Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Gra na instrumentach

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Gra na instrumentach

    Ja też uważam, że keyboard jest najlepszym instrumentem i najlepiej rozwijającym muzycznie oprócz oczywiście pianina. I na początek każdemu proponuję rozpocząć od keyboardu.

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Gra na instrumentach

      jeśli dziecko ma predyspozycji do grania na instrumencie to jak najbardziej, należy je do tego zachęcać.

      Skomentuj


        #18
        Odp: Gra na instrumentach

        ja kiedyś chciałam na fortepianie, ale jakoś nie wyszło. Pewnie będę dzieci zachęcać

        Skomentuj


          #19
          Odp: Gra na instrumentach

          Ja też będę zachęcać dzieci do gry

          Skomentuj


            #20
            Odp: Gra na instrumentach

            Gra na instrumentach jest bardzo trudna...
            Jak długo się żyje, trzeba się wszystkim interesować - mawiała - inaczej nie ma różnicy między żywymi a umarłymi.

            Skomentuj


              #21
              Odp: Gra na instrumentach

              Moja córka zaczęła swoją przygodę z muzyką od djembe i bardzo dobrze sobie radzi. Widać, że ma wyczucie rytmu i zastanawiamy się nad zakupieniem perkusji. Teraz idą święta, więc jest okazja. Namierzyłam nawet perkusję dla dzieci na https://drumcenter.pl/product-pol-58...585-BLACK.html i pewnie na coś takiego się zdecydujemy.

              Skomentuj


                #22
                Odp: Gra na instrumentach

                Niedawno Casio wypuściło nową serię keyboardów CT-X. Są to keyboard budżetowe, ale ich brzmienie oraz możliwości są na takim poziomie jak w znacznie droższych aranżerach. Więc jeżeli któraś z Was przymierza się do zakupu keyboardu dla swojego dziecka, to warto właśnie na tą serie zwrócić szczególną uwagę.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Gra na instrumentach

                  Córeczka zaczęła się uczyć gry na gitarze, sama chciała, ja nie umiem na niczym grac, mąz tak samo

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Gra na instrumentach

                    Witaj,
                    to fantastyczne, że dbasz o rozwój pasji swojego dziecka. Sama zdecydowałam się zapisać syna na lekcje gry na gitarze szczecin. Jest bardzo zadowolony, że może rozwijać swój talent muzyczny. Może w przyszłości będzie grał w zespole?

                    Skomentuj

                           
                    Working...
                    X