Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Rocznik 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    hej jest ktoś do pogadania? Maja leży sobie w łóżeczku i gada po swojemu. Prawie cały dzień marudzi, bo nie byłyśmy na spacerze, ale jest u nas -14. a jak u was?
    Majeczka 27 kwiecień 2008r.

    Skomentuj

    •    
         

      Witam!


      U nas -9, ale byłyśmy na spacerku. Dwa powody: Julka marudzi jak nie pójdzie i gorzej śpi a poza tym mamy psa, który też ma swoje wymagania

      Pozdrawiam
      Last edited by Nusiak; 06-01-2009, 16:54.


      Skomentuj


        Maja też nie chce spać jak się nie przewietrzy na dworku i jest bardzo wtedy marudna ale dziś dałyśmy sobie spokój bo aż się w nosie marznie
        Majeczka 27 kwiecień 2008r.

        Skomentuj


          Nusiak to za kilka dni wielki bal?
          Majeczka 27 kwiecień 2008r.

          Skomentuj


            No ba Trzeba zaraz jakiś torcik fajny zamówić, kupić balony, jakieś fajne talerzyki.

            Jestem bardzo ciekawa jak pójdzie Julce dmuchanie świeczki no i co wybierze

            Jak to szybko zleciało, jeszcze rok temu jej nie było. A teraz już prawie sama chodzi, gada, raczkuje za psiakiem....


            Skomentuj


              A i jeszcze zabawne jest to, że np moja Julka kończy już roczek a dzieciaczki urodzone w listopadzie lub grudniu, są jeszcze takie malutkie a przecież to jeden rocznik 2008


              Skomentuj


                Hej
                Chyba zacząć uczyc mała dmuchania :P aby na roczek umiała

                Dziewczyny których dzieci chodza za raczki i nie tylko Czy jak sie prowadzi dziecko za jedna raczka to idzie bokiem?
                Bo Amelka tak chodzi
                Amelia 12.03.08

                Skomentuj

                •    
                     

                  Julka też chodzi bokiem jak ją prowadzę za jedną rączkę, ale idzie tzw krokiem dostawnym czyli krok do przodu i druga nogę dostawia do pierwszej itd.

                  Ponoć lepiej prowadzać dzieci za dwie rączki a najlepiej poczekać, aż samo będzie na tyle silne żeby chodzić. Ale tylko od jednej osoby tak słyszałam, więc nie jestem do końca pewna.


                  Skomentuj


                    cześć Iza
                    tak często dzieci prowadzone za jedną rączke idą bokiem
                    moja Julka bokiem zaczynała przygodę z chodzeniem


                    JULA

                    MAJA

                    OLGA

                    Skomentuj


                      Nusiak tak własnie robi Amelka , dostawia kroczki.
                      Ja za dwie raczki nie trzymam , rzadko kiedy.Wkładam pieluche pod pachy i maszerujemy
                      Witaj Majajula , myslisz ze jeszcze duzo czasu do chodzenia Amesi?
                      Amelia 12.03.08

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        hej no u nas jeszcze dwa miesiace do balu,faktycznie trzeba zaczac nauke dmuchania a co do chodzenia to nasza tez najpierw zaczela na bok a teraz to ciagnie mnie i byle do przodu,a dzis sama mi uciekla z kuchni do salonu normalnie biglajestem w szoku,w dodatku miala kubeczek niekapek pelen w raczce i narozlewala wokolo pelno,heh,ale mam teraz zabawnie
                        GABRYSIA:12.03.2008.

                        Skomentuj


                          Iza mysle ze juz niedlugo sie doczekasz moja to w tydzien zrobila naprawde duze postepy,ale wciaz sie uczy i caly czas probuje cos nowego
                          GABRYSIA:12.03.2008.

                          Skomentuj


                            wiesz załezy od dziecka ale jak moja Julka zaczęła takie chodzenie za rączkę (chociaż ja częściej prowadzałam za dwie niz jedną ) to potem w 2 tygodnie poszła sama
                            stawała przy fotelu czy pufie a ja jej jeszcze ustawiałam pufy po drodze i ona tak chodziła dwa kroki do jednej pufy 2 do drugiej a potem dwa i do mnie i bardzo to lubiła


                            JULA

                            MAJA

                            OLGA

                            Skomentuj


                              Super Ewulka
                              My tez za około 2-mcy bal
                              Amelia 12.03.08

                              Skomentuj


                                Przy meblach itp Amela to biega , ale jak sie puści to zaraz upada
                                Amelia 12.03.08

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X