Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ********* Crazy Mums*********

    Hej

    Dziewczyny gdzie wy jesteście? pustki straszne . . . znowu wątek nam za miera





    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ********* Crazy Mums*********

      Hej.
      Młody śpi takze mam chwilę bo jak nie śpi to nie ma mowy aby posiedziec na kompie albo chce sie bawic albo gdzies sie czołga i trzeba miec go na oku wczoraj zaliczyl upadek z łóżka kurcze nie moge sobie wybaczyc że zostawiłam go na chwilę.
      Dzis pogoda do bani pada a wczoraj tak pieknie było cały dziec na dworze spedzilismy.
      KRUSZYNA a co u Ciebie jak samopoczucie?
      Ja ze swoim M też na wojennej ścieżce bo noz kurcze ilez to mozna wytrzymać jestem sama z dziećmi w niczym mi niepomaga dosłownie w niczym a jak weźmnie młodego na chwilkę to mu się drze bo niepotrafi się nim zająć


      Skomentuj


        Odp: ********* Crazy Mums*********

        cześć

        Aniu superancki ten Twój najmłodszy dzieć

        Kruszyna widzę, że u Ciebie nie najlepiej z samopoczuciem, przykro mi, ale cichutko zazdroszczę.U nas jak na razie nic. Trzy nieudane cykle. Byłam u lekarza, ale na razie kazał uprzątnąć umysł i próbować. Wiem, że jeszcze nie ma tragedii, ale i tak mi się nie podoba takie stanowisko lekarza. Bo ja nie mam 25 lat, że mogę sobie pozwolić na roczne czy dwuletnie bezowocne starania i potem robić badania, brać leki (często jest to metoda prób). Daję mu czas do marca, jak nic z tego nie będzie to szukam innego lekarza.

        U Julka w porządku, był przez 1,5 tyg. chory - angina, ale od poniedziałku znów jest w przedszkolu.
        Wczoraj miał mały wypadek, upadł na twarz i teraz ruszają mu się dwa zęby (górna 1 i 2) Normalnie tragedia !!! Byliśmy z nim jeszcze wczoraj u stomatologa, kobietka powiedziała, że nie powinny te zęby wypaść i po jakimś czasie "zasklepią się", ale mogą być martwe Mówię Wam dziewczyny, okropne przeżycie. Musi jeść same papki, chleb mu kroję na malutką kosteczkę, byle tylko nie gryzł tymi przednimi zębami.
        Noo to się wyżaliłam ...

        Miłego dnia Wam życzę
        Julek: 10/3/2008

        Skomentuj


          Odp: ********* Crazy Mums*********

          Boziu Famili współczuję kochana ,a jak Julek się trzyma? mi 2dni temu cyprian przydzwonił o umywalkę myślała że zęby straci.

          jeśli mogę zapytać to ile ty masz lat kochana ? mam 5testów owu napisz na priv to ci wyśle bo mi już raczej nie będą potrzebne.

          ja dzisiaj 15Tydz zaczynam i lekarza odwiedzam bo mnie brzuch boli . martwie się jak cholera





          Skomentuj


            Odp: ********* Crazy Mums*********

            czesc

            to z JUlkiem nie ciekawie,a mnie sie wydaje ze one wypadna z czasem i bedzie szczerbaty troche czasu...musisz uwazac by nic twardego nie jadl ...ehh wspolczuje...czekam az mi sie zrobi "chinszczyzna" w piekarniku (krewetki i jakies inne dziwne kulki) Family czasami trzeba poczekac na to drugie bebe mam nadzieje ze nie masz takiego "parcia" i zycie jak na razie nie kreci sie wokol owulki i okresu...bo to najgporsze pamietasz nasze wrozby?? wiesz ile bedziesz miec dzieci u mnie sie sprawdzilo hehe (jestem madra po fakcie) udalo mi sie schudnac 5kg wiec jestem happy codziennie odmawiam sobie wielu rzeczy .....no ale dzis sobie chipsy kupilam bo wieczorami o nich marze
            FROCH

            Skomentuj


              Odp: ********* Crazy Mums*********

              Hej.
              FAMILY tak jak pisze MISS nie masz co się martwić to mleczaki które i tak niedługo wypadną,moja nie ma juz jednej mlecznej jedynki.
              MISS gratulacje utraconej wagi U mnie tez w miarę gładko poszło z 20 jakie przytylam zostało 2.
              KRUSZYNA na tym etapie ciązy bóle no normalna rzecz zwłaszcza w kolejnej ciązy bo mięsnie i wiązadla sa juz słabsze ale jak Cie niepokoją no powiedz o tym lekarzowi.Mnie bolało tez tak jakos od 15 tyg zwlaszcza po dłuższym chodzeniu dlatego musiałam iść w pracy na L4.


              Skomentuj


                Odp: ********* Crazy Mums*********

                Miss to gratuluje zrzuconych kg

                dostalam skierowanie na mocz i coś jeszcze, mam dużo odpoczywać 2opakowania duphastonu , nospe i jakieś 3Globulki martwie się . . . niby nic takiego się nie dzieje ale martwią mnie te bóle.
                i w 2 tyg 2kg przytyłam już 3,5kg na plus za 2tyg wizyta. Ide coś zjeść bo mnie mdli





                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ********* Crazy Mums*********

                  Dzięki dziewczyny za pocieszenie, dzisiaj już inaczej na to patrzę Już nie jest tak strasznie.

                  Cześć Frochu-grochu co tam u Ciebie? Ja Twoje dzieciaczki? Milenka do przedszkola chodzi? łooo matko Alanek to już roczek za chwilę kończy!!
                  Gratuluję utraconych kg.
                  Pamiętam nasze wróżby i mam nadzieję, że u mnie też się sprawdzi
                  Misska Ty masz jakiś kontakt z majkową?? Wiesz może dlaczego nie daje znaku życia?

                  Kruszyna odpoczywaj i się nie zamartwiaj.

                  A u nas w rodzinie dzisiaj na świat przyszła Lenka, siostra męża urodziła Ależ się cieszymy w końcu jakiś berbeć się pojawił bo tak to Julek ciągle sam był.
                  Julek: 10/3/2008

                  Skomentuj


                    Odp: ********* Crazy Mums*********

                    Gratuluje ciociu Famili Lenka bardzo mi się podoba , ale marzy mi się Kalinka
                    dzisiaj juz trochę mniej boli i niech lekarz gada co chce ja od tygodnia czuje ruchy dzidziolka na 100%

                    dzisiaj u nas trochę słońce wyszło ale zimno strasznie . ja już po zakupach robię dzisiaj ogórową i ziemniaki z mięskiem duszonym i sosem a do tego ogóry !





                    Skomentuj


                      Odp: ***************** Crazy Mums*****************

                      czesc

                      kruszyna troche chyba wczesnie na te ruchy? a moze to kiszki marsza Ci graja,albo jakis tasiemiec sie porusza ja w ciazy czulam cos kolo 19-20tc ,juz nie pamietam dokladnie,ale moj synek byl taki grzeczny w brzuszku ze nigdy nie dostalam po zebrach czy w pecherz,a za to teraz nadrabia za 2 tyg bedzie skonczy roczek, szybko czas leci, Milena chodzi do przedszkola i tak codziennie w kolko to samo...

                      family fajnie ze Julek ma kuzynke,u nas jakos ciezko bylo o kuzynostwo dla Milenki wiec postaralismy sie o braciszka

                      nie wiem co z Majkowa,moze tyrkne do niej na tel to sie dowiem czy zyje
                      FROCH

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ********* Crazy Mums*********

                        Frochu bardzo smieszne w drugiej ciąży wcześniej się czuje a ją jestem pewna że to to !

                        daj znać co z tą naszą Majkową jak coś się dowiesz





                        Skomentuj


                          Odp: ********* Crazy Mums*********

                          No gdzie wy wszystkie jesteście? ? ?





                          Skomentuj


                            Odp: ********* Crazy Mums*********

                            hejo
                            Ostatnio rzadko tu zaglądam bo rzadko załączam kompa, jakoś tak mi sie nie chce włączac, czasu nie ma bo człowiek albo w pracy albo w domu trzeba sprzątac, obiad itd.
                            Alanek od początku września chodzi do zerówki szkolnej, podoba mu sie tam tak samo jak w przedszkolu, zrobił sie doroślejszy i mam czasem wrażenie że rozmawiam z małym mądralą.Teraz na codzień ma kontakt ze starszymi dziecmi w świetlicy więc do domu "przynosi" różne czasem śmieszne hasła. Patrząc na moje dziecko uświadamiam sobie jak ten czas leci.

                            Froch fajnie że zajrzałaś na "stare śmieci''.

                            Znamy sie forumowo już kilka lat a mam wrażenie że znam Was wszystkich na żywo Miło jak czasem ktoś napisze co słychac bo doskonale pamiętam jak kilka lat temu wszystkie zasiadałyśmy wieczorami do komputera i paplałyśmy bardzo długo, taki dawny "zlot czarownic''. Też zauważyłam że Majkowa nie odezwała sie tutaj nigdzie już od lipca.
                            A Silek to już przepadł jak kamień w wode
                            Z Izą pisałam jeszcze jakiś czas temu więc u niej wszystko ok
                            Pamiętam też Mamekarolka

                            Aniu Family straszne wydarzenie z Julka ząbkami, musiało go to pewnie bardzo bolec, nic gorszego jak patrzec na cierpienie swojego dziecka



                            Dawniej Marti

                            Skomentuj


                              Odp: ********* Crazy Mums*********

                              Halo dziewczyny co u Was słychac?



                              Dawniej Marti

                              Skomentuj


                                Odp: ********* Crazy Mums*********

                                Ale wrażenie!!!
                                To chyba wątek, który ma najwięcej postów!!!
                                Ich ilość powala., choć ostatni był z 2012 roku.
                                Teraz chyba będzie z nim konkurował wątek "Poranna kawa"...

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X