Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Cześć dziewczyny, wpadłam tylko napisać, ze u mnie wszystko dobrze i z moim maluszkiem też jesteśmy ostatnio zabiegani
    pozdrawiam Wszystkich

    Skomentuj

    •    
         

      koniczynka fajnie, że u Was wszystko dobrze takich informacji więcej...:-) A dzięki temu, że jesteś zabiegana czas zleci Ci szybciej do porodu...
      Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
      Waga 4180 i 58cm


      Skomentuj


        hej, dzisiaj mam wizyte u poloznego, moze zrobi usg? i moze zobacze moja wymazona coreczke???? hehehe a jak nie dzisiaj to za tydzien bedzie wielki dzien i trzymajcie dziewczyny kciuki za dziewczynke, bo jednego siusiaka w domku juz mam
        Vincent Kornel 02.10.2007 3830 g i 50 krotki

        Maik Luis - 03.05.2009 4045 g i 52 dlugi

        Skomentuj


          Witam wszystkie szczęsliwe mamusię z Kwietnia ja mam termin na 21 jestem w 20 tygodniu i za tydzień mam usg połówkowe
          Moja córeczka urodzi sie 21 kwietnia

          Skomentuj


            Dziewczyny mam pytanie jak jest na tym usg połówkowym ?
            Moja córeczka urodzi sie 21 kwietnia

            Skomentuj


              Napisane przez milena1 Pokaż wiadomość
              Dziewczyny mam pytanie jak jest na tym usg połówkowym ?
              Witam.Usg połówkowe nie różni się praktycznie niczym od zwykłego.Lekarz robi więcej pomiarów u dzidziusia(obwód glówki,brzuszka itp) i sprawdza czy maluszek nie ma jakiś wad .I jeszcze możesz się dowiedzieć czy to chłopczyk czy dziewczynka,jeśli pięknie "zapozuje" Życzę powodzenia
              Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

              http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



              Skomentuj


                Napisane przez madzik291 Pokaż wiadomość
                Witam.Usg połówkowe nie różni się praktycznie niczym od zwykłego.Lekarz robi więcej pomiarów u dzidziusia(obwód glówki,brzuszka itp) i sprawdza czy maluszek nie ma jakiś wad .I jeszcze możesz się dowiedzieć czy to chłopczyk czy dziewczynka,jeśli pięknie "zapozuje" Życzę powodzenia
                Dzięki madzik291 mam nadzieje ze się nie zasłoni i bedzie wiadomo jaka płeć
                Moja córeczka urodzi sie 21 kwietnia

                Skomentuj

                •    
                     

                  Byłam dzisiaj na badaniach. zobaczyłam mojego robaczka

                  Zdążyłam zapomnieć jakie to wspaniałe uczucie jak sie zobaczy bicie serduszka

                  I jak tu teraz cierpliwie czekać

                  Skomentuj


                    Hej dziewczyny. wczoraj miałam wizyte, tak sie martwiłam a tu sie okazało ze z dzidzia wsystko dobrze prawidłowo sie rozwija. Ja tez sie lepiej juz czuje. Niestety niewiem jeszcze jakiej plci bedzie moje malenstwo.... nie chce pokazac. zaczełam juz 5 miesiac. Brzusio rosnie. Tak na marginezie to ja rowniez dawno tu grazy2008 nie widziałam i martwie sie o nia, zawsze była tu czestym gosciem.
                    Nasz synuś Michaś 18.04.2009 godz. 23,20 cc 3120g i 52cm

                    Skomentuj


                      Trzymamy kciuki zeby wszystko bylo dobrze i na pewno tak bedzie ;0

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Witam dziewczyny... Tak to prawda nie ma grazy ale mam nadzieje, że u niej i u jej maleństwa wszystko jest ok. Ja jutro ide do 3 lekarza po porade. Pierwszy mi powiedział, że to mięsień, 2- przepuklina zobaczę co mi powie 3 bo ból staje się nie do wytrzymania a ta przepuklina rośnie w zawrotnym tępie. Mam pierszy rozstęp i to na górze brzucha. Ten czas mógłby lecieć szybciej w dodatku jestem przeziębiona i to coraz mocniej więc musze jeszcze iść do lekarza po jakieś antybiotyki chociaż też boje się brać jakichkolwiek leków.
                        Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
                        Waga 4180 i 58cm


                        Skomentuj


                          Miejmy nadzieje,ze u GRAZY wszystko dobrze,że ta chwilowa cisza to tylko dlatego,że mąż w domkui poprostu nie ma dla nas czasu...
                          pozdrawiam wszystkie mamusieto już 23tydzień hmmm...po świętach to już zleci miejmy nadzieje




                          Skomentuj


                            milena1 witaj ja właśnie jestem po USG połówkowym u mnie też wszystko ok tyle,że nie znam płci...hmmm....lekarz sprawdzil czy wszystko jest na swoim miejscu i pomierzył maluszka tak jak pisze Madzik.




                            Skomentuj


                              A własnie dzewczyny mam male pytanie: jakie ubranka szykujecie dla Maluszków? czy lepiej na 56 czy od razu na 62 cm? ja mam czesc takich czaesc takich bo nie wiem jakie Malenstwo bedzie duze i czy uda mi sie doczekac do konca ciazy. Ale niedlugo bede pakowac torbe do szpitala i nie wiem jakie ubranka zabrac, z tego co wychodzi na usg nasza córeczka jest raczej spora, wiec mam obawy czy zmiesci sie w ubranka na 56 cm.
                              Moze mamy ktore juz maja dzieci moga mi cos podpowiedziec wiem ze to troche blahe pytanie, ale tak po prostu sie zastanawiam. Wiem tez ze szacowanie wagi dziecka przy usg moze miec jakis bład i to nawet do o.5 kg wiec do konca nie waidomo jaki bedzie dzidzius.
                              pozdrawiam i zycze duzo cierpliwosci w tych ostatnich tygodniach )

                              Skomentuj


                                Hej dziewczeta
                                Ja rowniez mam termin na lipiec, zmoich obliczen wynika, ze 25, ale u lekarza jeszcze nie bylam, wiec jak sie upewnie, to skoryguje
                                To moja druga dzidzia, pierwszy jest synus i ma troche ponad 22 miesiace
                                Mam nadzieje,ze pojawi sie nas wiecej i bedziemy mogly sobie o wszystkim porozmawiac i oczywiscie wspierac sie
                                Pozdrawiam

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X