Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wybór przedszkola prywatnego

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Wybór przedszkola prywatnego

    Na co zwracaliście uwagę poza ceną?
    Co jest według was najbardziej istotne?
    Na czym się przejechaliście, bo nie zwracaliście uwagi?
  •    
       

    #2
    Odp: Wybór przedszkola prywatnego

    Własna kuchnia, język obcy, plac zabaw, wyposażenie sal, opinie znajomych. Uważam, że to takie najważniejsze kwestie. Generalnie - z wyboru jesteśmy zadowoleni.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Wybór przedszkola prywatnego

      A jakie wybraliście przedszkole? Konkretnie?

      Skomentuj


        #4
        Odp: Wybór przedszkola prywatnego

        My patrzyliśmy pod kątem programu nauczania a program przedszkola które wybraliśmy został nagrodzony I nagrodą MEN. Stawiają też na wszechstronny rozwój dziecka, wspomagają ewentualne braki zajęciami korekcyjno-kompensacyjnymi w ramach „wyrównywanie szans”. Podobało nam się też to, że mają ciekawe zajęcia artystyczne. Przedszkole o którym mówię to Raz Dwa Trzy My na warszawskim Mokotowie.
        Last edited by disne; 06-06-2020, 01:40. Powód: nie opłacona reklama

        Skomentuj


          #5
          Odp: Wybór przedszkola prywatnego

          Językowa Sowa w Częstochowie ;-) Tutaj akurat nie było się specjalnie nad czym zastanawiać, bo mieliśmy ich z polecenia i po prostu wiedzieliśmy, że wszystko będzie w porządku.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Wybór przedszkola prywatnego

            Hehe... no to mamy dziecko w tym samym przedszkolu, poważnie ;-)
            No ja szukałam głównie w sieci, kiedy próbowałam coś znaleźć.
            Ale nie było to szczególnie trudne. Tak naprawdę takich przedszkoli, które mają bardzo dobre recenzje jest niewiele.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Wybór przedszkola prywatnego

              Domyślałam się, już gdzieś widziałam twój post.
              To prawda. Dziecko zapisywałam jakoś na początku roku kalendarzowego i wcale nie byłam wtedy pierwsza ;-)

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Wybór przedszkola prywatnego

                Witaj,
                ja zwracałam uwagę na kadrę i stołówkę dla dzieci, ponieważ mój syn jest alergikiem i nie może jeść większości produktów.
                Wybrałam ]przedszkole katowice[/url], bo panie przygotowują indywidualną dietę dla dzieci posiadających nietolerancje pokarmowe.
                Last edited by disne; 06-06-2020, 01:40. Powód: nie opłacona reklama

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Wybór przedszkola prywatnego

                  Ja moje dzieci zapisałam do prywatnego przedszkola - cena naprawdę nie gra roli, jeśli mamy pewność, że naszym dzieckiem w ciągu dnia zajmą się doświadczone osoby. W prywatnym przedszkolu grupy dzieci są mniejsze, maluchy mają dodatkowe zajęcia i zdrowsze posiłki.

                  Wszystkim osobom, które mieszkają we Wrocławiu, mogę polecić przedszkole i żłobek w jednym - Tam można zapisać dzieci w każdym miesiącu.

                  Pozdrawiam
                  Last edited by disne; 06-06-2020, 01:41. Powód: nie opłacona reklama

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Wybór przedszkola prywatnego

                    Ja się raczej średnio na tym znam... Nie będę tutaj w stanie pomóc...
                    Ach, kiedy ona cię kochać przestanie:

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Wybór przedszkola prywatnego

                      Mam pytanie do doświadczonych mam przedszkolaków, czym się kierować wybierając przedszkole, na co trzeba zwrócić szczególną uwagę? Niestety, ale jestem zmuszona zapisać moje dziecko do przedszkola nie wiem co powinnam wiedzieć, jakich informacji o przedszkolach szukać? Najprawdopodobniej zapiszę go do prywatnego przedszkola w Mikołowie - https://przedszkole-mikolow.pl/

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Wybór przedszkola prywatnego

                        Mi bardzo zależało na języku angielskim. Wiadomo jak ważna jest teraz nauka języków obcych, a im wcześniej tym lepiej dla dziecka. Wybrałam Pomarańczową Ciuchcię na Bielanach, gdzie mają grupy dwujęzyczne. Ale przyznam zupełnie szczerze, że zalet jest więcej – bardzo fajna atmosfera, dobre jedzenie i to, z czym nie spotkałam się w ofercie innych przedszkoli – teoria inteligencji wielorakich, czyli w dużym skrócie obserwują dzieci i rozwijają uwzględniając ich słabe i mocne strony. Super sprawa, szkoda że tak mało placówek z tego korzysta!

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Wybór przedszkola prywatnego

                          Uważam, że przedszkole niepubliczne to najlepsza opcja, na którą moglibyśmy się zdecydować. Nauczyciele są tam bardziej wykwalifikowani niż w przedszkolu publicznym. Przede wszystkim nauka jest prowadzona przez zabawę, a także rozwijane są umiejętności manualne i artystyczne.

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Wybór przedszkola prywatnego

                            Językowe, z własnym podwórkiem, z własną kuchnią i wieloma poleceniami - to podstawa. Tak wybraliśmy Sowę w Częstochowie. No i obowiązkowo radzę pojawić się kilka razy na miejscu i zobaczyć, jak to wszystko funkcjonuje od środka.

                            Skomentuj

                                   
                            Working...
                            X