Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zabiegi kosmetyczne

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Zabiegi kosmetyczne

    Każda mama powinna czuć się dobrze w swoim ciele, więc jeśli chce być zadbana i dobrze wyglądać to nie widzę w tym nic dziwnego, że chce korzystać z zabiegów kosmetycznych.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Zabiegi kosmetyczne

      Ja od siebie mogę polecić zabieg mezoterapii. Wykonywałam go w tej klinice : xxxxxxxxxxx i powiem wam szczerze, że jestem zachwycona. Zauważyłam, że skóra mojej twarzy jest wygładzona, nawilżona i jednocześnie również napięta i elastyczna Gorąco zachęcam wszystkie kobiety, którym pojawiły sie pierwsze zmarszczki, ten zabieg się idealny dla was.
      Last edited by disne; 19-06-2020, 22:58. Powód: link

      Skomentuj


        Odp: Zabiegi kosmetyczne

        Chodzicie na jakieś zabiegi na stopy? Ja robię sobie sama takie domowe spa, robię najpierw kąpiel z solą, moczę nogi, żeby potem łatwiej było zetrzeć naskórek, po takim ścieraniu zakładam jeszcze na 20 minut skarpetki scholl. Dzięki nim skóra jest super gładka i przyjemna w dotyku, mają wariant z olejkiem kokosowym i z olejkiem makadamia.

        Skomentuj


          Odp: Zabiegi kosmetyczne

          Dziewczyny, ja polecam zabieg redermalizacji. Skorzystałam ostatnio z niego pierwszy raz (jestem po 3 seriach tego zabiegu) i naprawdę widzę poprawę mojej cery. Nieco więcej możecie doczytać tutaj: xxxxx Klinika jest w Warszawie, więc jeśli ktoś z Was stąd jest to polecam się wybrać. Zabieg bardzo profesjonalnie wykonywany.
          Last edited by disne; 19-06-2020, 22:58. Powód: link

          Skomentuj


            Odp: Zabiegi kosmetyczne

            Ja po ciąży miałam problemy z rozstępami. Mimo, że w ciąży stosowałam kremy i specjalnie nie przytyłam, to i tak się pojawiły. Walka z nimi trwa już kilka lat i dopiero niedawno dałam się namówić na pójście do specjalisty dermatologa. Tam lekarz dobrał w zasadzie dwa xxxxxx dla mnie: dermabrazje i piling chemiczny. I szczerze mówiąc w tym roku pozwoliłam sobie na dwuczęściowy strój kąpielowy ... wreszcie
            Last edited by disne; 19-06-2020, 22:58. Powód: link

            Skomentuj


              Odp: Zabiegi kosmetyczne

              Hej
              Ja ostatnio byłam na zabiegu xxxxxxxxxx, czyli zabiegu z witaminą C, dzięki któremu moja skóra stała się oczyszczona, odświeżona i rozjaśniona. To idealny zabieg na wiosnę i lato, gdyż posiada on silne działanie antyoksydacyjne i chroni skórę przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym. Przekonajcie się sami!
              Last edited by disne; 19-06-2020, 22:58. Powód: link

              Skomentuj


                Odp: Zabiegi kosmetyczne

                Ciekawe propozycje!

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Zabiegi kosmetyczne

                  zawsze oczywiście znajdzie się coś co możecie zmienić, poprawić w swojej urodzie. Profesjonalne zabiegi kosmetyczne będą na pewno bardzo dobrym wyborem do tego żebyście lepiej się czuły i wyglądały Sprawdźcie sobie dlatego też propozycje od https://evospa.pl Gwarantują tu doświadczenie i nowoczesny sprzęt kosmetyczny

                  Skomentuj


                    Odp: Zabiegi kosmetyczne

                    Dawno nie byłam na żadnym zabiegu, wolę sama robić sobie spa w domu, mega dbam o stopy, szczególnie w lecie chc żeby wyglądały dobrze dlatego regularnie te skarpetki kupuję

                    szybko nawilżają i nie zostawiają tłustej warstwy

                    Skomentuj


                      Odp: Zabiegi kosmetyczne

                      A co sądzicie o dermatologu z kliniki w Łodzi: all-medxxxxxxxx Polecacie?
                      Last edited by disne; 19-06-2020, 22:56. Powód: link
                      W potrzebie nawet wilka można odpędzić zwykłą wiązką konopi.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Zabiegi kosmetyczne

                        Które polecacie na skórę? Wiecznie wyglądam jakbym była zmęczona.

                        Skomentuj


                          Odp: Zabiegi kosmetyczne

                          Jeśli chodzi o problem przebarwień, polecam fotoodmładzanie:
                          xxxxxxxxxx

                          Zdecydowałam się i jestem bardzo zadowolona z efektów zabiegu. Za jednym zamachem można usunąć przebarwienia, zamknąć rozszerzone naczynka, zlikwidować pajączki, a także zmniejszyć widoczność porów. Poprawie ulega koloryt skóry – staje się ona bardziej promienna i rozjaśniona, spłyceniu ulegają także drobne zmarszczki.

                          Najlepiej zdecydować się jednak na serię.
                          Last edited by disne; 19-06-2020, 22:56. Powód: link

                          Skomentuj


                            Odp: Zabiegi kosmetyczne

                            A jak odmłodzić skórę, jeżeli chodzi o medycynę estetyczną? Znacie jakieś naprawdę sprawdzone rozwiązania? Słyszałem o xxxxxxxxxx i podobno działa niezwykle skutecznie. Korzystał ktoś i się tutaj o tym wypowie? Z tego co w necie czytam to chyba barto postawić na coś takiego.
                            Last edited by disne; 19-06-2020, 22:56. Powód: link
                            Ten, kto codziennie nie robi postępów, codzienie się cofa.

                            Skomentuj


                              Odp: Zabiegi kosmetyczne

                              Stosujecie wypełniacze ust? Moja żona zdecydowała się ostatnio na xxxxxxxxx . Efekt jest wręcz powalający, a wcale nie zapłaciła wiele. Usługa warta polecenia.
                              Last edited by disne; 19-06-2020, 22:56. Powód: link
                              Ten, kto codziennie nie robi postępów, codzienie się cofa.

                              Skomentuj


                                Odp: Zabiegi kosmetyczne

                                A co powiecie o mezoterapii igłowej? Podobno pomaga na wiele problemów skórnych i skutecznie ją ujędrnia. Zgodzicie się z tym? Mój znajomy korzystał z xxxxxxxxx] i bardzo sobie chwali. Chyba warto jeżeli taką ma opinię - u niego o to wcale nie łatwo. Dajcie znać jak coś wiecie.
                                Last edited by disne; 19-06-2020, 22:57. Powód: link
                                Ten, kto codziennie nie robi postępów, codzienie się cofa.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X