Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Czym zajmuje się ginekologia estetyczna?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Czym zajmuje się ginekologia estetyczna?

    Tak, NFZ refunduje pewne zabiegi z dziedziny ginekologii estetycznej, ale jednak troche trzeba na nie poczekac... Wolałabym poddac sie takiemu zabiegowi w prywatnym szpitalu ( takim jak np. Medicover) i nie musiec zwlekac. Czesto odwlekanie zabiegu pogarsza stan zdrowia, a z takim czyms nie ma zartow. Lepiej wydac troche wiecej pieniedzy, a miec nattychmiastowy rezultat.

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Czym zajmuje się ginekologia estetyczna?

      Zgadzam się, zabiegi z zakresu medycyny estetycznej są wykonywane nie tylko ze względów estetycznych, ale też zdrowotnych. Często zdeformowane wargi sromowe powodują ogromny dyskomfort i sprawiają trudności w chodzeniu. Trzeba tylko iść do odpowiedniej kliniki.

      Skomentuj


        #18
        Odp: Czym zajmuje się ginekologia estetyczna?

        Napisane przez jomiksa Pokaż wiadomość
        Ginekologia estetyczna jest przeznaczona głównie dla kobiet po ciąży, które mają problemy z wyglądem przez blizny po cesarce albo nacięcia krocza.
        Ale nie tylko, kobiety zmagające się z nietrzymaniem moczu, narzekające na wygląd swoich organów rozrodczych albo mające nadżerki na szyjce macicy również mogą się poddawać zabiegom z tej dziedziny ginekologii.
        W Polsce jest coraz więcej klinik, które przeprowadzają tego typu operacje w sterylnych warunkach.
        Dobrze wiedzieć! Bo kazdemumedycyna estetyczna kojarzy sie tylko z naprawa warg sromowych. Ale jeszcze lepiej nie musiec korzystac z takich usług

        Skomentuj


          #19
          Odp: Czym zajmuje się ginekologia estetyczna?

          Czasem po cc mamy tak okropną bliznę ze kobieta się nie tylko jej wstydzi ale również ma do niej wstręt dlatego z pomocą moze przyjść ginekolog który zajmuje się estetyką.

          Skomentuj


            #20
            Odp: Czym zajmuje się ginekologia estetyczna?

            na stronie szpitala medicover jest wszystko wyjaśnione fajnie i przystępnie. Są tam opisy różnych zabiegów czy operacji z zakresu właśnie ginekologii estetycznej

            Skomentuj


              #21
              Odp: Czym zajmuje się ginekologia estetyczna?

              Fajnie, że jest coś takiego. Znałam dziewczynę, która po pierwszym porodzie miała nieciekawie tam na dole. Nietrzymanie moczu i takie tam. Lekarze proponowali drugą ciążę, po której dopiero by "naprawili" co nieco. A ona wstydziła się zbliżenia z partnerem... Ostatecznie tak zrobiła. Ale jakby już nie chciała mieć dzieci?

              Skomentuj


                #22
                Odp: Czym zajmuje się ginekologia estetyczna?

                Ja miałam taki zabieg po porodzie - na rewitalizację pochwy, miałam dokładnie to samo, co pisze koleżanka wyżej. Moim zdaniem to nie wstyd, że ktoś chce się poddać takiemu zabiegowi, wstyd to jest w momencie, kiedy nie podobamy się sobie, źle się ze sobą czujemy i przez to pogarsza nam się jakość życia ogólnie, bo i z partnerem się nie układa i samoocena spada, no koszmar.
                Polecam poczytać o tym na stronie mojego ginekologa ginekolog-michalik.pl - być może sceptycy są sceptykami tylko do momentu, kiedy sami sobie nie zdadzą sprawy z tego, że też mogą być dotknięci takim problemem.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Czym zajmuje się ginekologia estetyczna?

                  Super, że jesteś zadowolona Wszystko jest dla ludzi, a jeśli do tego ma to pomagać (a nie tylko służyc estetyce) to nie widzę problemu aby z tego skorzystac. Trzeba pamiętac, ze dzieci kiedys wyfruną z domu a my zostaniemy z naszym partnerem i jeszcze wiele wspólnych chwil nas czeka.

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Czym zajmuje się ginekologia estetyczna?

                    moja znajoma miała tragedie po porodzie. Nie dość, że luźno tam na dole to jeszcze nietrzymanie moczu. Nie dość że życie intymne podupadło to jeszcze normalne codziennie funkcjonowanie było utrudnione. Ale właśnie dostała się do szpitala Medicover gdzie się nią profesjonalnie zajęli a konkretniej jej dolnymi partiami i teraz mówi, że bez porównania lepiej i że mogła się wcześniej zdecydować na zabieg

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Czym zajmuje się ginekologia estetyczna?

                      Jak chcesz coś więcej dowiedzieć się na ten temat, to zachęcam zajrzeć tu: xxx W ogóle polecam ten szpital. Sama się leczyłam i wiem, że naprawdę warto

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Czym zajmuje się ginekologia estetyczna?

                        Moja wargi sromowe od zawsze były nierówne, widziałam to, ale uznałam za zupełnie normalne. Chociaż odczuwałam dyskomfort przy wysiłku fizycznym, nigdy nie zgłosiłam się do nikogo pomoc. Problem nasilił się po ciąży, wtedy postanowiłam działać. Z racji tego, ze mieszkam w Trójmieście, wybrałam medycynę estetyczną Gdańsk , klinikę La Nika. Pani dr Zakrzewska stwierdziła, że mój problem rozwiąże zabieg wypełniania warg sromowych kwasem hialuronowym, który zlikwiduje asymetrię. Polecam wszystkim, dopiero po zabiegu wiem, jak powinnam czuć się przez całe życie. Kobietki, nie wstydźcie się zgłosić po pomoc. Nie tylko Wy macie takie problemy! Powodzenia
                        o przedszkolu, dzieciach i rodzicach
                        www.przedszkola-czas.pl

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Czym zajmuje się ginekologia estetyczna?

                          Moje zdanie jest takie, że jeśli mamy problem to warto go rozwiązać. Oczywiście jest jeszcze kwestia pieniędzy, ale myślę, że dla większości ceny są do przełknięcia.

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Czym zajmuje się ginekologia estetyczna?

                            Myślę, że można się wszystkiego dokładnie dowiedzieć. Jest tam opis zabiegów, które są wykonywane w tej klinice. Można tam również udać się na konsultację i umówić na zabieg, a tym samym poprawić swój wygląd, komfort i pozbyć się kompleksów. Trzeba pamiętać, aby zawsze poddawać się zabiegowi tam, gdzie pracują profesjonaliści.

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Czym zajmuje się ginekologia estetyczna?

                              Plastyką pochwy oraz zewnętrznych narządów płciowych. Wiele kobiet ma kompleksy na punkcie wyglądu swoich warg sromowych ( tak zwane motylki). Poza tym czasami po porodzie pochwa nie powraca do swojego starego stanu.Takie sytuacje nie są częste ale się zdarzają.

                              Ginekologia estetyczna jest w stanie przywrócić wygląd kobiety na dole do poprzedniego stanu i znacznie poprawić jej humor

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Czym zajmuje się ginekologia estetyczna?

                                Brzmi jak brzmi ale to nie tylko estetyka ale bardzo pomocna kobiecie dziedzina medycyny. Ja miałam dwa problemy, jeden to nietrzymanie moczu po porodzie i wbrew temu co mówili - nie wracało samo mimo ćwiczeń :/ Na drugi też pomogli laserem. Efekty - fantastyczne. Pomogło pozbyc sie problemu i wrócić do normalnego komfortowego życia i cieszyc sie nim. Polecam, nie ma sie co zastanawiać i krepowac, to normalne, ze chcemy sobie pomóc. Ja miałam zabieg w Klinice Estetica, komfortowo, dyskretnie, bo to klinika medycyny estetycznej głownie ale tez ginekologią estetyczna sie zajmują. Mają kilka oddziałów w kraju. Warto dac sobie pomóc!

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X