Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Uwielbiam słodycze

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Jakie sa Wasze ulubione słodycze

    A ja od zawsze uwielbiam czekolade z orzechami.
    Chyba nigdy mi to nie przejdzie.

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Jakie sa Wasze ulubione słodycze

      Napisane przez pradip Pokaż wiadomość
      Sama sobie też narobiłam

      Podziel się jakimś prostym i smacznym przepisem... Ja na walentynki zrobiłam "Leśny mech" ale początkowo nie przyznałam się jaki jest jego główny składnik bo mąż by pewnie nawet nie spróbował
      Leśny mech to nie jest ciasto szpinakowe ?

      Biedronkowe lubię wszystkie czekolady !

      Skomentuj


        #18
        Odp: Jakie sa Wasze ulubione słodycze

        Ciasteczka owsiane z nutellą
        1 1/2 szkl płatków owsianych (nie błyskawiczne )
        3 łyżki nutelli (radzę mniej)
        1/2 łyżeczki cukru waniliowego
        1 szkl brązowego cukru
        1/4 szkl mleka
        1/8 kostki masła
        W dużej misce wymięszać płatki nutelle cukier waniliowy
        W rondelku podgrzać cukier mleko i masło Dotować ok 1 min doprowadzić do wrzenia Zdjąć z ognia wsypać płatki i wymięszać Wyłożyć na pergamin Czekać aż zastygnie Dzieci moje były wniebowzięte bo ciasteczka słodziutkie ale wolę inną wersję

        Skomentuj


          #19
          Odp: Jakie sa Wasze ulubione słodycze

          Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
          Ciasteczka owsiane z nutellą
          1 1/2 szkl płatków owsianych (nie błyskawiczne )
          3 łyżki nutelli (radzę mniej)
          1/2 łyżeczki cukru waniliowego
          1 szkl brązowego cukru
          1/4 szkl mleka
          1/8 kostki masła
          W dużej misce wymięszać płatki nutelle cukier waniliowy
          W rondelku podgrzać cukier mleko i masło Dotować ok 1 min doprowadzić do wrzenia Zdjąć z ognia wsypać płatki i wymięszać Wyłożyć na pergamin Czekać aż zastygnie Dzieci moje były wniebowzięte bo ciasteczka słodziutkie ale wolę inną wersję
          Mmmm brzmi pysznie tylko wydają się właśnie bardzo słodkie może warto dodać do nich rodzynkę, banana albo żurawinę? Długo czekałaś aż zastygną?

          Skomentuj


            #20
            Odp: Jakie sa Wasze ulubione słodycze

            słodkie wychoodzą ,dlatego napisałam aby zmniejszyć nutellę ,można kombinować też z dodatkami Czekaliśmy ok 3 godzin Dzieci nie mogły się doczekać

            Skomentuj


              #21
              Odp: Jakie sa Wasze ulubione słodycze

              Ja w ostatnim czasie nieco ograniczyłam słodycze. Wiadomo,że czasami zrobi się wyjątek na przykład dla czekolady ale staram się tak nie objadać bo wiem,że wcale nie będzie to dla mnie takie dobre. Przerzuciłam się na suszone owoce. Bardzo dobry zamiennik kiedy macie ochotę coś sobie chrupnąć w przerwach od pracy.
              Warto jest zorientować się czy jedzenie pochodzi z ekologicznych plantacji ( niestety ale w supermarketach wiele jedzenia jest nafaszerowane chemią). Ostatnio zamawiałam tutaj http://www.smakiziemi.eu/

              Skomentuj


                #22
                Odp: Jakie sa Wasze ulubione słodycze

                Napisane przez kajametrowsk Pokaż wiadomość
                Ja w ostatnim czasie nieco ograniczyłam słodycze. Wiadomo,że czasami zrobi się wyjątek na przykład dla czekolady ale staram się tak nie objadać bo wiem,że wcale nie będzie to dla mnie takie dobre. Przerzuciłam się na suszone owoce. Bardzo dobry zamiennik kiedy macie ochotę coś sobie chrupnąć w przerwach od pracy.
                Warto jest zorientować się czy jedzenie pochodzi z ekologicznych plantacji ( niestety ale w supermarketach wiele jedzenia jest nafaszerowane chemią). Ostatnio zamawiałam tutaj http://www.smakiziemi.eu/
                Czasem warto sobie odmienić i zjeść zdrowo i lżej się można poczuć bo słodycze to wiadomo ...

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Jakie sa Wasze ulubione słodycze

                  Przyznam, że ostatnio mam dużą słabość do milki oreo. Na szczęście nie potrafię na raz jej zbyt dużo zjeść, więc może nie trzeba będzie mnie w najbliższym czasie toczyć .

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Jakie sa Wasze ulubione słodycze

                    Napisane przez smerfetkaaa8 Pokaż wiadomość
                    Przyznam, że ostatnio mam dużą słabość do milki oreo. Na szczęście nie potrafię na raz jej zbyt dużo zjeść, więc może nie trzeba będzie mnie w najbliższym czasie toczyć .
                    O tak milka oreo przepyszna!

                    I jeszcze żelki uwielbiam, i pralinki i cukierki z adwokatem i rafaello i......wymieniac mogę w nieskńczoność. Poza krówkami i toffi chyba jestem wszytskożerna

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Jakie sa Wasze ulubione słodycze

                      perpetua to ja z kolei krówki uwielbiam Jedynie nie te ciągutki ale te prawdziwe pyszne Milka oreo też jest super Teraz Milka ma takie różności smakowe Tylko ta z żelkami i cukierkami w środku jest dla mnie bardzo za słodka

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Jakie sa Wasze ulubione słodycze

                        a ja ostatnio mam fazę na andruty i pomarańcze..słodycze mi przeszły ale pomarańczy nie potrafię sobie odmówić..
                        No dobra czasami złapię twixa he he he

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Jakie sa Wasze ulubione słodycze

                          Napisane przez macdzia Pokaż wiadomość
                          a ja ostatnio mam fazę na andruty i pomarańcze..słodycze mi przeszły ale pomarańczy nie potrafię sobie odmówić..
                          No dobra czasami złapię twixa he he he
                          O fazę na twixy też miałam mąż przywoził to całymi opakowaniami I jak tu nie zjeść jak wiem że są kuchennej półce To tym bardziej kusi Zresztą u mnie ta świadomość że są jest okropna ,bo nie poleżą długo Tyle teraz złego/dobrego że mąż nie wyjeżdża i nie przywozi

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Jakie sa Wasze ulubione słodycze

                            ja ostatnio bardzo lubię ptasie mleczko, mniam nie potrafię sobie odmówić, i czekolady z Milki jak dla mnie najlepsze,

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Jakie sa Wasze ulubione słodycze

                              O ja też ptasię mleczko lubię, jeszcze jak sobie pomaczam w kawie, albo przeciwnie najpierw obgryzam czekoladę ale tak naprawdę to chyba nie ma słodyczy, których bym nie lubiła

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Jakie sa Wasze ulubione słodycze

                                No ja chyba tez wszystkie lubię i bardzo mnie to przeraża nie przepadam jedynie za alkoholowymi słodyczami, ale jak jest czekolada to i takie zjem

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X