Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jaki rodzinny samochód?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Jaki rodzinny samochód?

    jestem za audi a8

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Jaki rodzinny samochód?

      Ja polecam toyoty mam i jestem mega zadowolona Co prawda posiadam yarisa II, więc nie jest to rodzinny samochód, ale i tak mieszczę się w nim z moją półroczną córeczką i wózkiem a w przyszłości planuje kupić toyotę auris lub corollę.

      http://fajna-mama.blogspot.com/

      Skomentuj


        #18
        Odp: Jaki rodzinny samochód?

        No, Toyoty są fajne, bo mało się psują Chociaż moim zdaniem taka Yaris jest jednak trochę za mała... choć ten najnowszy model już daje radę, bo Aygo to chyba ich najmniejszy model

        Skomentuj


          #19
          Odp: Jaki rodzinny samochód?

          Mi bardzo podobają się Fordy C max My niestety/ stety mamy kombi i uważam, że chyba każdy samochód kombi nada się na rodzinne auto. Wybór zależy od zasobności portfela

          Skomentuj


            #20
            Odp: Jaki rodzinny samochód?

            Fordy xxx Mój mąż oszalał na ich punkcie i ciągle gada, że sobie kupi jeden z modeli. Obecnie mamy Opla kombi i nie możemy na niego narzekać chociaż jeden samochód to za mało gdy jedna osoba pracuje a druga musi jeździć z dzieciakami na zajęcia, do szkoły itd. Coraz częściej myślę o tym żeby zgodzić się na forda.
            Last edited by gagatka; 01-07-2020, 10:22. Powód: lin

            Skomentuj


              #21
              Odp: Jaki rodzinny samochód?

              samochody z USA często sprowadzane są uszkodzone lub zalane przez wode, za duże są opłaty cło, akcyza (jeśli auto ma pojemność pow. 2,0 to akcyza 18,6%) a gdzie zarobek handlarza i koszty naprawy??. Jeśli już chcecie auto z USA to tylko z papierami na mienie przesiedleńcze.

              Skomentuj


                #22
                Odp: Jaki rodzinny samochód?

                Myślę, że Opel Meriva powinien być dobrym wyborem - jest bardzo przestronny i wygodny, ma spory bagażnik, tylne fotele można łatwo regulować, i chyba najważniejsze ma drzwi portalowe, które znacznie ułatwiają wchodzenie, wychodzenie, czy montaż fotelika dziecięcego. w Warszawie można go często znaleźć w promocji.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Jaki rodzinny samochód?

                  Moim zdaniem rodzinny samochód to duże, nowoczesne kombi, musi byc oczywiście bezpieczne, czyli może Volvo? Sama przymierzam się do kupna nowego samochodu (nowe Volvo niestety odpada - za drogie), ale najpierw muszę pozbyć się mojego Citroena - tutaj mam kilka informacji o tym xxx jak sprzedać auto proponowane przez Noy[/URL], trzymajcie kciuki . A Nowe Volvo, może za kilka lat!
                  Last edited by gagatka; 01-07-2020, 10:17. Powód: link

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Jaki rodzinny samochód?

                    My mamy Opla Astrę w kombii i też bardzo fajnie nam się sprawdza jako rodzinne auto tym bardziej, że stosounkowo mało pali a my robimy bardzo dużo km.

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Jaki rodzinny samochód?

                      Nie wydaje mi się, że Volvo to rodzinny samochód. Wcale nie ma tam w środku dużo przestrzeni. Jedyny plus to, że jest elegancki. ale czy na elegancji nam zależy przy rodzinnym samochodzie? Dla mnie tak średnio to ważne, bo ma być przede wszystkim praktyczny. Skóry i bajery zostawię sobie na emeryturę albo jak dzieciaki podrosną

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Jaki rodzinny samochód?

                        Obojętne na co się zdecydujesz, to ja Ci od razu polecam sklep z częściami Wajbex. Mają tam niemalże wszystko, a ceny przyjazne dla oka i portfela, więc trochę zaoszczędzicie

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Jaki rodzinny samochód?

                          Sąsiedzi kupili sobie ostatnio Opla Zafira Tourer i zawsze go chwalą, ale osobiście bardziej odpowiada mi inny model tej firmy, Meriva. Właśnie planujemy kupno nowego samochodu i pewnie zdecydujemy się na ten model, tyle, że z poprzedniego rocznika - w W-wie znaleźliśmy go na wyprzedaży.

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Jaki rodzinny samochód?

                            My kupiliśmy z mężem volvo kombi, duży przestronny i z bardzo pojemnym bagażnikiem. Samochody są bezpieczne, komfortowe i do tego na lata

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Jaki rodzinny samochód?

                              My od jakiegoś czasu jeździmy Mazdą 5. Duże auto i wszystko można do niego zabrać.
                              Nie bądź zbyt miękki, bo cię zgniotą; nie bądź zbyt suchy, bo cię złamią.

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Jaki rodzinny samochód?

                                Ja czasem mam wrażenie, że przy dzieciach to każde auto wydaje się małe hehe Mimo, że też mamy kombi to zawsze jest pełno rzeczy do spakowania

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X