Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

co robic w ciazy?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    co robic w ciazy?

    co robic w ciazy?czy samopoczucie wam pozwala na ukochane buszowanie po sklepach?czy nie czujecie sie przytłaczone i samotne?
  •    
       

    #2
    Napisane przez nataliapt Pokaż wiadomość
    co robic w ciazy?czy samopoczucie wam pozwala na ukochane buszowanie po sklepach?czy nie czujecie sie przytłaczone i samotne?
    co prawda ja już w ciąży nie jestem ale jak byłam to roznie bywalo, raz lepiej a raz gorzej. po sklepach nie buszowalam, bo i tak malo co na mnie pasowalo, nie chcialam sie dolowac, ze taka gruba maz zawsze mnie pocieszal, nie jestes gruba tylko w dwupaku i nosisz nasze dziecko przeciez, wygladasz cudownie itp

    Skomentuj


      #3
      ja jestem w 32 tyg i powiem wam ze wogóle niemam weny na chodzenie po sklepach ale troche trzeba maluszkowi kupic wiec nawet dzisiaj sie wybieram zobaczymy co z tego wyjdzie
      moja Julia urodziła się 26 grudnia o godzinie 12:20

      Skomentuj


        #4
        dokladnie to co u mnie ja ze zwierza sklepowego przerodzilam sie w szara myszke buszujaca po swojej szafie szukajac jak najwiekszych spodni. I co do ubranek dzieciecych- tylko te zakupy sprawiaja mi przyjemnosc.

        Skomentuj


          #5
          ...a ja w ciąży, czy nie...zawsze lubiłam po sklepach buszować... tylko ceny ciuszków dla dzieci trochę mnie przytłaczają...
          ale co to za pytanie..."co robić w ciąży?" - kochana- cieszyć się rosnącym brzuszkiem, wsłuchiwać w swoje ciałko, przygotowywać wszystko na przyjście maluszka, dużo się relaksować, czytać, oglądać,spacerować,sprawiać sobie przyjemności...


          Skomentuj


            #6
            no jak najbardziej masz racje,ale to dopiero 6 tydz,wiec mdlosci i naprawde ciezko sie relaksowac jak co 5 minut gna cie do WC.kazda z nas cieszy sie tym ze jest w ciazy,ale pamietajmy tez o sobie,bo to tez bardzo wazne. PYTANIE: CZY MASAZ JEST PRZECIWWSKAZANY W OKRESIE CIAZY?

            Skomentuj


              #7
              a jak odkąd jestem w ciąży uwielbiam siedzieć w sklepach nie do przesady bo mi nogi siadaja ale ile mogę to kupuje najlepszy sposób mój na zły humor

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Napisane przez nataliapt Pokaż wiadomość
                no jak najbardziej masz racje,ale to dopiero 6 tydz,wiec mdlosci i naprawde ciezko sie relaksowac jak co 5 minut gna cie do WC.kazda z nas cieszy sie tym ze jest w ciazy,ale pamietajmy tez o sobie,bo to tez bardzo wazne. PYTANIE: CZY MASAZ JEST PRZECIWWSKAZANY W OKRESIE CIAZY?
                Raczej nie jest przeciw wskazany ale można go wykonywać jedynie gdy kobieta ciężarna jest w pozycji siedzącej

                Skomentuj


                  #9
                  Napisane przez Malina Pokaż wiadomość
                  co prawda ja już w ciąży nie jestem ale jak byłam to roznie bywalo, raz lepiej a raz gorzej. po sklepach nie buszowalam, bo i tak malo co na mnie pasowalo, nie chcialam sie dolowac, ze taka gruba maz zawsze mnie pocieszal, nie jestes gruba tylko w dwupaku i nosisz nasze dziecko przeciez, wygladasz cudownie itp
                  Ja na początku miałam straszne nudności więc po pracy siedziałam w domku. Teraz jak lepiej się czuję to pozwalam sobie ma małe przyjemności...

                  Skomentuj


                    #10
                    Witajcie. My chodzimy na długie spacery, jeździmy na grzyby. Dla maluszka mam już wszystko przygotowane nawet torby do szpitala także tylko to nam zostaje. Mój partner wszystko w domu robi także można się lenić- piękny czas a to zostało tylko 49 dni więc korzystam.
                    Bartuś 5.12.2008

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Napisane przez nataliapt Pokaż wiadomość
                      co robic w ciazy?czy samopoczucie wam pozwala na ukochane buszowanie po sklepach?czy nie czujecie sie przytłaczone i samotne?
                      co robić? Odpoczywać, odpoczywać i jeszcze raz odpoczywać najlepiej na zapas, bo po porodzie to nie ma czasu na nic
                      pozdrawiam

                      Skomentuj


                        #12
                        Witam!
                        Również jest juz dawno po ciązy, ale z tego co pamiętam, nie ograniczałam sie z niczym tzn praktycznie robiłam wszystko do 9 miesiaca oprocz jeżdzenia na rowerze, nie zmiesciłabym sie miedzy siodelko a kierownice Ale po sklepach buszowałam i to dosc często.
                        Bartuś 26.06.08
                        Już potrafię raczkować i mam 8 ząbków

                        Skomentuj


                          #13
                          A ja ciąże przeszłam rewelacyjnie. Robiłam wszystko, oczywiście wiadomo że nie przesadzałam, ale dużo czasu spędziłam na podróże, takie w miarę możliwości zwiedzałam co sie da, gdyż skończyłam turystykę i wiadomo jak mały sie urodził to bardzo teraz nie ma możliwości ale troszkę podrośnie i zaczynamy zwiedzać
                          Wojtuś 28.11.2007

                          Skomentuj


                            #14
                            dziewczyny ja mam termin na lutego, na razie jeszcze pracuję ale juz myślę o tym co robić jak będę już na zwolnieniu. Slyszalam ze jest w tej chwili wiele miejsc dla kobiet w ciąży a też później dla mam z dziecmi gdzie mogą się spotykać, robić coś ciekawego tak aby uprzyjemnić sobie i dziecku ten czas. Może znacie jakieś adresy, portale takich miejsc?

                            Skomentuj


                              #15
                              Napisane przez nataliapt Pokaż wiadomość
                              co robic w ciazy?czy samopoczucie wam pozwala na ukochane buszowanie po sklepach?czy nie czujecie sie przytłaczone i samotne?
                              Ja będąc w ciąży (urodziłam 1 października) robiłam wszystko na co miałam ochotę...zakupy, kino, lody z przyjaciółkami czy basen. Jeśli nie ma jakiś ciężkich ciążowych dolegliwości to można ten czas dobrze wykorzystać
                              pozdrawiam

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X