Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

żylaki

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: żylaki

    Warto popytać w tej sprawie znajomych. Powinni być w stanie pomóc.
    Gdy zmienią się trendy muzyczne, jednocześnie zmianom ulegają fundamentalne prawa państwa.

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: żylaki

      hej,
      mi bardzo pomogły na żylaki zabiegi w komorze hiperbarycznej Atamed. Wykupiłam 15 zabiegów i po skończonej kuracji nowe żylaki przestały się pojawiać. Poczułam się dużo lepiej, mam więcej energii, a moja skóra wygląda dużo lepiej i atrakcyjniej

      Skomentuj


        #33
        Odp: żylaki

        a próbowaliście [url=http://www.varicolen.pl/]varicolen[/url? na bóle nóg? podobno działa ale wole sie upewnić zanim zakupie

        Skomentuj


          #34
          Odp: żylaki

          oczwyiście chodziło mi o varicolen

          Skomentuj


            #35
            Odp: żylaki

            O tych pijawkach to już drugi raz dzisiaj czytam, ale to wydaje mi się dość dziwne, a nawet obrzydliwe i trochę przerażające. Słyszałam, że posty pomagają na żylaki, ale sama tego nie próbowałam. Mi pomaga przede wszystkim żel specjalny na żylaki w połączeniu z uniesieniem nóg do góry. Taka pozycja bardzo dobrze mi robi na ból żylaków i obrzęki. W ostateczności można operować, ale to podobno tylko czasowo pomaga. Dlatego skłaniam się do zakupu takiego wynalazku https://kobieta.wp.pl/doskwieraja-ci...4181102610049a Łóżko z regulowanym stelażem mogłoby odmienić moje życie, nie tylko ze względu na żylaki, ale też na kręgosłup.

            Skomentuj


              #36
              Odp: żylaki

              Ja się zdecydowałam na wizytę u flebologa.Bylam w Klinice flebologii w Warszawie. Miałam robione usg doppler i po konsultacji z lekarzem zdecydowałam się na laseroterapię, zabieg dopiero przede mną ale wiem, że to zabieg bezpieczny i od razu po mogę iść do domu i robić to co zwykle.

              Skomentuj


                #37
                Odp: żylaki

                Napisane przez eweliaa Pokaż wiadomość
                Ja się zdecydowałam na wizytę u flebologa.Bylam w Klinice flebologii w Warszawie. Miałam robione usg doppler i po konsultacji z lekarzem zdecydowałam się na laseroterapię, zabieg dopiero przede mną ale wiem, że to zabieg bezpieczny i od razu po mogę iść do domu i robić to co zwykle.
                To ta Klinika na Wawelskiej? Ja tez miałam robioną całą diagnostykę bez tego lekarz nie zaczyna wogole leczenia. Flebolog zalecił zabieg laseroterapii. Zabieg jest bezinwazyjny i bezbolesny. Zostanie tylko niewielki slad po wenflonie. Jednak nogi wygladają swietnie nie to co kiedyś.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: żylaki

                  Szczerze mówiąc nigdy nie byłam u flebologa, bo jakoś zawsze wysyłano mnie do naczyniowca. Może owych flebologów jest jeszcze niewielu i to dlatego.

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: żylaki

                    Napisane przez Paconka Pokaż wiadomość
                    Szczerze mówiąc nigdy nie byłam u flebologa, bo jakoś zawsze wysyłano mnie do naczyniowca. Może owych flebologów jest jeszcze niewielu i to dlatego.
                    Nie wiem czy jest niewielu ale na pewno przy problemach żylnych to bez wizyty u specjalisty się nie obędzie. A ja jestem zdania, że jak szukać pomocy to najlepiej u kogoś wyspecjalizowanego w danej dziedzinie. Klinika na Wawelskiej to jedna z najnowocześniejszych klinik w PL i mają dużo specjalistów u siebie. Wiem, że ludzie dojeżdżają spoza Warszawy także, bo w poczekalni trochę porozmawiałam z innymi pacjentkami i różne miasta padały.

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: żylaki

                      Czasem też ma problem z ciężkimi nogami i zastanawiałam się nad maścią z ruszczyka. Milkona, nawet nie wiedziałam, że jest w takiej postaci. Od dawna bierzesz maxi3venę? Ile czasu trzeba czekać na efekt?

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: żylaki

                        Napisane przez tarka Pokaż wiadomość
                        Czasem też ma problem z ciężkimi nogami i zastanawiałam się nad maścią z ruszczyka. Milkona, nawet nie wiedziałam, że jest w takiej postaci. Od dawna bierzesz maxi3venę? Ile czasu trzeba czekać na efekt?
                        Może jednak pomyśl nad flebologiem, dobrze jest zrobić sobie usg doppler, to bardzo dokładne badanie żył i tętnic, będzie można określić dlaczego nogi bolą. Możesz bez skierowania zrobić w Klinice flebologii.

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: żylaki

                          W sumie przy wszystkich przewlekłych chorobach i tych, przy których odczuwamy ból powinniśmy się zgłosić do lekarza. Polecam wam stronę lekarzebezkolejki: laryngolog w Warszawie (wystarczy kliknąć) dzięki której zapiszecie się do dowolnego lekarza. Naprawdę świetny pomysł i bardzo fajnie się korzysta z tej strony. Poza tym jest tam bardzo dużo przydatnych informacji dotyczących zdrowia.

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: żylaki

                            Hej
                            Jeśli chcecie pozbyć się żylaków, to serdecznie polecam zabieg, jakim jest miniflebektomia, który możecie wykonać w Warszawie w tej klinice: https://www.klinikaambroziak.pl/ofer...niflebektomia/. To bezinwazyjna, szybka metoda, dzięki której zapomnicie o żylakach

                            Skomentuj

                                   
                            Working...
                            X