Wróć   Forum Mamotoja.pl > Twoje dziecko > Zdrowie i pielęgnacja dziecka
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Zdrowie i pielęgnacja dziecka Jak dbać i czuwać nad zdrowiem dziecka?

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 03-01-2020, 14:28
Asia123665 Asia123665 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Asia123665.polki.pl

Domyślnie szampon bez sls

Skóra dziecka jest bardzo delikatna, czy sprawdzacie zawartość kosmetyków? Co myślicie o takim szamponie naturalnym - szampon bez sls
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 03-01-2020, 15:50
renatarey renatarey jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
renatarey.polki.pl

Domyślnie Odp: szampon bez sls

Szampon nawilżający do włosów suchych i normalnych, Vianek jest dobry. Bez SLS. Pozdrawiam
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 07-01-2020, 07:56
rozowa_pantera11 rozowa_pantera11 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
rozowa_pantera11.polki.pl

Vianek
Biolaven
ewentualnie Organique

Warto szukać niewielkich polskich marek z uwagi na to, ze mają w sobie kosmetyki bez zawartości sls
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 07-01-2020, 07:59
emmaz's Avatar
emmaz emmaz jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
emmaz.polki.pl

Musze się tutaj zgodzić. Sama miałam od jakiegoś czasu problem z łupieżem, pomagały oczywiscie nizorale ale jedynie na chwilę. Znacznie bardziej pomogła zmiana szamponu na szampon bez sls, który jest delikatniejszy dla skóry głowy oraz jej tak nie podrażnia.

Bardzo fajny jest również szampon w kostce, ma go na przykład firma Cztery Szpaki, ale i inne firmy z naturalnymi kosmetykami miewają je na swoich stronach.
Zerknijcie sobie tutaj:
https://darmarsklep.pl/

W sklepie mają obecnie promocje na wiele naturalnych kosmetyków. No i plusem jest tutaj wysyłka tego samego dnia jeśli złożycie zamówienie do godziny 12.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 22-01-2020, 10:49
bobik2323 bobik2323 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
bobik2323.polki.pl

Bardzo dobry skład ma również szampon dla dzieci marki Mustela, dokładnie ten: https://www.mustela.pl/delikatny-szampon. Nie zawiera on parabenów oraz fenoksyetanolu, warto na to zwracać uwagę wybierając kosmetyki dla dzieci.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania