Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ***************** Crazy Mums*****************

    Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
    A co tutaj taka cisza ???? Pisać dziewczynki

    Jutro idę zrobić sobie podstawowe badania laboratoryjne, bo w środę idę do ginekologa, co prawda mój jest na urlopie i w zastępstwie jest jakaś babka, niezbyt ma fajne opinie z tego co wyczytałam w internecie, ale nieważne ... nie potrzebuję usmiechów, czy słodkiego pitolenia, tylko zielonego światła na zaciążenie. Jutro też mam wizytę u stomatologa.

    Marti synek Ani z tego co pamiętam to chyba ma wzmożone napięcie mięśniowe.
    Fajnie Aniu że sie przygotowujesz do zajścia w ciąże. A nie boisz sie jak sobie poradzicie z jednej pensji?dojdą pampersy, mleko...



    Dawniej Marti

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ********* Crazy Mums*********

      Marti jakoś to będzie pieluchy są w różnej cenie, niekoniecznie trzeba kupować te pampers. Jak Julek się urodził to też mieliśmy jedną pensję i to 1/3 tego co teraz mamy. Wiesz kokosów mieć nie będziemy, ale jeszcze jedno dziecko damy radę wychować Znów 3 lata siedzieć nie będę w domu. Do tego przedszkola co chodzi teraz Julek przyjmują już 1,5 roczne dzieci, więc malca oddam do przedszkola i pójdę do pracy. Poza tym teraz nadal szukam pracy, bo nie wiem kiedy uda mi się zajść w ciążę.
      Julek: 10/3/2008

      Skomentuj


        Odp: ***************** Crazy Mums*****************

        Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
        Marti jakoś to będzie pieluchy są w różnej cenie, niekoniecznie trzeba kupować te pampers. Jak Julek się urodził to też mieliśmy jedną pensję i to 1/3 tego co teraz mamy. Wiesz kokosów mieć nie będziemy, ale jeszcze jedno dziecko damy radę wychować Znów 3 lata siedzieć nie będę w domu. Do tego przedszkola co chodzi teraz Julek przyjmują już 1,5 roczne dzieci, więc malca oddam do przedszkola i pójdę do pracy. Poza tym teraz nadal szukam pracy, bo nie wiem kiedy uda mi się zajść w ciążę.
        A to przedszkole co Julek chodzi to państwowe?

        Zmykam zaraz do pracy, ale mi sie nie chce.



        Dawniej Marti

        Skomentuj


          Odp: ********* Crazy Mums*********

          Hej

          Marti łapiesz za słówka :-P miało być w SADZIE a ja pisze z tel więc nieraz tak wychodzi. ha ha

          a co do drugiego dziecka mam teraz takie podejście jak Famili, za długo i tak czekaliśmy już z tym a jeszcze teraz coś nam nie wychodzi.

          my wczoraj byliśmy ze znajomymi na placu zabaw fajnie było na dzisiaj umuwiliśmy się u nas na grila obiadowego więc idę pić kawkę i robić chatkę na błysk bo wczoraj sobie odpuściłam.

          Martynko życzę miłej pracy a ja mam cichą nadzieję że dzisiaj u nas będzie też tak przyjemnie chłodno ale słonecznie .





          Skomentuj


            Odp: ********* Crazy Mums*********

            Cześć

            Marti Julek teraz chodzi do prywatnego, ale tylko do końca miesiąca. Od września idzie już do państwowego, a w sierpniu zrobię mu wakacje
            Miłej pracy!

            Jestem już po badaniach, po 14 mam wyniki do odebrania. Zobaczymy co z nich wyjdzie.

            Idę ogarnąć chatkę bo na 12.30 mam dentystę. Miłego dnia
            Julek: 10/3/2008

            Skomentuj


              Odp: ********* Crazy Mums*********

              hej hej
              odpoczywam po pracy mieszkanko posprzątane, teraz sobie posiedze
              Aniu jak tam wyniki badań?



              Dawniej Marti

              Skomentuj


                Odp: ********* Crazy Mums*********

                hej

                Marti ogólnie badania wyszły ok, tak sądzę patrząc na normy. Jedynie w moczu wyszło: "bardzo liczne nabłonki płaskie" nie wiem na ile jest to istotne ... OB wyszło 10 gdzie norma jest 1-10, więc w sumie w normie, ale oczywiście sięgnęłam do internetu i łącząc te dwie wartości, można pomyśleć, że jest jakiś stan zapalny. Jutro się dowiem co i jak.
                Byłam też u dentysty, ściągnął mi kamień i mam jeden ząb do leczenia, umówiłam się już na wtorek. Co do tego kamienia to normalnie myślałam, że umrę. Cały zabieg jest bezbolesny,ale miałam wrażenie, że mi wszystkie zęby wypadną tak mi tym dłutkiem skrobał

                I na koniec tego pięknego dnia zalałam sąsiadkę piętro niżej Namoczyłam sobie firany w brodziku, a ta woda (chyba kurkiem) się wydostawała, nie uciekała odpływem (bo może jest zatkany) i sąsiadka ma plamę na suficie i w łazience i w kuchni. Normalnie w takich sytuacjach marzy mi się domek!!!
                Julek: 10/3/2008

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ********* Crazy Mums*********

                  Dobry wieczór

                  A co tu dzisiaj takie pustki ??

                  Po wizycie gina już jestem i otrzymaliśmy zielone światełko możemy majstrować dzidziorka W tym cyklu to już po ptokach, ale od przyszłego bierzemy się do roboty pełną parą
                  Jest tylko jeden problem... Julek nie chce rodzeństwa
                  Julek: 10/3/2008

                  Skomentuj


                    Odp: ********* Crazy Mums*********

                    hej
                    nie pisałam nic wczoraj bo nie miałam internetu.
                    Family ciesze sie że macie zielone światełko a to czemu Julek nie chce rodzeństwa?co mówi na ten temat?może po prostu nie jest za bardzo świadomy tego kim jest rodzeństwo?



                    Dawniej Marti

                    Skomentuj


                      Odp: ********* Crazy Mums*********

                      Marti myślę, że jest świadomy. Wie, że dzieci nie znajduje się w kapuście ani nie przynosi bocian. Wie, że dzieci "biorą" się z miłości, że rosną w brzuszku mamy i że jak są na tyle duże pojawiają się na świecie. Pokazuję mu jego własne zdjęcia, od niemowlęcia aż po dzisiejszy dzień przy tym tłumaczę jego rozwój. Mówię mu, że będzie starszym bratem, że będzie fajnie, będzie miał się z kim bawić, chodzić na spacery itp. Daję mu przykłady dzieci, które mają rodzeństwo. Chyba po prostu jest w takim wieku,że obawia się, że już nie będzie sam i nie będziemy tylko dla niego, aczkolwiek na 100% nie wiem, bo na pytanie dlaczego nie chce brata albo siostry to odpowiada: "bo nie" . Dzisiaj zadałam mu inne pytanie, czy wolałby brata czy siostrę (po chwili zdałam sobie sprawę, że to bardzo głupie pytania, ale było już za późno), to odpowiedział: "wcale nie chcę rodzeństwa"

                      Jak macie pomysły jak go w miarę bezboleśnie przygotować, to będę wdzięczna, bo brak mi już pomysłów.
                      Julek: 10/3/2008

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ***************** Crazy Mums*****************

                        Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
                        Marti myślę, że jest świadomy. Wie, że dzieci nie znajduje się w kapuście ani nie przynosi bocian. Wie, że dzieci "biorą" się z miłości, że rosną w brzuszku mamy i że jak są na tyle duże pojawiają się na świecie. Pokazuję mu jego własne zdjęcia, od niemowlęcia aż po dzisiejszy dzień przy tym tłumaczę jego rozwój. Mówię mu, że będzie starszym bratem, że będzie fajnie, będzie miał się z kim bawić, chodzić na spacery itp. Daję mu przykłady dzieci, które mają rodzeństwo. Chyba po prostu jest w takim wieku,że obawia się, że już nie będzie sam i nie będziemy tylko dla niego, aczkolwiek na 100% nie wiem, bo na pytanie dlaczego nie chce brata albo siostry to odpowiada: "bo nie" . Dzisiaj zadałam mu inne pytanie, czy wolałby brata czy siostrę (po chwili zdałam sobie sprawę, że to bardzo głupie pytania, ale było już za późno), to odpowiedział: "wcale nie chcę rodzeństwa"

                        Jak macie pomysły jak go w miarę bezboleśnie przygotować, to będę wdzięczna, bo brak mi już pomysłów.
                        Myśle że możesz poczekac z przygotowywaniem Julka do czasu aż zajdziesz w ciąże a później mogłabyś zabrac Julka do sklepu z niemowlęcymi ubrankami i pozwoliła mu coś kupic dla maluszka, żeby sam wybrał co kupicie i jaki kolor i żeby sam osobiście za to zapłacił.Fajnie jakbyście mieli wśród znajomych czy rodziny kogoś kto ma niemowle, żeby Julek mógł sie oswoic z takim maluszkiem.



                        Dawniej Marti

                        Skomentuj


                          Odp: ********* Crazy Mums*********

                          Hejka.
                          Nareszcie upały sie skończyły bo juz ciężko było wytrzymać.
                          Mojemu szkrabowi chyba zabki ida bo ślini się na potęgę wszystko pcha do buzi i szoruje dziasełka a marudny sie zrobil że masakra.
                          FAMILY zrób tak jak Marti pisze,moja tez niechciała rodzeństwa a teraz nikomu by nie oddała braciszka cieszy sie ze to ona jest własnie starszą siostrą.


                          Skomentuj


                            Odp: ********* Crazy Mums*********

                            hej
                            jak Wam mija niedziela?
                            ja już mieszkanie posprzątane mam, nawet okno w łazience umyłam, obiad już prawie skończony, zrobiłam mięsko z łopatki. Teraz pije kawusie.



                            Dawniej Marti

                            Skomentuj


                              Odp: ********* Crazy Mums*********

                              Cześć dziewczynki

                              Dziękuję za cenne rady. Tak też postanowiłam:zero tematu na temat rodzeństwa, bo to bezsensu.

                              Zaczęliśmy już od tego cyklu, z moich obliczeń wynika, że powinniśmy trafić w sam środek cyklu, ale zobaczymy co z tego wyniknie. Myślę, że trochę się spóźniliśmy i nic z tego nie będzie.

                              Majajula i Ania
                              , wiem, że Wy stosujecie metodę NPR, ja zaczęłam mierzyć temperaturę dopiero od tego cyklu, ale się tak zastanawiam czy po owulacji zawsze macie temp. w granicach 37 stopni? Spotkałyście się może z przypadkami, że ta temp jednak jest w granicach 36,6 stopni? A może oznacza to, że jednak owulacji nie było? Dopiero zaczynam się zapoznawać i nie wszystko jest dla mnie jasne.
                              Dzięki z góry za odpowiedź?
                              Julek: 10/3/2008

                              Skomentuj


                                Odp: ********* Crazy Mums*********

                                hej hej troszkę mnie nie było ale dużo się nie za działo

                                Family nie ma co napominać o rodzeństwo bo możesz młodego zniechęcić a ja bym zaczeła dopiero jak ci dosyć pokaźny brzuszek wyskoczy nie ma co wcześniej u nas to jest na odwrót to młody nas namawia od dłuższego czasu na siostrę czy braciszka (Cypu wymyslił że będzie Kuba albo Karolinka ha ha :P)

                                według moich obliczeń my w samą owu się powinnismy wstrzelić ale to różnie bywa i jak na złość nzawsze w te dni musimy się jakoś pokłucić albo em bardzo zmęczony, więc nie wiem czy znowu coś z tego będzie. u nas były staranka zaraz po @ kilka razy potem 3dni przerwy i wieczorkiem w owu później 2 dni przerwy po spodziewanej owu i znowu staranka, a dzisiaj młody zostaje u babci po raz pierwszy na noc więc dzisiaj też coś miłego zaliczymy:P

                                tak wogóle to mnie od ponad tygodnia bolą jajniki i brzuch tak jak na @ to niby płodne bóle ale w końcu nie wiem co i jak. ja mam zalecenia od gina nie liczyć nie mysleć bo będzie trudniej i z drugim dzieckiem często przezto jest o wiele dłużej





                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X