Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Imprezy firmowe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Imprezy firmowe

    Napisane przez perpetua88 Pokaż wiadomość
    Nawet nie kracz Ja męża zawsze puszczam, a jak sie nasłucham o zdradach i romansach wyjazdowych to chyba zmienię zdanie
    A jam szczęście mój mąż prowadzi dwu osobową firmę i n ie wyjeżdża na imprezy firmowe bo pracuje z moim bratem. Jedyna impreza na jaką go zawsze puszczam to mecz elektrycy kontra hydraulicy. Nie ma na nim nigdy dziewczyn.
    A poza mam zaufanie do męża.
    Facet jakby chciał zdradzić to nie potrzebuje do tego wyjazdu na imprezę firmową

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Imprezy firmowe

      Napisane przez teresa211186 Pokaż wiadomość
      A jam szczęście mój mąż prowadzi dwu osobową firmę i n ie wyjeżdża na imprezy firmowe bo pracuje z moim bratem. Jedyna impreza na jaką go zawsze puszczam to mecz elektrycy kontra hydraulicy. Nie ma na nim nigdy dziewczyn.
      A poza mam zaufanie do męża.
      Facet jakby chciał zdradzić to nie potrzebuje do tego wyjazdu na imprezę firmową
      Mylę, że małżeństwo czy też para czasem potrzebuje chwilę bez siebie pobyć, by zatęsknić Więc takie wypady bez swego towarzysza życia to jednak dobry pomysł, czy to wyjazd służbowy, czy impreza firmowa, czy zwykły wypad do kupla na weekend. Ja sama przed narodzinami dziecka wyjeżdzałam czasami do koleżanki na babski weekend. I w druga stronę tak samo- mąż na męskie wyjazdy, tak weekendowo.

      Skomentuj


        #18
        Odp: Imprezy firmowe

        To ja Wam napiszę jako organizatorka imprez firmowych że ludzie dużo lepiej się bawią jak przychodzą bez osób towarzyszących niż jak są z partnerami. Jak ktos ma zdradzić to zrobi to i w godzinach pracy i na imprezie.

        Skomentuj


          #19
          Odp: Imprezy firmowe

          Napisane przez pradip Pokaż wiadomość
          To ja Wam napiszę jako organizatorka imprez firmowych że ludzie dużo lepiej się bawią jak przychodzą bez osób towarzyszących niż jak są z partnerami. Jak ktos ma zdradzić to zrobi to i w godzinach pracy i na imprezie.
          Dokładnie zdradzić można wszędzie. Pracując jeszcze za panne w restauracji napatrzałam sie trochę na takie imprezy firmowe i powiem wam że bardzo miło je wspominam. Były różne zarówno męskie, damskie i mieszane ale bawili się wszyscy dobrze począwszy od gości po obsługę.
          Nawiązałam kilka znajomości na takich imprezach i do dzisiaj je utrzymuje.

          Skomentuj


            #20
            Odp: Imprezy firmowe

            Napisane przez teresa211186 Pokaż wiadomość
            Dokładnie zdradzić można wszędzie. Pracując jeszcze za panne w restauracji napatrzałam sie trochę na takie imprezy firmowe i powiem wam że bardzo miło je wspominam. Były różne zarówno męskie, damskie i mieszane ale bawili się wszyscy dobrze począwszy od gości po obsługę.
            Nawiązałam kilka znajomości na takich imprezach i do dzisiaj je utrzymuje.
            U nas często dziewczyny na imprezach zachowują się jak spuszczone ze smyczy - żony, matki!! Jestem w szoku patrząc na ich zachowanie, zadziwiające co odrobina alkoholu robi z człowiekiem

            Skomentuj


              #21
              Odp: Imprezy firmowe

              Ja nie przepadam za imprezami firmowymi. I zgadzam się z tym, że dziewczyny zachowują się tam strasznie, jakby to była pierwsza impreza w ich życiu. I tak za każdym razem. A jeszcze bardziej nie lubię takich imprez z pracy mojego małża, gdzie liczba kobiet w firmie wynosi jakieś 95% ogółu.

              Skomentuj


                #22
                Odp: Imprezy firmowe

                A ja się nie zgadzam że tylko kobiety tak się zachowują bo faceci w mojej opinii są tacy sami a Ci na wysokich stanowiskach nawet gorsi

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Imprezy firmowe

                  pradip masz rację że faceci nie są lepsi i z tymi wysokimi stanowiskami też masz rację, myslą że wolno im więcej, byłam na wielu imprezach z różnymi firmami i wszędzie podobnie, trzeba sie pilnowac i tyle!!

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Imprezy firmowe

                    uważam, że to dobry pomysł na integrację ale po prsotu za dorby, ludzie powinni pracować w firmie a nie plotkować i się traktować jak kumple na imprezie a tak było u nas

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Imprezy firmowe

                      Wyjazd firmowy wiąże się również wynajęciem transportu. Tutaj: http://www.dar-trans.pl/ można wynająć busy i autobusy, które bezpiecznie zawiozą uczestników na miejsce. Wynajem busa to najlepsza i najtańsza opcja na wyjazd.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Imprezy firmowe

                        A ja jestem zdania,że takie imprezy firmowe to świetna sprawa. Pozwalają na rozładowanie atmosfery w pracy i zawsze łatwiej jest się ze sobą poznać. Sama dodam,ze w mojej firmie wszyscy wychodzimy razem z drugą połówką. Tak wiec nie ma żadnych pretensji.

                        Imprezy jednodniowe najczęściej organizujemy tutaj:
                        http://www.lucidclub.pl/

                        Jest to klub w warszawskim Blue City tak więc jeśli któraś z Was szukałaby miejsca na organizację takiej imprezy w Warszawie to polecam. Miła atmosfera, dwa poziomy, dużo przestrzeni oraz smaczne jedzenie.

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Imprezy firmowe

                          A czy organizując tego typu imprezy korzystacie też z usług profesjonalnych Dj'ów wraz z oświetleniem jak np. w http://www.audio-stage.pl/imprezy-firmowe/, czy raczej puszczacie muzykę z płyty, albo z radia?

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Imprezy firmowe

                            My jak mamy imprezy firmowe, to zależy nam, aby było dobre jedzenie i dobry alkohol. Jedzenie dostarcza nam ta firma http://mazowszak.com.pl/ i zawsze najbardziej tęsknimy za posiłkami, a nie samą imprezą

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Imprezy firmowe

                              Jeśli szukacie pomysłu na udaną imprezę to polecam wam firmę 4Mat, oni zapewnią atrakcje i zadbają o dobry przebieg przyjęcia.

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Imprezy firmowe

                                Nigdy nie chodziłam na imprezy firmowe, nie kręci mnie to zupełnie

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X