Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

ubieranie się

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: ubieranie się

    My jesteśmy na etapie rozbierania sie samemu. Synek zawsze ściągnie bluzkę, skarpety czy spodnie. Sam to tylko bluzkę przez główkę przeciagnie. bardzo często sam kombinuje, ale jeszcze mu to nie wychodzi tak jakbym chciała, ale niech się uczy.

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: ubieranie się

      Córka co prawda ma 5 lat ale w wieku 4 lat potrafiła się ubierać. Czasami było tak, że trzeba było szybko wyjść wtedy już nie pozwalałam, jej na samodzielne ubierania tylko szybko sama za nią to robiłam . Teraz czasami tez się tak zdarzy...

      Skomentuj


        #18
        Odp: ubieranie się

        U nas to jest tak, ze jak musimy szybko wychodzić z domu, bo się gdzieś spieszymy to własnie wtedy synek chce wszystko robić sam. Ja wtedy też sama go ubieram, ale jak nie musimy szybko wychodzić z domu to pozwalam żeby sam popróbował sie ubrać. Najlepiej wychodzi mu zakładanie czapki.

        Skomentuj


          #19
          Odp: ubieranie się

          Napisane przez agrafka13 Pokaż wiadomość
          U nas to jest tak, ze jak musimy szybko wychodzić z domu, bo się gdzieś spieszymy to własnie wtedy synek chce wszystko robić sam. Ja wtedy też sama go ubieram, ale jak nie musimy szybko wychodzić z domu to pozwalam żeby sam popróbował sie ubrać. Najlepiej wychodzi mu zakładanie czapki.
          U mnie córka właśnie czapkę zawsze założy krzywo lub na odwrót jakos jej to nie wychodzi za bardzo ale zawsze buty zakłada sama i nie ma opcji aby ktoś to zrobił za nią a w kurtkach praktycznie w każdej zepsuła zamek bo tak pięknie uczyła się zapinać

          Skomentuj


            #20
            Odp: ubieranie się

            Napisane przez Iwonka886 Pokaż wiadomość
            U mnie córka właśnie czapkę zawsze założy krzywo lub na odwrót jakos jej to nie wychodzi za bardzo ale zawsze buty zakłada sama i nie ma opcji aby ktoś to zrobił za nią a w kurtkach praktycznie w każdej zepsuła zamek bo tak pięknie uczyła się zapinać
            Dzieci mają to do siebie, że często się psuje :P ale nie można ganić, dziecko się bardzo cieszy, jak coś zrobi samo. uczyć i uczyć, samodzielność jest bardzo ważna w rozwoju maluchów.

            Skomentuj


              #21
              Odp: ubieranie się

              Pewnie, ze nie należy ganić ja, żeby było jej łatwiej teraz kupiłam kurtki na zatrzaski radzi sobie super ! Głównie chciałam żeby w przedszkolu miałam łatwiej

              Skomentuj

                     
              Working...
              X