Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ********************************* Crazy Mums*********************************

    Kurcze jak na złość żadna hodowla w okolicach Łodzi nie ma na tą chwilę szczeniąt, a nawet jeśli to już takie starsze. Znalazłam też trzy pieski a my chcemy suczkę (są łagodniejsze, pokorniejsze, cierpliwsze). Szkoda bo to byłby o tyle fajny moment że są wakacje, dzieciaki mogłyby się nowym członkiem rodziny nacieszyć, nie byłoby takiego problemu z nauką sikania bo ciągle na dworzu jesteśmy itp No jeszcze zobaczymy, niedługo znów wyjeżdzamy, więc mało czasu na poszukiwania...
    Wrzucam Wam fotki piesia z wakacji w którym dzieciaki się zakochały na zabój, a i on obdarzył je szczerą sympatią, niemal się nie rozstawali Poczytałam trochę o tej rasie i jest wielkim przyjacielem dzieci
    Attached Files


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: **************************************************************************************************** ***************************** Crazy Mums******************************************************************************************** *************************************

      Family, udanej zabawy w wesołym miasteczku, a to się Julek ucieszy. Kruszyna a Tobie miłego dnia w ogródku u rodziców, słoneczko dopisuje więc super.
      My też już zmykamy w plener, jedziemy z koleżanką nad staw. Do usłyszonka.

      PS Zapomniałam Wam się pochwalić zdjęciami z pobytu w tym agro na podlesiu. Jeśli ktoś ma ochotę obejrzeć to są na moim wątku marcowym, tutaj:

      http://www.mamacafe.pl/forum/showthr...t=6236&page=64
      Last edited by Lullaby; 24-07-2012, 10:03.


      Skomentuj


        Odp: ********* Crazy Mums*********

        Lulla piękny pies Będąc na studiach pracowałam w sklepie i moja kierowniczka też sprawiła sobie bereńskiego. Cudny psiak.
        Masz rację jest to rasa bardzo przyjazna tylko musisz pamiętać, żeby pies nie był wychowywany przez dzieci, ale z Ciebie mądra babka jest więc takie rzeczy na pewno wiesz
        Życzę powodzenia w poszukiwaniu. A w tych hodowlach to w jakim "wieku" są teraz te szczenięta? Bo jeśli już takie np. 3-4 miesięczne to macie problem z głowy z tymi pierwszymi szczepieniami, pewnie taki psiak już jest po pierwszych naukach załatwiania się na podwórku no i z matką już nie ma takiej więzi więc i mniejszy szok.
        Julek: 10/3/2008

        Skomentuj


          Odp: ********* Crazy Mums*********

          u nas w końcu gorąco ale kurcze byliśmy tylko u rodziców tylko godzinę bo cypriana cos czysciło ale jest już ok em ma zaraz przywiezc węgiel w syropie to mu dam i jeszcze pójdziemy około 17to się trochę po kompie jeszcze męczy mnie cały czas z ta szaloną gotówką ha ha
          ja zamówiłam dzisiaj testy owulacyjne to sobie zrobię w tym miesiącu może w końcu . . .

          Lulla piesek piękny koleżanka ma identycznego. ja też bym wolała małego szczeniaka sam słodycz choć nie powiem żeby było różowo my wzięliśmy jakoś pod koniec kwietnia 1.5miesiąca miała , ale ułożyliśmy ją po swojemu i jest w miarę grzeczna ale strasznie wylewna ha ha





          Skomentuj


            Odp: ********************************* Crazy Mums*********************************

            Familcia, te "szczeniaki" znalezione w jednej hodowli mają już po pięć miesięcy, więc moim zdaniem to już raczej młodziki są zwłaszcza że jak na ten wiek to są też już słusznych gabarytów Myślę że taki psiak ma już swoje przyzwyczajenia i choć w części ukształtowany charakter, a my chcemy zacząć resocjalizacje jak najwcześniej. Poza tym przyznam egoistycznie, że podobnie jak i kruszyna, nie chcemy się pozbawić etapu posiadania słodkiej kudłatej kulki, bo maleństwa tej rasy są po prostu obłędne! Kolejny powód naszej wstrzemiężliwości to fakt iż konsekwencją powiększenia rodziny będzie też konieczność zmiany samochodu na większy. Od dawna już zbieramy się żeby sprzedać auto męża i kupić combi tylko coś ciężko się za to uczciwie wziąć. A wiadomo że przy dwójce dzieciaków miejsca zawsze jest za mało, te wszystkie rowerki razy dwa, hulajnogi, stos absolutnie niezastąpionych zabawek (mamo bez tego nie jadę) itp. Teraz wreszcie sprawę będzie trzeba pchnąć do przodu. Na to lato jednak łatwiej by nam było zapakować się ze szczeniaczkiem którego można jeszcze wpakować na kolana


            Skomentuj


              Odp: ********* Crazy Mums*********

              A to moja Soniusia 16 miesieczniaczek jak będę miała dostęp do kompa to wam trochę fotek wkleje
              Attached Files





              Skomentuj


                Odp: ********* Crazy Mums*********

                Lulla jasne, jasne... rozumiem, że chcecie szczeniaczka Też wziełam moją jak miała 8 tygodni. Chciałam tylko pokazać jakieś plusy z takiego wieku, bo pamiętam moje perypetie ze szczeniakiem A tak na prawdę to piesek do roku swojego życia daje się kształtować, wiadomo im wcześniej tym lepiej, ale da się jeszcze go wychować.
                Lulla mam też prośbę do Ciebie. Napisalaś, że nie możecie znaleźć szczeniaków w okolicy Łodzi, więc z okolic pochodzisz My 3 tygodnie spędzimy 70 km od Łodzi i robię obecnie plan naszej wycieczki, żeby nie siedzieć bite 3 tyg. na wsi tylko chcemy coś pozwiedzać.
                Możesz mi coś polecić? W zasadzie odległość nie ma znaczenia.

                Kruszyna Sonia superaśnia No i faktycznie bardziej przypomina labradorkę niż goldenkę. Mojemu mężowi zawsze się labradory podobały.


                To jak pokazujecie swoje psiaki to i ja pochwalę się moją lamką. Zdjęcia mało aktualne, ale ona się nic nie zmieniła, teraz wygląda korzystniej, bo trochę jest grubsza.
                Attached Files
                Julek: 10/3/2008

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ********* Crazy Mums*********

                  Famili sliczna sierść ma boską ! co nam z soni nie wyrośnie i tak jest cudowna i taka kochana . ale żywiołek to z niej gorszy niż z cypriana ha ha ciągle tylko piłki znosi żeby jej rzucać nie patrzysz na nią a ona i tak przez pół godziny potrafi rzucać ci pod nogi piłeczke.





                  Skomentuj


                    Odp: ********* Crazy Mums*********

                    Kruszyna Lamia też jest jeszcze skora do zabawy, a jej ulubionymi zabawkami są ... kucyki pony Jak tylko na podwórku pojawią się dziewczynki z tymi gumowymi cosiami to muszę baczniej pilnować suni, bo zawsze znajdzie jakąś okazję żeby zabrać i czmychnąć. Wtedy tak go podrzuca, łapie i ucieka.
                    Jak nie przypilnuję w czasie, a słyszę pisk dziewczyn to wiem, że pies dobrał się do kucyków

                    Kurcze zaspaliśmy dzisiaj do przedszkola i Julek siedzi w domu. Nastawiłam budzik mężulowi, bo ma na rano, on miał go przestawić tak by nas obudził do przedszkola, ale zapomniał i wyszedł do pracy i wstaliśmy o 9

                    Kruszyna i co, @ się pojawiła ?
                    Ja mam jeszcze 3 dni, zastanawiam się nad testem, ale nie wiem czy wynik będzie miarodajny.
                    Julek: 10/3/2008

                    Skomentuj


                      Odp: ********* Crazy Mums*********

                      Wiesz nie przyszła jeszcze ale tak się czuje dziwnie że na wszelki wypadek podpach użyłam ha ha brzuch boli i tak jajniki trochę ale wszystko tak delikatnie. zawsze mam co do dnia więc czekam dzisiaj i jutro a jak by cudem nie przybyła to dopiero w piątek robię nie ma co za wczesnie ale testy owu już czekają mogły by się nie przydać.

                      sońka też pod biera młodemu pluszaki ale z tymi kucykami to mistrzostwo ja sprzedałam młodego babci i do 14 mam luz , wzięłam się za pokój mistrza już worek 60l śmieci wywaliłam skąd się tyle tego tam bierze to ja nie wiem. idę z psem na dwor pranie wywiesze a duchota taka że szok





                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ********************************* Crazy Mums*********************************

                        Trzymam kciuki za wasze ciąże

                        Dziewczyny sunieczki macie cudne!!! Naprawdę! Kruszyna widać że Sonia rozminęła się trochę z rasą w obu przypadkach, ale zdecydowanie znacznie bliżej jej do labradora Jednak przez ten szczuplejszy pysk i smuklejszą budowę plus to fikuśne zabarwienie koło oczu jest jeszcze ładniejsza Tree, a syberianki to moja ukochana rasa, jako wielka miłośniczka wilków od dziecka marzyłam o takim psie! W końcu jak tylko zaczełam zarabiać swoje pierwsze pieniądze (we wczesnej młodości) to sobie taką sunie też sprezentowałam. Miała niebieskie oczy, trochę dłuższe futro i była obłędna. Do dziś wspominam moją Lunkę z nostalgią... Niestety przekonałam się że to faktycznie rasa nie do bloków (choć znam wyjątki). Moja niestety wyjątkiem nie była... Za każdym razem jak pojechała z nami na wieś nie chciała wracać do miasta i w końcu tam została...
                        A co do Twojego pytania to mnie nim zastrzeliłaś Nie wiem co napisać i to nie dlatego że takich atrakcji nie ma, tylko po prostu tyle ich jest My w ogóle jesteśmy rodziną mocno aktywną i teraz mam potworny mętlik w głowie. Nie wiem czy bardziej pisać pod zwiedzanie, wokół Łodzi a i w mieście roi się od zabytków, wokół mamy wiele pięknych zamków które warto zobaczyć np zamek Radziwiłłów w Nieborowie, następny w Łęczycy,w Olsztynie, dalej na pewno Uniejów, Tomaszów, Łowicz, ale to już też tak bardziej rekreacyjnie, to polecam też Arkadie nieborowską, bo tylko o zamku nadmieniłam, arboretum w rogowie, zalew sulejowski, rezerwat żubrów, tylko nie pamiętam gdzie (zaraz poszukam), tak typowo pod dzieci (bo my najczęściej tak wybieramy trasy to Dinopark w Kołacinku, safarii pod Poddębicami, kolejka w Rogowie, bunkry (super) w Konewce, dużo tego jest. No i w samej Łodzi też sporo atrakcji dla malucha i nie tylko, gorąco polecam nasz botanik, najpiękniejsze miejsce na relaks i podziwianie barw, zaraz obok "zdrowie", a tam lunapark, ogród botaniczny (całkiem spore zoo), dookoła mnóstwo zieleni, las, poza tym liczne muzea (np se ma for, fajne miejsce dla dzieci z postaciami z bajek), planetarium, ło matko już nie wiem co pisać... największe centrum rekreacyjno handlowe w Polsce Manufaktura (można tam spędzić deszczowy dzień np) a tam kręgle, kina, teatr, sale zabaw, dla dzieciaków zawsze jakieś warsztaty latem itp itd


                        Skomentuj


                          Odp: ********* Crazy Mums*********

                          Lulla sońka ma ta rudawo-biszkoptową pregę od głowy przez cały grzbiet aż do końca ogona jest śliczna w prost ją uwielbiam. właściciel jej matki zarzekał się że to golden ha ha na nogach i przy tyłku i na plecach ma długą sierść ale na pewno mieszaniec goldena z labradarom jeszcze jest młoda może przez zime się zmieni :-P podziwiam jakie psy mogą być mądre i z chęcią przygarnełabym jeszcze jakiegoś psiaka mieliśmy wziąć kauchaza ale to by było już przegiecie :-P

                          ja mam przerwę w sprzątaniu na kawkę już drugi worek poleciał rupieci jeszcze godzinka i będzie błysk

                          ja już nie mogę się doczekać wypłatki ha ha em ma w pracy premię kwartalną a ja muszę nowe garki kupić i marzy mi się naklejka magnetyczna na lodówkę i dorobic jeszcze do mebli blat /stolik i kupic stołek barowy ale to na pewno wszystko nie da rady na raz i jeszcze malowanie.





                          Skomentuj


                            Odp: ********* Crazy Mums*********

                            hej
                            piekne te wasze pieski.
                            trzymam kciuki za ciąże. wiem że w 2 tak łatwo nie jest zajść. my też się staraliśmy kilka m-cy.

                            u mojego Ignasia chyba zaczyna się bunt dwulatka. wszystko krzykiem i biję Marysię. a musze się pochwalić że juz ładnie korzysta z nocnika tylko na noc zakładamy pampka.




                            Skomentuj


                              Odp: ********* Crazy Mums*********

                              hej kochane
                              pieski śliczne ale ja już na psa sie nie skusze, miałam raz i dziękuje, nienawidze miec wszędzie sierści
                              Family i Kruszynko czekam niecierpliwie na wieśc że zostane forumową ciocią
                              MoniaB gratulacje dla Ignasia że potrafi już skorzystac z nocnika



                              Dawniej Marti

                              Skomentuj


                                Odp: ********* Crazy Mums*********

                                Lulla pies jak człowiek - różne mają charaktery. Z moją sunią to jest tak, że ona w ogóle nie potrafi usiedzieć na dłużej w jednym miejscu. My mieszkamy w bloku, nie przeczę, że dużo ruchu musi mieć, lubi biegać przy rowerze, jak była młodsza to ciągnęła, także nie trzeba było w ogóle pedałować. Ale jej się szybko nudzi w jednym miejscu tzn. nawet jak jedziemy na wieś i od rana do wieczora jest na podwórku, to po kilku dniach już niestety trzeba jej wymyślać wycieczki, bo zaczyna ją ciekawić co jest za płotem i robi podkopy.
                                Od roku jest łatwiej, z wiekiem robi się bardziej stateczna, teraz to bardzo rzadko ją przypinamy na smycz, jedynie jak idziemy obok ulicy, a tak to sobie luźno biega, ale my mieszkamy w małej dzielnicy (nazywam ją wioską), mało ludzi, tuż obok mamy las, więc możemy sobie pozwolić, tym bardziej, że jest lubiana przez sąsiadów.
                                Chociaż pewnie już nigdy na taką rasę się nie zdecyduję, choć nie ma piękniejszych psów. Jednak jak sobie przypomnę początki ...

                                Marti a gdzie masz tę bokserkę?

                                Monika super, że Ignaś korzysta już z nocniczka. Maly zuch

                                Dziewczyny pewnie słyszałyście o tej 2-letniej dziewczyny pozostawionej na lotnisku bo miała paszport nieważny ?? Kurcze no .... ja sobie nie wyobrażam, że wywijam taki numer mojemu dziecku. Wiem,że Ci ludzie pewnie mieli wykupioną wycieczkę, szkoda im było kasy itp. itd., ale normalnie nie mogę sobie wyobrazić tego płaczącego dziecka
                                Julek: 10/3/2008

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X