Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Czym zajmuje się ginekologia estetyczna?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Czym zajmuje się ginekologia estetyczna?

    Mam to samo zdanie co mój przedmówca. Nic dodać oraz nic ująć...
    Chciałbym odzwyczaić się od wszystkiego, móc wszystko od nowa widzieć, od nowa słyszeć, od nowa czuć. Przyzwyczajenie psuje naszą filozofię.

    Skomentuj


      #32
      Odp: Czym zajmuje się ginekologia estetyczna?

      Wcale nie upiększaniem miejsc intymnych. Kto tak sądzi ten jest w dużym błędzie. Mam kontakt z lekarzem, który ma klinikę Intima Clinic w Krakowie powstałą w tym kierunku. To dr. Tomasz Basta i to jakie historie opowiadał swoich pacjentek to strasznie poważne sprawy są. Wręcz życiowe koszmary niektórych z nich. jakieś bolesne blizny, za długie wargi sromowe. kobiety, które nigdy nie miały orgazmu, albo chorowały na pochwicę więc nawet do stosunku dojść nie mogło u nich. Straszne życiowe dramaty. Ginekologia estetyczna przede wszystkim poprawia komfort życia tych kobiet, pozwala na to, żeby normalnie funkcjonowały.

      Skomentuj


        #33
        Odp: Czym zajmuje się ginekologia estetyczna?

        Ginekologia estetyczna jest obecnie bardzo zaawansowana i realnie pomaga! Sama miałam wykonywane obkurczanie i ujędrnianie pochwy w Intima Clinic po porodzie. Bardzo mi to pomogło w powrocie do sprawności także seksualnej.

        Skomentuj

               
        Working...
        X