Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Żurawina w ciąży

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Żurawina w ciąży

    ja w ciąży jadłam duże ilości żurawiny myślałam ze obędzie się bez innych leków na przeziębiony pęcherz niestety nie pomogła

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Żurawina w ciąży

      W pierwszej ciąży to gin mi przepisał tabletki na pęcherz nawet nie wiem z jakiego powodu :/ Ale nie brałam ich za to żurawinę lubię suszoną i w postaci dżemu zajadałam i zajadam nadal

      Skomentuj


        #33
        Odp: Żurawina w ciąży

        jak najbardziej można, dlatego że żurawina zawiera witaminę C, ponadto żurwina jest głównym składnikiem tabletek zwiazanych z pęcherzem i na mocz ;D

        Skomentuj


          #34
          Odp: Żurawina w ciąży

          Też uważam że można w końcu zawierają witaminy, niezbędne w czasie ciaży, sa zdrowe i jeśli lubisz to warto je jesc by wzmocnić swój organizm.

          Skomentuj


            #35
            Odp: Żurawina w ciąży

            Napisane przez magicclaw Pokaż wiadomość
            jak najbardziej można, dlatego że żurawina zawiera witaminę C, ponadto żurwina jest głównym składnikiem tabletek zwiazanych z pęcherzem i na mocz ;D
            zgadza się tylko że w trochę dużo trzeba zjeść tej żurawiny żeby był efekt jak po tabletkach , ale przyjemniej jeść owoc a nie pigułkę

            Skomentuj


              #36
              Odp: Żurawina w ciąży

              orientujecie się czy takie tabletki na pęcherz z żurawiną można brać w ciąży? wydaje się, że skład jest bezpieczny

              Skomentuj


                #37
                Odp: Żurawina w ciąży

                Mi lekarz kazał pić syrop, więc myślę że tabletki żurawinowe też mozesz, ale dal wszelkiego bezpieczeństwa spytaj w aptece albo lekarza

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Żurawina w ciąży

                  Ja sok z żurawiny piłam w ciązży i w dość dużych ilościach i nic się nie działo z maleństwem- na zapalenie pęcherza właśnie

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Żurawina w ciąży

                    I suszoną żurawinę też jadłam, a sok to nie te sikacze sklepowe w kartonie, ale prawdziwy sok żurawinowy produkcji mojej teściowej- kwaskowy, ale pomocny był bardzo.

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Żurawina w ciąży

                      Nigdy się nie spotkałam z opinią żeby żurawina miała zły wpływ na ciążę raczej właśnie przeciwnie.

                      Dziewczyny a gdzie kupujecie taki prawdziwy dobry sok?

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Żurawina w ciąży

                        taki sok to musi być bardzo drogi, a te sklepowe jakoś do mnie nie przemawiają, zapytam na pewno o tabletki lekarza na najbliższej wizycie

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Żurawina w ciąży

                          Napisane przez pradip Pokaż wiadomość
                          Nigdy się nie spotkałam z opinią żeby żurawina miała zły wpływ na ciążę raczej właśnie przeciwnie.

                          Dziewczyny a gdzie kupujecie taki prawdziwy dobry sok?
                          Sok możesz kupić w aptece, albo zrobić samemu ze świeżej żurawiny.
                          Ja czasem robię taki kompocik ze suszonej zurawiny i jest bardzo smaczny.
                          Kiedyś też robiłam sos z dodatkiem rodzynek. Wszystko gotowałam a jak już było mieciutkie to zaciągałam śmietaną z mąka. Bardzo smakowało wszystkim podane z kluchami gotowanymi na parze

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: Żurawina w ciąży

                            Sok serdecznie polecam własnej roboty. Ale tylko ze świeżych miała okazje pić. Z szuszonych nie próbowałam- nie smakują wtedy jak susz trochę?

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: Żurawina w ciąży

                              Smakują tak troszkę jak kompocik wigilijny, ale ja bardzo lubię ten smak.
                              Posadziliśmy żurawine ale póki nie urośnie soczek robimy z kupnej

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: Żurawina w ciąży

                                Napisane przez teresa211186 Pokaż wiadomość
                                Smakują tak troszkę jak kompocik wigilijny, ale ja bardzo lubię ten smak.
                                Posadziliśmy żurawine ale póki nie urośnie soczek robimy z kupnej
                                Zapytałam się o to, czy smakują jak kompocik wigilijny właśnie z obawy, że mają ten charakterystyczny smak. A susz wigilijny mi prze gardło nie przechodzi, nie wiem czemu, tak już mam jakoś

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X