Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Nietrzymanie moczu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: Nietrzymanie moczu

    Ja też uważam, że nie ma co zwlekać. Tak wiem teraz jestem mądra bo mam to już za sobą ale pamiętam jak się na początku wstydziłam. W końcu nabrałam odwagi i zdecydowałam się na zabieg w szpitalu Medicover. Teraz żałuję tylko tego, że nie zdecydowałam się na to wcześniej. To zabieg laserowy, doszłam do siebie bardzo szybko.

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: Nietrzymanie moczu

      Oczywiście, że trzeba zgłosić się jak najszybciej do lekarza, jeśli chodzi o rejon podlaski to w leczeniu nietrzymania moczu specjalizuje się . Ważne, by z tym nie zwlekać, ponieważ nieleczone schorzenie będzie postępować, a nie można do tego dopuścić
      Niepoprawna romantyczka

      Skomentuj


        #48
        Odp: Nietrzymanie moczu

        Po ciąży warto ćwiczyć mięśnie kegla- możesz to robić przy pomocy kulek gejszy takie jakie znajdziesz np w sexownysklep . Zainteresuj się tym tematem bo jest bardzo istotny. Myślę, że pomoże Ci to również w Twoim problemie

        Skomentuj


          #49
          Odp: Nietrzymanie moczu

          Poczytajcie sobie tutaj xx jak wygląda leczenie nietrzymania moczu laserem. Warto wiedzieć jak to wygląda za czym podejmie się jakąkolwiek decyzję. Taki problem jest bardzo uciążliwy, więc warto podjąć działania, aby się go pozbyć.

          Skomentuj


            #50
            Odp: Nietrzymanie moczu

            Hmm prawda jest taka ze nietrzymanie moczu u kobiet wystepuje dosc czesto tylko nie kazdy o tym mowi z poczucia wstydu. Ja czesto mam taki problem jak mam zapalenie pecherza. Uzywam takich wkladek ktore chronia moja bielizne.. a dodatkowo robie cwiczenia na miesnie kegla

            Skomentuj


              #51
              Odp: Nietrzymanie moczu

              ten artykuł sobie poczytajcie na temat nietrzymania moczu...też miałam tak po pierwszym dziecku

              Skomentuj


                #52
                Odp: Nietrzymanie moczu

                Mam to samo zdanie co mój poprzednik. Nic dodać oraz nic ująć...

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Odp: Nietrzymanie moczu

                  Dziewczyny mam pytanie czy wykonanie makijażu permanentnego może być przeciwwskazaniem w takim przypadku? Martwię się troszkę proszę o pomoc! PS. Znacie jakiegoś dobrego specjalistę w Krakowie?

                  Skomentuj


                    #54
                    Odp: Nietrzymanie moczu

                    Dziewczyny jeśli zmagacie się z tym problemem, poczytajcie sobie o zabiegach hifu bo mi osobiście bardzo pomogły....

                    Zabieg:
                    bezpieczny, nie oddziałuje na tkanki otaczające
                    bezbolesny, może wywoływać dykomfort, tkliwość i uczucie ciepła w rejonie objętym działaniem fal
                    nie uszkadza śluzówki pochwy
                    nie powoduje krwawienia
                    nie ma potrzeby znieczulenia

                    Sama wykonywałam w tej klinice w Katowicach I osobiście jestem bardzo zadowolona bo nie mam tego krępującego problemu, który sprawiał, ze miałam kompleksy

                    Skomentuj


                      #55
                      Odp: Nietrzymanie moczu

                      nie kombinuj tylko idź kup sobie jakiś środek.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        Odp: Nietrzymanie moczu

                        Sprawdź sobie koniecznie suplement od marki Now Foods

                        Skomentuj


                          #57
                          Odp: Nietrzymanie moczu

                          Zmagałam się z wysiłkowym nietrzymaniem moczu drugiego stopnia. Dopiero specjaliści w Intima Clinic skutecznie mi pomogli. Takie zabiegi z wykorzystaniem laserów są świetne, oszczędzają masy cierpienia i realnie pomagają.

                          Skomentuj

                                 
                          Working...
                          X