Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Pierwsza wizyta u fryzjera

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: Pierwsza wizyta u fryzjera

    my juz trzeci raz obcinelalismy Młodej grzywke bo spineczki jesli juz da sobie przypiac to co po chwilke sciaga wiec z dwojga zlego lepiej troszku przyciac by nie wpadały do oczkow

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: Pierwsza wizyta u fryzjera

      Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
      my juz trzeci raz obcinelalismy Młodej grzywke bo spineczki jesli juz da sobie przypiac to co po chwilke sciaga wiec z dwojga zlego lepiej troszku przyciac by nie wpadały do oczkow
      Mojej grzywka słabo rośnie, znacznie dłuższe ma z tyłu i nadal nie chce sobie dać ich związać. Ostatnio podbno przyznała sie tacie że nie chce kitki bo mam też nie nosi

      Skomentuj


        #48
        Odp: Pierwsza wizyta u fryzjera

        jjmka Twoja Maja ma tak jak moja Zosia w tyłu ma juz pokazne wloski i duzo si ich zepnie ale nie pozwoli sobie ich wziazac za nic w swiecie nad czy ja ubolewam strasznie ;/

        Skomentuj


          #49
          Odp: Pierwsza wizyta u fryzjera

          tak dokładnie jest i do tego ma tekie roztrzeane te włosy, że nawet jak ją uczeszę to one wyglądają jakbym ich nigdy nie czesała. Moja kiedys chodziła w kituszkach nie wiem co teraz jej się stało, może nie chce bo chłopaki w żłobku nie nosza

          Skomentuj


            #50
            Odp: Pierwsza wizyta u fryzjera

            Zosia jak tylko ją uczesze to od razu rączka na głowke i robi sobie misz maz na głowce a mnie to doprowadza do hmmm pasji :P bo ladnie uczesana a ta robi od razu swoje i wygląda zawsze na takiego łobuza starsznego :P

            Skomentuj


              #51
              Odp: Pierwsza wizyta u fryzjera

              Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
              Synek fryzjera ma już za sobą ale córka miała tylko grzywkę ścinaną chyba nawet już tego nie pamiętam i ciekawa jestem jakby tylko jej podciąć to czy straci swe loki ? bo końcówki ma podkręcane ,nie tak od czubka głowy
              To zalezy jezeli ma loki tzw.niemowlece to własnie po pierwszym scieciu je straci a jezeli bedzie miec podatne na skrecanie to jej zostana dlatego scinanie nie ma nic do rzeczy bo predzej czy póżniej trzeba to zrobić.Mój najstarszy do 2 roku zycia miał blond loczki niestety po pierwsy=zym ścięciu na krótko wyrosły mu ciemne i sztywne


              Skomentuj


                #52
                Odp: Pierwsza wizyta u fryzjera

                Napisane przez emes1986 Pokaż wiadomość
                w końcu obcięłam włoski mojemu szkrabowi...:-)A raczejzrobila to moja siostra maszynką...Co prawda troszkę się wyrywał,ale nie było tak żle...teraz nie ma przynajmniej zadnych "schodow" na głowie:-)
                Ja też już zrezygnowałam z prób zaciągnięcia syna do fryzjera, naprawdę tego nie lubi... Właśnie fajna maszynka załatwiła problem i stałam się prywatną fryzjerką mojego malucha Bałam się z początku, że sobie nie poradzę, ale mój fryzjer na szczęście polecił mi prosty w obsłudze sprzęt, dokładnie to ten:xxx. Dobrze, że jest bezprzewodowa, bo trochę się z nią muszę nabiegać. Martwiłam się, że syn i tak będzie się bał, ale jak mama się bierze za obcinanie włosów, to wszystko jest w porządku
                Last edited by disne; 07-07-2020, 23:57. Powód: link

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Odp: Pierwsza wizyta u fryzjera

                  Znam temat doskonale. Pierwsza wizyta mojego syna u fryzjera była w wieku prawie 6 lat, a że ja nawet lubiłam go obcinać - podjęłam się zadania.

                  Skomentuj

                         
                  Working...
                  X