Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Dziecko i pies

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Dziecko i pies

    Ja jak urodziłam córkę strasznie bałam się o obecność naszej suni w domu. Jest trochę wredną psiną i bała się dzieci zawsze. Jednak teraz po 2 latach widzę, że lepszej kumpeli jak nasza sunia to nie mogło być. Córka robi z psem co chce i ani drgnie...

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Dziecko i pies

      W butik.zpazurem znajdziecie bardzo ładne domki dla psów. Może zainteresuje was dostępna tutaj oferta. Według mnie dostępne tutaj domki dla psów prezentują się naprawdę dobrze.
      Last edited by disne; 01-07-2020, 23:22. Powód: link

      Skomentuj


        #18
        Odp: Dziecko i pies

        lepiej wcześniej sprawdzić w internecie jakie rasy psów nadają się do przebywania z dzieckiem

        Skomentuj


          #19
          Odp: Dziecko i pies

          Ja oddałam do domu na wieś do moich rodziców moją suczkę, jak synek zaczął raczkować. Strasznie trudno było utrzymać czystość (wszędzie sierść).

          Skomentuj


            #20
            Odp: Dziecko i pies

            Jak w domu ma sie psa to cieżko utrzymać czystość. Dlatego i my w domu nie trzymamy psa, bo przy dziecku to dużo pracy a tu jeszcze biegający pies.

            Skomentuj


              #21
              Odp: Dziecko i pies

              ja się wychowałam z dwoma wielkimi psami i żyję, dzięki temu dzisiaj nie wyobrażam sobie domu bez zwierzaka.

              Skomentuj


                #22
                Odp: Dziecko i pies

                My mamy pas na dworze. Córka choć od małego sie z nim chowała to sie go boi, omija go dużym łukiem. Synek natomiast kocha swoją psinę i uwielbia sie z nim bawić.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Dziecko i pies

                  Mieliśmy psa w mieszkaniu jednak jak córka przyszła na świat to nasz ratlerek tak szczekał jak tylko usłyszał, ze ktoś chodzi na klatce to nie było...tak ujadał a mała wtedy strasznie płakała i się bała. Musieliśmy oddać ją do rodziców cale szczęście kochała też mojego tatusia i nie przeżyła jakoś drastycznie rozłąki z nami
                  Niebawem jak będziemy mieć własny domek może do nas wróci - dzieci będą starsze

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Dziecko i pies

                    Dziecko i pies to naprawdę świetne połączenie, choć oczywiście ze strony nas jako rodziców ważne jest, żeby zapewnić bezpieczeństwo dziecko i nauczyć go jak obchodzić się z psem

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Dziecko i pies

                      Też mamy psa, który wychowywał się właściwie razem z naszą córką. Pamiętam, że sporym problemem było dla mnie ogarnięcie tego, jak karmić szczeniaka xxx Teraz już wiedziałabym, co robić, żeby nie rzucał się tak na jedzenie szaleńczo i żeby mu nie zaszkodzić. Wtedy nie miałam pojęcia, że to typowe zachowanie szczeniąt.
                      Last edited by disne; 01-07-2020, 23:20. Powód: link

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Dziecko i pies

                        Uważam, że najlepiej aby piesek był starszy niż dziecko, albo przynajmniej w tym samym wieku. Odpowiedni podajlape.eu/szkolenia/]treser psow warszawa oraz proces podajlape.eu/szkolenia/]tresura psow warszawasprawi, że nasze dziecko oraz psiak mogą zostać najlepszymi przyjaciółmi.
                        Last edited by disne; 01-07-2020, 23:21. Powód: link

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Dziecko i pies

                          Warto mieć na uwadze, że jeśli mamy dziecko i chcemy mieć psa, dla zwierzaka to też będzie duży stres. Warto nauczyć dziecko, jak powinno postępować z pupilem, ale też zadbać o to, aby psiak mniej się denerwował. Można w tym celu zainstalować w domu dyfuzor xxx. Jest to preparat, który znacznie ułatwia aklimatyzację psa w nowym miejscu.
                          Last edited by disne; 01-07-2020, 23:21. Powód: link

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Dziecko i pies

                            Ja mam też w domu synka i owczarka niemieckiego i musze powiedzieć że zgrana z nich para Częstują się, pomagają sobie ogólnie super sprawa, ale to trzeba kochać zwierzę

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Dziecko i pies

                              Pies choć jest przyjacielem człowieka to jest to też zobowiązanie. Trzeba mu zapewnić odpowiednią porcję ruchu no i karmy. Powinna być gatunkowo najlepszej jakości. Dobrą karmą jest reico. Z naturalnych składników bez chemicznych konserwantów a zawartość mięsa w karmie mokrej wynosi ok 70 procent.

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Dziecko i pies

                                Od zawsze obcowałam z psami i moje dzieciaki także. Tak jak tu dziewczyny wspomniały to uczy dziecko obowiązku, odpowiedzialności. Moim zdaniem każda rasa nadaje się do przebywania z dzieckiem, kwestia wychowania pieska, aby nie był agresorem.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X