Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

W którym miesiącu poszłyście na zwolnienie?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: W którym miesiącu poszłyście na zwolnienie?

    ja tylko gdy dostałam zaświadczenie ze jestem w ciąży pracodawca kazał mi isc na zwolnienie bo nie będzie za mnie odpowiadał a lekarz nie widział takiej potrzeby

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: W którym miesiącu poszłyście na zwolnienie?

      ja poszłam od razu bo mam bardzo stresującą pracę, ale to dobrze, bo i tak po tygodniu dostałam takie mdłości, że i tak bym nie była w stanie pracować i to przez trzy miesiące bez przerwy codziennie

      Skomentuj


        #33
        Odp: W którym miesiącu poszłyście na zwolnienie?

        Ja na zwolnienie poszłam w 34 tygodniu ciąży. Czułam się dobrze a moja praca pozwalała mi na to, abym mogła tak długo pracować, dlatego się na to zdecydowałam.

        Skomentuj


          #34
          Odp: W którym miesiącu poszłyście na zwolnienie?

          To zależy jaką kto ma pracę, jakbym była przedszkolanką od razu poszłabym na zwolnienie, bo niestety ale każde przeziębienie czy infekcja w ciąży niesie ryzyko.

          Skomentuj


            #35
            Odp: W którym miesiącu poszłyście na zwolnienie?

            Ja bardzo dobrze czułam się w ciąży, no oprócz pierwszego trymestru bo dużo wymiotowałam. Pracowałam do końca 7 miesiąca. Przy następnej ciąży to jeszcze dłużej chciałabym pracować, bo póki się ruszałam to lepiej się czułam i lepiej zorganizowana byłam.

            Skomentuj


              #36
              Odp: W którym miesiącu poszłyście na zwolnienie?

              Na zwolnienie poszłam w 5. miesiącu ciąży. Miałam bardzo lekką pracę przed komputerem, więc miałam zamiar pracować do końca. Niestety zaczęła mnie męczyć rwa kulszowa i musiałam pójść na L4. Przypadłość ta była tak uciążliwa, że nie mogłam wysiedzieć z bólu A w domu mogłam sobie odpocząć, zregenerować siły. Lekarz podczas wykonywanego USG powiedział mi, że dziecko uciska mi nerw, i że te nieprzyjemne doznania mogą mi już towarzyszyć do końca ciąży. Objawy ustąpiły jednak ok. 7 miesiąca ciąży


              Skomentuj


                #37
                Odp: W którym miesiącu poszłyście na zwolnienie?

                Ja niestety trafiałam na lekarzy, którzy nie chcieli dawać zwolnienia. Słyszałam, że ciąża to nie choroba. Więc szłam do pracy. Ostatnio końcówka ciąży była dla mnie bardzo męcząca, bo lato i upały, więc spędziłam ją wybrawszy normalny urlop, bo zwolnienia nie dostałam.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: W którym miesiącu poszłyście na zwolnienie?

                  Napisane przez blawatkowa15 Pokaż wiadomość
                  Na zwolnienie poszłam w 5. miesiącu ciąży. Miałam bardzo lekką pracę przed komputerem, więc miałam zamiar pracować do końca. Niestety zaczęła mnie męczyć rwa kulszowa i musiałam pójść na L4. Przypadłość ta była tak uciążliwa, że nie mogłam wysiedzieć z bólu A w domu mogłam sobie odpocząć, zregenerować siły. Lekarz podczas wykonywanego USG powiedział mi, że dziecko uciska mi nerw, i że te nieprzyjemne doznania mogą mi już towarzyszyć do końca ciąży. Objawy ustąpiły jednak ok. 7 miesiąca ciąży
                  znam ten ból rwy bo i mnie dopadła, ja chciałam pracować jak najdłużej też - ale los chciał inaczej i w 17 tyg. poszłam na zwolnienie, tak mi się na szczęście udało iż mojej pracy zamknęłam rok kalendarzowy, poodpinałam wszystkie zaczęte sprawy i przekazałam obowiązki mojemu zastępcy, ale jak tylko pracodawca się dowiedział o ciązy to też robiliśmy wszystko z myśłą, iż ktoś musi mnie zastąpić i muszę wdrażać tą osobę

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: W którym miesiącu poszłyście na zwolnienie?

                    Ze zwolnieniem L4 różnie bywa i to nie tylko w ciąży. Wiele też zależy od pracodawcy. Po kolegę, który miał złamaną nogę, szef przysyłał kierowcę, byleby ten był w pracy.

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: W którym miesiącu poszłyście na zwolnienie?

                      Napisane przez bobusie2 Pokaż wiadomość
                      Ze zwolnieniem L4 różnie bywa i to nie tylko w ciąży. Wiele też zależy od pracodawcy. Po kolegę, który miał złamaną nogę, szef przysyłał kierowcę, byleby ten był w pracy.
                      No moja szefowa też jest raczej bardzo wymagającym pracodawcą. Kiedy powiedziałam, że idę na zwolnienie, bo źle się czuję to stwierdziła, że Ona całe 3 ciąże pracowała i to do końca. No ale jakoś to przetrawiła


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: W którym miesiącu poszłyście na zwolnienie?

                        ja zaplanowałam sobie że będę pracowała do czerwca termin mam na lipca. To jeszcze zanim zaszłam w ciążę. Bardzo byłam pewna swojego, aż chyba za bardzo. Pracuję w przedszkolu jako terapeuta ale znam wiele dziewczyn które dość długo dawały radę, to ja też tak chciałam. Teraz siedzę od 6 tyg ciązy na zwolnieniu miały to być tylko 2 tyg. miałam niewielkie plamienia naszczescie jest ok. Ze względu na specyfikę pracy lekarz powiedział żebym nie wracała lepiej a i w pracy musieli wiedzieć czy kogoś szukać na zastępstwo, a nie wiedziem czy za chwilę znowu bym miała tydzien wolnego i problem byłby w pracy.
                        To miało mie chyba nauczyć pokory że nie zawsze musi być tak jak chcę, bo zazwyczaj dotąd tak było

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: W którym miesiącu poszłyście na zwolnienie?

                          Ja poszłam na zwolnienie w czwartym miesiącu ciąży ze względu na mój charakter pracy. Nic mi nie dolegało, ale ciągle miałam styczność z dużą ilością osób i wystarczyła jedna zakichana osoba z przeziębieniem i ja też byłam przeziębiona. Ze względu na swoje zdrowie zdecydowałam się na zwolnienie. Pracodawca stwierdził, że powinnam skupić się na sobie i dziecku i nie miał do mnie pretensji ani przez chwilę.

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: W którym miesiącu poszłyście na zwolnienie?

                            Ja jak już pisałam wcześniej musiałam pójść na zwolnienie w 5. miesiącu ciąży ze względu na bardzo dokuczliwą rwę kulszową :/


                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: W którym miesiącu poszłyście na zwolnienie?

                              Ja pracowałam długo i teraz wiem że za długo , rodziłam pod koniec parca a na zwolneinei poszłam dopiero w pierwszym tyg lutego i już ledwo dawałam radę

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: W którym miesiącu poszłyście na zwolnienie?

                                Ja na zwolnienie musiał iść w pierwszym trymestrze. Wymioty i mdłości nie pomagały mi pracować. Potem miałam pessar i też musiałam siedzieć w domu.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X