Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Komunia Święta gdzie robić

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Komunia Święta gdzie robić

    Witam,
    Teraz moja chrześnica ma Komunie i tak się z siostra zastanawiamy jak to zorganizować. Wiem wiem nie jest ważne jak i gdzie tylko przezywanie ale sami wicie że już się przyjęło i uroczystość dla rodzinki musi być.

    Zastanawiamy się czy robić w domu a wtedy same wiecie do pomocy i babcie i rodzice zaciągnięci. Zmęczeni i zabiegani......
    Czy zorganizować w lokalu drożej ale wygodniej.
    Chodzi o to że rodzinkę mamy dużą i po lokau i tak jeszcze pare osób posiedziec wejda na tzw kawke
    Prosze o rady a najlepeij opiszcie jak to u Was było zorganizowane i czy tak samo byście zrobiły.

  •    
       

    #2
    Odp: Dekoracje komunijne

    Jakby ktoś potrzebowała dekoracje komunijne na torty, to mogę odsprzedać coś takiego:
    http://www.sweetdecor.pl/category/17...acje-komunijne

    Jedną dekoracje komunijną takiej książki tylko mniejszą i podobne figurki chłopca i dziewczynki przystępującej do komunii.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Komunia Święta gdzie robić

      Napisane przez jemilia Pokaż wiadomość
      ...

      Zastanawiamy się czy robić w domu a wtedy same wiecie do pomocy i babcie i rodzice zaciągnięci. Zmęczeni i zabiegani......
      Czy zorganizować w lokalu drożej ale wygodniej.
      ..
      Ja mam podobny dylemat, ale mimo, że mam teraz dom jednorodzinny blisko 150 metrów, to chyba jednak zdecyduję się na wesele w jakiejś sali. Poczytałam trochę o organizacji takich Komunii na blogu http://hotelnabloniach.pl/blog/dlaczego-warto-wynajac-lokal-pierwsza-komunie-swieta/ i doszłam do wniosku, że jak mam potem wszystko sama szykowac, odpowiadać za ludzi, którzy w domu będą mi gotować, kręcić się, tłumaczyć gdzie co leży, a potem sprzątać to chyba jednak podziękuję za domówkę... mniej nerwów

      Skomentuj


        #4
        Odp: Komunia Święta gdzie robić

        Moim zdaniem też lepiej komunię robić w lokalu bo na pewno będzie wygodniej dla samych rodzció dziecka, mniej nerówów, stresów i bieganiny

        Skomentuj


          #5
          Odp: Komunia Święta gdzie robić

          Napisane przez jemilia Pokaż wiadomość
          Witam,
          Teraz moja chrześnica ma Komunie i tak się z siostra zastanawiamy jak to zorganizować. Wiem wiem nie jest ważne jak i gdzie tylko przezywanie ale sami wicie że już się przyjęło i uroczystość dla rodzinki musi być.

          Zastanawiamy się czy robić w domu a wtedy same wiecie do pomocy i babcie i rodzice zaciągnięci. Zmęczeni i zabiegani......
          Czy zorganizować w lokalu drożej ale wygodniej.
          Chodzi o to że rodzinkę mamy dużą
          i po lokau i tak jeszcze pare osób posiedziec wejda na tzw kawke
          Prosze o rady a najlepeij opiszcie jak to u Was było zorganizowane i czy tak samo byście zrobiły.
          Według mnie tym pogrubionym fragmentem sama sobie odpowiedziałaś Lokal!
          Ja do komunii mam jeszcze kilka lat, ale już teraz wiem, że o ile finansowo będę w stanie sobie na to pozwolić, przyjęcie wyprawię w lokalu. Tak robiłam chrzciny, tak co roku robię synowi urodziny. Szczerze - wolę zapłacić i mieć wszystko z głowy i skupić się na przyjęciu, niż latać między kuchnią a salonem, dopilnowywać piekarnika itp. Nie mówiąc już o samych przygotowaniach. Nie, dziękuję, ja stanowczo jestem za lokalem. Jeśli kogoś mój post nie przekonuje, niech może przeczyta sobie, dlaczego warto komunię zorganizować w lokalu: http://hotelnabloniach.pl/blog/dlacz...omunie-swieta/. Być może argumenty zawarte w powyższym tekście będą miały większą moc przekonywania

          Skomentuj

                 
          Working...
          X