pani Doktor zdecydowała,że mogę jeszcze trochę "poczekać" na sali oczekujących a że była pora obiadu miałam dostać zupę. Ogólnie Pani Doktor stwierdziła, że jeszcze przez jakiś czas nie urodzę. Poszłam więc na pustą salę, bo z racji Wigilii oprócz mnie i dwóch rodzacych nikogo nie było na trakcie. Postawili przede mną talerz zupy. No i jadłam ją pomiędzy jednym skurczem a drugim. Zupa była jarzynowa i ze smutkiem pomyślałam, że ładna Wigilia przede mną. W pewnym momencie przyszedł silny skurcz i poczułam, że muszę wstać. I w tym momencie chlusnęły że mnie wody. Poszłam na salę porodową i zdziwionym położnym powiedziałam, że niezłą tą zupę dają bo po niej odeszły mi wody :-) Potem wszystko potoczyło się błyskawicznie i już po 4,5 godzinach powitałam na świecie swoją Kochaną Gabrysię.
                          To szpitalne jedzenie się chyba dziecku nie spodobało

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Tak odeszły mi wody

                            Mi odeszły wody po przyjęciu na oddział w czasie relaksującego prysznica na piłce Właściwie to zaczęły odchodzić wtedy i sączyły się później z każdym skurczem.

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Tak odeszły mi wody

                              Mi wody odeszły niespodziewanie, na szczęście gdy byłam w domu. Było to jednak niezbyt fajne uczucie gdy przy każdym kroku jaki trzeba wykonać, (aby dojść do samochodu a potem idąc na izbę przyjęć w szpitalu) stawałam się coraz bardziej mokra

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X