Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

naprawianie butów

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    naprawianie butów

    Dziewczyny jak naprawić buty dziecięce? Syn ma kilka porozkejanych par, szkoda mi wyrzucić, chociaż przy domu by miał do chodzenia. Znacie jakiś dobry klej?
  •    
       

    #2
    Odp: naprawianie butów

    Własnie kupiłam ten klej, bo widziałam reklamę, w tym tygodniu zabiorę się do klejenia, czy jakoś specjalnie trzeba przygotować buty do klejenia?

    Skomentuj


      #3
      Odp: naprawianie butów

      Na pewno trzeba je oczyścić i wysuszyć.

      Skomentuj


        #4
        Odp: naprawianie butów

        Są specjalne kleje do butów, można je kupić w supermarketach nawet (ja kupiłam w kauflandzie) i to powinno pomóc.

        Skomentuj


          #5
          Odp: naprawianie butów

          Mam to samo zdanie co mój poprzednik.
          Dwa najważniejsze dni Twojego życia to ten, w którym się urodziłeś oraz ten, w którym dowiedziałeś się po co. - Mark Twain

          Skomentuj


            #6
            Odp: naprawianie butów

            Co innego jak dziecko wyrasta, a co innego jak niszczy na potęgę Albo jak nowe buty się rozwalą, a sklep odrzuci reklamację. No a dorosłym to już raczej stopa nie rośnie, ja kleiłam swoje botki i śniegowce syna, ma takie jedne z zeszłego roku, jeszcze pasują, więc nie kupuję nowych, bo mam dość innych wydatków. A co tu kryć, klej wychodzi dużo taniej

            Skomentuj


              #7
              Odp: naprawianie butów

              udało mi się znaleźć ten klej tadam w sklepie budowlanym, nie spodziewałam sie ze o własnych siłach naprawię buty, to było proste i nie potrzebowałam do tego żadnych specjalistycznych sprzętów

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: naprawianie butów

                Ja własnie swój klej odkopałam po pół roku, bo rozwaliłam tym razem swoje buty. O dziwo nic się z nim nie stało, nie stracił konsystencji, wciąż nadaje się do użytku

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: naprawianie butów

                  W dzisiejszych czasach to już się nie opłaca naprawianie butów. Jest tak duży ich asortyment w różnych sklepach. Wystarczy przejrzeć dostępny asortyment na Ceneo. Akurat mój mąż potrzebuje nowe buty i po prostu wchodzę tu na stronę https://www.ceneo.pl/Buty_meskie/p:Calvin_Klein.htm i zamawiam takie, jakie sobie zażyczy. Nawet ceny są lepsze niż w sklepach stacjonarnych.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: naprawianie butów

                    Ja kupuję takie buty, by nie była konieczna ich naprawa przez długi czas. Poza tym nawet jeśli - muszą być dalej warte swojej ceny.

                    Skomentuj

                           
                    Working...
                    X