Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Bratki

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Bratki

    Ja bardzo lubię sadzić bratki na wiosnę, cały sezon mi kwitną od wiosny po jesień. Bardzo ładnie ozdabiają mój ogród. A wy lubicie je? Najbardziej lubię kolorowe.
  •    
       

    #2
    Odp: Bratki

    faktycznie bratki sa bardzo ładne i musze przyznać, ze podchodzę do nich z sentymentem, bo kojarza mi się z moją mamą, ona je uwielbia i zawsze odkąd pamiętam u siebie je sadzi

    Skomentuj


      #3
      Odp: Bratki

      też bym chciała mieć piękny duży pełen zieleni ogród i ogrodowe problemy, z roślinkami, meblami ogrodowymi, oświetleniem, nawozami, ale niestety, tylko mam balkonowy ogród, muszę jeszcze kilka lat poczekać na ten wymarzony

      Skomentuj


        #4
        Odp: Bratki

        Bratki bardzo lubię są śliczne i skromne. Kojarzą mi się też z przedszkolną piosenką: "kwiatki bratki i stokrotki" hehe

        Skomentuj


          #5
          Odp: Bratki

          bratki są sliczne, w zeszłym roku chciałąm ozdobić sobie pod tarasem i posadziłam je w wielką donicę. rano wstałam wyszłam na dwór patrze kwiatów brak zdziwiłam się pomyślałam że ktoś sobie pożyczył a tu potem okazało się że mój pies postanowił je przesadzić ;D

          Skomentuj


            #6
            Odp: Bratki

            Napisane przez czekladka24 Pokaż wiadomość
            bratki są sliczne, w zeszłym roku chciałąm ozdobić sobie pod tarasem i posadziłam je w wielką donicę. rano wstałam wyszłam na dwór patrze kwiatów brak zdziwiłam się pomyślałam że ktoś sobie pożyczył a tu potem okazało się że mój pies postanowił je przesadzić ;D
            hehe Ale piesek ma dobry gust, kwiatki mu się spodobały więc chciał je zabrać gdzieś do swojej budy hehe
            Ja w tym roku może zasadzę bratki przed domem

            Skomentuj


              #7
              Odp: Bratki

              pomysłowy to fakt i delikatny bo jak brał to w całości i nawet ziemi nie rozsypał . Też planuję zagospodarować ogród przed domem ale tak delikatnie, gdyż jeszcze musimy koło domu chodnik zrobić więc nie ma sensu robic nic na stałe

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Bratki

                Czekladka, to faktycznie w waszym przypadku nie ma co za wiele inwestować w ogórdek jak jeszcze będą tam robione inne prace.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Bratki

                  Bratki nie dość, że są ładne, to tanie i wytrzymałe. Byle co ich nie załatwi Ja co wiosnę na balkonie sadzę.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Bratki

                    U nas również co roku bratki są sadzone. Miałam na tarasie w doniczce tylko że mój synek ostatnio stwierdził że to dobre mniam mniam dla kur i mi powyrywał teraz zasadzę petunie

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Bratki

                      A ja jakoś nie przepadam za bratkami. Kojarzą mi się z cmentarzem. Może dlatego, że najczęściej tam je widywałam i tak jakoś mi zostało.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Bratki

                        A ja uwielbiam, dotąd mi pięknie kwitną.

                        Skomentuj

                               
                        Working...
                        X