Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jaki prezent dla siostry ?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Jaki prezent dla siostry ?

    To jak ma być to parapetówka i ma słabo wyposażoną kuchnię to może coś podstawowego, co zawsze się sprawdza czyli komplet noży? Zaproponowałabym taki https://www.al.to/p/365564-akcesoria...-k221sa14.html bo Tefal robi naprawdę świetne noże a do tego drewniany stojak zawsze ładnie komponuje się w każdej kuchni i jest bardzo praktyczny. W zestawie jest pięć noży które spełniają wszystkie podstawowe zadania w kuchni a co fajne na stojaku obok otworów nadrukowane zostały piktogramy, które wskazują gdzie odłożyć i do czego służy dany nóż Myślę, że to by się fajnie sprawdziło jako prezent.
    Co słychać? Uśmiechnij się! Życie jest za krótkie, żeby się zamartwiać

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Jaki prezent dla siostry ?

      Trzeba iść z duchem czasu! Ja od mojej dostałam na urodzny, 2 miesiące temu, propozycję pójścia do gabinetu kosmetologii estetycznej. Wybrałam zabieg jakim jest mezoterapia skóry głowy - Warszawa ponoć pod tym względem jest najlepsza. A ponieważ mam dość rzadkie włosy to pomysł na prezent bardzo mi się spodobał

      Skomentuj


        Odp: Jaki prezent dla siostry ?

        Wszystko oczywiscie zależy od tego czym się interesuje siostra i co lubi. Moja np uwielbia kosmetyki i z pewnością przydałby się jej kuferek kosmetyczny Zastanawia się także nad kursem wizażu, wiec napewno w przyszłości bedzie mieć duzo kosmetyków które musi gdzieś trzymać.

        Skomentuj


          Odp: Jaki prezent dla siostry ?

          Fajnym wyborem będzie coś praktycznego i coś co się przyda w codzienności. Zajrzyj tutaj zeskory.com i znajdziesz tutaj dużo ciekawych, porządnych rzeczy wykonanych ze skóry. Polecam bardzo, dużo razy kupowałam i jestem zadowolona

          Skomentuj


            Odp: Jaki prezent dla siostry ?

            Ja niedawno kupiłam siostrze na prezent komplet świec ledowych na baterie. Prezentują się naprawdę rewelacyjnie, zwłaszcza wieczorem. Siostra jest bardzo zadowolona z prezentu i nawet już zapowiedziała, że dokupi sobie więcej sztuk, bo bardzo jej się podobają. Przy większej ilości, można oświetlić całe pomieszczenie tylko tymi świecami. Polecam zobaczyć efekt na własne oczy

            Skomentuj


              Odp: Jaki prezent dla siostry ?

              Mi się wydaje, że masaż może być naprawdę świetną opcją na prezent Spójrzcie sobie na przykład na taki gabinet masażu rzeszów
              Ci, którzy są wystarczająco szaleni, by myśleć, że są w stanie zmienić świat, są tymi, którzy go zmieniają – Steve Jobs

              Skomentuj


                Odp: Jaki prezent dla siostry ?

                moja siostra mieszka w innym mieście, wiec wysłałem jej kosz delikatesowy

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Jaki prezent dla siostry ?

                  Dla siostry mam już aloesowe kosmetyki bo kiedyś bardzo jej się spodobały. Poczytajcie sobie o nich https://pieknecialo.com/13-forever-dla-urody U nich tez właśnie kupuję aloes do picia, działa tonizująco i odżywczo na organizm, więc może też być fajnym prezentem np. dla rodziców czy dziadków.

                  Skomentuj


                    Odp: Jaki prezent dla siostry ?

                    Moim zdaniem najlepiej jest wybrać jakieś perfumy markowe lub sprezentować jakiś weekendowy wyjazd zagraniczny, nie są drogie to przyjemności



                    ________________________
                    Zawał mięśnia sercowego na medlabo.pl to częsta przypadłość, jeśli się tym interesujesz to zobacz bloga Medlabo i ciekawy wpis Aloes – właściwości, zastosowanie, przeciwwskazania

                    Skomentuj


                      Odp: Jaki prezent dla siostry ?

                      Ja mojej siostrze zawsze kupuję biżuterię Na swoje ostatnie urodziny dostała naszyjnik z bursztynem w srebrze z którym się nie rozstaje Jest on idealny ponieważ pasuje do każdej kreacji nawet tej codziennej.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Jaki prezent dla siostry ?

                        A ja swojej siostrze zasponsorowałam kurs z przedłużania i zagęszczania rzęs. Jeśli wasze siostry, kuzynki czy przyjaciółki interesują się takim szkoleniem to daję namiary: https://www.perfect-glamour.pl/ Bardzo dobre kursy ponoć prowadzą. Siostra była u nich na jednym i była megazadowolona.

                        Skomentuj


                          Odp: Jaki prezent dla siostry ?

                          Najprościej jest się zapytać. W przypadku siostry to przecież wypada.

                          Skomentuj


                            Odp: Jaki prezent dla siostry ?

                            Może taka torebka:

                            Według mnie torebka to świetny i praktyczny pomysł na prezent Polecam poszukać czegoś w sklepie MErg.pl, bo jest tu duży wybór różnych torebek, itd.

                            Skomentuj


                              Odp: Jaki prezent dla siostry ?

                              Jeśli siostra lubi wódeczkę, to może wódeczkę?

                              Skomentuj


                                Odp: Jaki prezent dla siostry ?

                                Najlepiej zgodny z zainteresowaniami a skoro to parapetówka to albo coś zgodnego z zainteresowaniami połączone z czymś do mieszkania, ewentualnie jak wiesz, że czegoś w domu nie ma jeszcze to możesz to kupić
                                https://e-ziaja.com/pl/blog/36_balsa...nie-w-tub.html

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X