Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Viburcol - czopki

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    Odp: Viburcol - czopki

    Ostatnio zastosowaliśmy te czopki w czasie infekcji górnych dróg oddechowych i okazuje się, że zbił niewielka gorączkę wiec nie musiałam podawać typowych preparatów przeciwgorączkowych.

    Skomentuj

    •    
         

      #62
      Odp: Viburcol - czopki

      A to Viburcol zbija też gorączkę? Myślałam, że owszem można go podawać przy gorączce z tym, że czopki wówczas dziecko uspokajają.
      Czy któraś z mam także ma "doświadczenie" w zbijaniu gorączki viburcolem?

      Skomentuj


        #63
        Odp: Viburcol - czopki

        W ulotce nic nie ma na temat zbijania gorączki, może to przypadek

        Poza tym teraz jest on na receptę, a że to lek homeopatyczny to lekarze dość sceptycznie podchodzą do wystawiania na niego recept i nie każdy chce dać

        Skomentuj


          #64
          Odp: Viburcol - czopki

          Pierwsze słyszę żeby był na receptę. Stosuję je przy ząbkowaniu u synka wcześniej przy kolkach i kupuję go bez problemu w każdej aptece

          Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

          Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




          Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

          Skomentuj


            #65
            Odp: Viburcol - czopki

            Napisane przez Scaarlett Pokaż wiadomość
            Pierwsze słyszę żeby był na receptę. Stosuję je przy ząbkowaniu u synka wcześniej przy kolkach i kupuję go bez problemu w każdej aptece
            Może kupujesz ze starych "bezreceptowych" zapasów. Poczytaj w necie i w aptekach internetowych - wszędzie jest napisane że jest na receptę

            Skomentuj


              #66
              Odp: Viburcol - czopki

              Napisane przez MonikaDaria Pokaż wiadomość
              Może kupujesz ze starych "bezreceptowych" zapasów. Poczytaj w necie i w aptekach internetowych - wszędzie jest napisane że jest na receptę
              żaden farmaceuta nigdy nie zwrócił mi uwagi, ze jest to na receptę,albo, ze bedzie, a na opakowaniu pisze lek wydawany bez recepty

              Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

              Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




              Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

              Skomentuj


                #67
                Odp: Viburcol - czopki

                No to jesteś wyjątkową szczęściarą bo inni muszą mieć receptę

                Nawet producent wyraźnie to zaznaczył !!!! http://www.heel.pl/Heel_pl_Viburcol_compositum.homotox

                Skomentuj

                •    
                     

                  #68
                  Odp: Viburcol - czopki

                  Jakiś czas temu na FB była petycja w sprawie zniesienia recepty i przyniosła pozytywny efekt. Czopki Viburcol znowu dostępne są bez recepty

                  Skomentuj


                    #69
                    Odp: Viburcol - czopki

                    stosuję czopki od urodzenia córki, zawsze pomagają, czy to przy kolkach, czy na ząbkowanie czy po prostu jak mała ma gorszy dzień bo jest przeziębiona czy się nie wyspała. Oczywiście nie stosuję na każde jęknięcie dziecka, wtedy kiedy widzę że się męczy. Mam poczucie że czopki są w pełni bezpieczne i nie szkodzą dziecku. Kupuję bez recepty za troszkę ponad 20 zł.

                    Skomentuj


                      #70
                      Odp: Viburcol - czopki

                      Z leków homeopatycznych jak na razie używałam tylko dla synka Dagomed 44 na bolesne ząbkowania. Jestem zadowolona i mogę go polecić

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #71
                        Odp: Viburcol - czopki

                        Napisane przez mikaa997 Pokaż wiadomość
                        Z leków homeopatycznych jak na razie używałam tylko dla synka Dagomed 44 na bolesne ząbkowania. Jestem zadowolona i mogę go polecić
                        a on jest na recepte? działa na ból czy na wyciszenie dziecka? poytam bo u nas w natarciu zęby i to tylnie i Zosiek cierpi niekiedy bardzo a tak faszerować normalnymi specyfikami przeciwbólowymi to jej nie chce za często

                        Skomentuj


                          #72
                          Odp: Viburcol - czopki

                          Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                          a on jest na recepte? działa na ból czy na wyciszenie dziecka? poytam bo u nas w natarciu zęby i to tylnie i Zosiek cierpi niekiedy bardzo a tak faszerować normalnymi specyfikami przeciwbólowymi to jej nie chce za często

                          Nie, nie jest na receptę. Poniżej link do apteki gdzie go kupiłam, napisali tam:
                          "lek stosuje się wspomagająco w celu złagodzenia objawów ząbkowania u dzieci, przebiegających z obrzmieniem, bólem, swędzeniem i zaczerwieniem dziąseł i śluzówki."
                          U synka chyba właśnie łagodzi objawy a nie wycisza go bo nie jest płaczliwy, dobrze śpi i zachowuje się tak samo jak zazwyczaj.

                          http://www.aptekagemini.pl/dagomed-4...owanie-7g.html

                          Skomentuj


                            #73
                            Odp: Viburcol - czopki

                            dziekuje mikaa997 za odpowiedź ja jakos z lakami homeopatycznymi nie mialam do czynienia moja siostra natomiast je stosuje - u nas ząbki idą pełna parą i wlasnie zastanawiam sie czy cos nie zaaplikowac Zosi z tego typu lekow

                            Skomentuj


                              #74
                              Odp: Viburcol - czopki

                              nie znam tego leku, który poleca mikaa997, także pozostałabym przy Viburcolu, tyle mam go tu poleca co do zbijania gorączki to u nas taka 37.5 przechodziła po podaniu czopka, większa już nie. Ale moje maluchy nie gorączkowały przy ząbkach, także Viburcol tylko dawałam, raz czy dwa podałam nurofen jak nie miałam viburcolu. bo przy pierwszym dziecku był jeszcze na receptę.

                              Skomentuj


                                #75
                                Odp: Viburcol - czopki

                                u nas Viburcol był w użyciu przy starszej córce właśnie przy ząbkowaniu - oj ząbki męczyły ją strasznie, byla płaczliwa, niespokojna i temperatura - kolki przechodziła znacznie lepiej niż wyrzynanie ząbków - i wolałam jej podać coś homeopatycznego niż faszerować normalnymi lekami - u nas była poprawa po zastosowaniu Viburcolu

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X