Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy z Listopada 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamy z Listopada 2008

    Dziewczyny ja nie dam rady nic robić Olga śpi jak zabita Maja leży i nie ma siły na nic Julka poszła na basen (mają za free w wakacje ) i powiedziała że wróci po 17 hehe wzięła kasę na jedzenie i picie i niech idzie

    Jak Krzysiek wcześnie wróci to i my może pójdziemy bo tak nie ma jak z 2 sama


    JULA

    MAJA

    OLGA

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamy z Listopada 2008

      Marzeni a fajne te legginsy gatunkowo ???

      Ewsienka jak już Cię w nocy łapie i czop odchodzi to poród tuż tuż

      Sunny ja @ powinna dostać 14 około 7 rano a o 17 wesele zastanawiam się czy nie wsiąść od razu 2 opakowania


      JULA

      MAJA

      OLGA

      Skomentuj


        Odp: Mamy z Listopada 2008

        Ja po kawusi z teściową zeszłam na dół bo przyjechały dziewczynki mojej szwagierki i moja córka obowiązkowo musi też być z nimi się bawić.
        Teraz zabieram się za pranko i mycie podłóg. Masakra jak to wszytsko się kurzy i brudzi.

        Marzenia super te leginsy, ja nie mam niestety jak podjechać do Biedronki bo mam daleko a już sama nigdzie autem wolę nie jeździć. Także powiem mężowi może kupi ma Biedronkę obok pracy. Ten namiocik super też jest Sylwia Słoneczko Wam by się taki przydał coby chronić od słońca dzieciaki

        Jaka_Ja kochana ruchu nigdy za wiele i jeszcze ćwiczenia w takim towarzystwie to sama przyjemoność . Ostatnio mówiłas o strojach kąpielowych w Tecso widziałam i w Lidlu stroje kąpielowe jednoczęściowe za 17,90 zł chyba, a i były też tam takie fajne chusty co można było wiązać jak sukienki na szyję.

        Słoneczko może okres Ci się opóźni troszkę, a jeśli nie to dziękujmy temu co stworzył tampony

        O matko ale to moje dziecko fika koziołki w tym brzuchu, a niby w tych tygodniach mniej aktywne coś czuję, że będzie to mały łobuziak . Wstawiam parę fotek
        Attached Files
        WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
        NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







        Skomentuj


          Odp: Mamy z Listopada 2008

          jeszcze kilka
          Attached Files
          WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
          NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







          Skomentuj


            Odp: Mamy z Listopada 2008

            majajula jaka dokladnosc z tym @ heh jak mozesz to bierz przynajmniej bedziesz miec spokoj ja niestety nie biore anty wiec tak zrobic nie moge a szkoda a sie jednak czasem przydaje
            ewsienka jak juz ma przyjsc niech przyjdzie juz nawet dzisiaj szybciej sie skonczy i poumieram sobie w domu a nie na plazy a jak ma sie opozniac to niech sie spozni o tydz a ja tamponow niie uzywam
            ale mi zrobilas ochote na deser lodowy
            marzeni teraz ty pokazuj brzuchol

            tez pozniej dodam jakies foty bo zrobilam oliwi namiot na balkonie i siedzi i sie bawi dzieki czemu moglam sobie lazienke posprzatac cos czuje ze caly dzien tam posiedzi

            Skomentuj


              Odp: Mamy z Listopada 2008

              ewisienkao matko po co ja ogladalam to zdjecie z deserem,jak ja bym taki zjadła może by mnie ochłodził.A tak juz nerwik mnie bierze,jestem cały czas mokra.Co za upał ufffff
              Brzusia masz ślicznego i malutkiego.Mój większy ehhh

              Nie mam fotek narazie jak coś zrobie to wrzucę.
              majajula Myślę że bawełna ok w tych leginsach.
              Coś jak tamte co kupowałyśmy długie,tylko cieńsze.
              Last edited by marzeni; 05-07-2012, 14:40.
              Martynka ur.11 listopada 2008
              Iga ur.3 sierpień 2012



              Skomentuj


                Odp: Mamy z Listopada 2008

                Hej! Melduję się z domku U nas dzisiaj ładnie z 23 st., słonecznie.Byliśmy na poczcie, w lodziarni, potem spacerek i plac zabaw.
                Ignaś pospał ładnie.Nadusia się wybiegała z dziećmi.
                Na obiadek jednak mielone gotowane z sosie koperkowo-śmietanowym, Ignaś zjadł aż miło Zresztą co mu nie smakuje

                marzeniaTakie klopsiki z papryką już robiłam...hehe...myślałam, że to mój pomysł, ja czasami tak sobie eksperymentuję...a tu proszę bracia K.

                ewisienka Ja miałam większego brzucholka, Twój jest idealny, prześliczny.Wercia cudna, jak modelka wygląda. Deserek lodowy też bym zjadła.
                Co do strojów, to jednak dwuczęściowy jakiś nowy sobie sprawię i właśnie pareo Ja tam nie lubię jednoczęściowych. Mam nadzieję, że nie będę miała największego brzucha na chorwackich plażach...hehehe...

                Słoneczko Co Ty nigdy nie używałaś tamponów?Nie żartuj? Ja wolę je od podpasek, jakoś bardziej komfortowo się czuję. Oczywiście nie używam ich non-stop ale nie wyobrażam sobie nie używać.

                Uciekam z Nusią pokolorować, bo mnie męczy


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamy z Listopada 2008

                  jaka ja tampony jakos chyba nie dla mnie a szukalas chyba butow do wody?? to widzialam dzisiaj w biedronce

                  aaa dzisiaj sie okaze czy jedziemy jutro mam wielka nadzieje ze tak a jutro jescze do szkoly musze leciec eh nie chce mi sie

                  Skomentuj


                    Odp: Mamy z Listopada 2008

                    Sunny nie gadaj że nigdy nie używałaś

                    Byłam w biedronce ale zostały tylko różowe i żółte te leginsy i rozmiar 122 więc ni dla Majki ni dla Julki

                    byliśmy dziś nad jeziorkiem dziewczyny tyłki pomoczyły a my po odpoczywaliśmy


                    JULA

                    MAJA

                    OLGA

                    Skomentuj


                      Odp: Mamy z Listopada 2008

                      majajulaOjjj....jeziorko...uwielbiam

                      Słoneczko To Wy jeszcze nie wiecie, czy jutro wyjedziecie?

                      Dobrze, że w sobotę jedziemy na wieś...już się doczekać nie mogę.
                      Oby pogoda dopisała, bo na sobotę mamy Święto Pstrąga zaplanowane w Wojtalu-miejscowość skąd pochodzą moi rodzice...koncert Elektrycznych Gitar, występ Paranienormalnych a jak dzieci zostawimy mamie, to i zabawę taneczną nad samą rzeką
                      Przede wszystkim moja kuzynka przyjedzie z Niemiec ze swoimi córkami, ktorych jeszcze nie widziałam.

                      Kochane DOBRANOC.
                      Zmykam na 3 odc. Sherlocka Holmesa.


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamy z Listopada 2008

                        niestety krzychu jeszcze nie wie czy bedzie musial isc na nocke z piatku na soboty

                        Skomentuj


                          Odp: Mamy z Listopada 2008

                          Ojjj...no to życzę, żeby tej nocki nie miał i żebyście mogli jechać. Buźka.


                          Skomentuj


                            Odp: Mamy z Listopada 2008

                            Dziewczynki ja też zmykam, wróciłam włąsnie ze spacerku coby małą zmęczyć, a ta jakby jeszcze mogła to by na dwór wyszła. Oj to moje dziewcze ostatnio wogóle nie ma unormowanych pór spania. Zmieni jej sie to jak tylko to małe i uprate przyjdzie na świat .

                            Jaka_ja dziękuje za komplementy brzusio mały bo pewnie mała niunia w nim siedzi . Życzę udanego Święta Pstrąga i tych tanców hulańców hihii do białego rana.

                            Majajula potrzebne Ci było chyba takie odpoczywanko nad jeziorkiem co? Tak to sama z 3 dziewczynek, a teraz przynajmniej z męzusiem.

                            Słoneczko to Twój mąż nie może poprostu wziąść sobie urlopu żebyście mogli pojechać już w piątek?

                            DOBRANOC KOCHANE
                            WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
                            NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







                            Skomentuj


                              Odp: Mamy z Listopada 2008

                              ewisienka ale to nie jest takie proste to cud ze w ogole dostal urlop i to tylko tydz

                              Skomentuj


                                Odp: Mamy z Listopada 2008

                                jak mnie ten moj maz w****************ia chyba w ogole nie pojedziemy nigdzie a przynajmniej mi sie osobiscie odechciewa bo teraz mozemy jechac dopiero w niedziele

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X