Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Czym zajmuje się ginekologia estetyczna?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Czym zajmuje się ginekologia estetyczna?

    Na czym polega ginekologia estetyczna? Czy tego typu zabiegi nie szkodzą? Mam problemy poporodowe, nawracające infekcje takie drobnostki i chciałabym wiedzieć, czy taki "remont" nie poprawiłby w ogóle, tak generalnie samopoczucie. Tzn czy tego typu zabiegi są nie tylko estetyczne w sensie wyglądu okolic intymnych, ale czy poprawia ich funkcjonowanie?
  •    
       

    #2
    Odp: Czym zajmuje się ginekologia estetyczna?

    Ja tylko słyszałam, że to strasznie drogie, i że chodzi jedynie o estetykę. Nie twierdzę, że to nie jest ważne, ale...

    Skomentuj


      #3
      Odp: Czym zajmuje się ginekologia estetyczna?

      Być może dla niektórych to fanaberia a dla innych powrót do pełnego komfortu życia. Tylko mnie też bardzo interesuje to jak wygląda rekonwalescencja po tego typu zabiegach?

      Skomentuj


        #4
        Odp: Czym zajmuje się ginekologia estetyczna?

        Witam,

        Zapraszam do zapoznania się z moimi artykułami dotyczącymi ginekologii estetycznej:
        http://polki.pl/zdrowie-i-psychologi...,10037243.html
        http://polki.pl/zdrowie-i-psychologi...,10037706.html
        http://polki.pl/zdrowie-i-psychologi...,10038914.html

        Jest wiele wskazań do zabiegów z ginekologii estetycznej. Wśród nich są problemy pojawiające się po porodach. Przy nawracających zapaleniach pochwy należy dokładnie zbadać pacjentkę, ewentualnie pobrać posiew i wdrożyć odpowiednie leczenie zgodnie ze standardami. Przy braku efektu pomocna jest laseroterapia pochwy celem rewitalizacji błony śluzowej.
        Pacjentki zainteresowane zabiegami konsultowane są przeze mnie w poradni ginekologicznej.

        Pozdrawiam serdecznie,
        Marta Blumska-Janiak
        specjalista położnictwa i ginekologii
        ginekologia estetyczna
        www.blumska-janiak.pl
        e-mail: marta@blumska-janiak.pl

        Mężatka. Mama trójki wspaniałych dzieci. Z pasją i uśmiechem pracuje zarówno w szpitalu ginekologiczno-położniczym jak i prywatnym gabinecie ginekologicznym. Zajmuje się problemami ginekologicznymi, prowadzi ciąże.
        Wykonuje zabiegi ginekologii estetycznej. Czas wolny spędza aktywnie z dziećmi oraz gra w tenisa ziemnego.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Czym zajmuje się ginekologia estetyczna?

          Pod nazwą "ginekologia estetyczna" kryje się naprawdę wiele. Popatrz tutaj http://www.rzepka.lek-med.pl/ Najbardziej popularna jest chyba właśnie plastyka warg sromowych.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Czym zajmuje się ginekologia estetyczna?

            Najogólniej mówiąc ginekologia estetyczna zajmuje się przywróceniem miejscom intymnym wyglądu i funkcji sprzed stanu gdy coś zaczęło szwankować. Np ja musiałam poddać się zabiegowi obkurczania pochwy i wykonałam bezinwazyjny zabieg laserowy w Esteticenter więc nie ginekologia estetyczna nie musi oznaczać od razu operacji i długiego okresu rekonwalescencji

            Skomentuj


              #7
              Odp: Czym zajmuje się ginekologia estetyczna?

              Co do zabiegów medycyny estetycznej, to możecie zajrzeć sobie na www.drstyczen.pl, gdzie znajdziecie wysokiej jakości zabiegi medycyny estetycznej w atrakcyjnych cenach.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Czym zajmuje się ginekologia estetyczna?

                Ja ci podrzucę jeszcze ten artykuł http://wposzukiwaniupiekna.com.pl/wy...warg-sromowych Może Ci nieco przybliży tematykę.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Czym zajmuje się ginekologia estetyczna?

                  Ginekologia estetyczna to głównie zabiegi laserowe. Z tego, co czytałam to ostatnio powstaje coraz więcej miejsc, w których można wykonać m.in. rewitalizację pochwy. Ja na taki zabieg się jeszcze nie zdecydowałam. Ale byłam kiedyś na rozmowie w gabinecie http://cashmire.pl/oferta/ginekologi...izacja-pochwy/ i dowiedziałam się, że nie są to zabiegi inwazyjne czy w jakikolwiek sposób niebezpieczne. Mogą przynieść bardzo dużo korzyści. Oprócz poprawy wyglądu miejsc intymnych i podwyższenia samooceny mają działanie prozdrowotne Dzięki nim w zapomnienie idzie problem z nietrzymaniem moczu i bólem podczas współżycia. Wiem, że wiele kobiet odczuwa taki dyskomfort, a takie zabiegi wydają się skutecznym rozwiązaniem.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Czym zajmuje się ginekologia estetyczna?

                    Problemy np. z trzymaniem moczu można załatwić poprzez regularne ćwiczenie mięśni dna miednicy. Bardzo korzystnie wpływają na ten problem.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Czym zajmuje się ginekologia estetyczna?

                      Podsyłam ogólnie czym zajmuje się ginekologia, może będzie tam też coś o ginekologii estetycznej.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Czym zajmuje się ginekologia estetyczna?

                        przeciez ginekologia estetyczna to nie tylko poprawianie wygladu miejsc intymnych!! np. u mnie pojawialy sie ciagle nawracajace problemy z nietrzymaniem moczu- to dopiero jest uciazliwe na maksa w zyciu codziennym i dlatego zaczelam dokladnie zglebiac temat ginekologii estetycznej. dziwi mnie, ze wiele kobiet w Polsce traktuje to jako jakas fanaberie, wymysl i wielki luksus, a dla niektorych to po prostu ostatnia deska ratunku wiem, bo sama musialam ostatecznie zdecydowac sie na zabieg ( w medicover), bo te nietrzymanie moczu nie pozwalalo mi normalnie funkcjonowac niestety. teraz jest juz dobrze i jedynie zaluje, ze tak dlugo zwlekalam z samym zabiegiem- ile nerwow i bólu bym sobie zaoszczedzila

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Czym zajmuje się ginekologia estetyczna?

                          goska- jeżeli nietrzymanie moczu jest dość spore i wpływa na życie kobiety, NFZ płaci za taki zabieg...Jakby ktoś na przyszłość szukał informacji to myślę że warto się zgłębić w ten temat.

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Czym zajmuje się ginekologia estetyczna?

                            Akurat radzenie sobie z takimi problemami nie wymaga od razu zabiegów - wszystko zależy od danego przypadku. U wielu wystarczą po prostu odpowiednie ćwiczenia i problem powinien być rozwiązany.

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Czym zajmuje się ginekologia estetyczna?

                              Ginekologia estetyczna jest przeznaczona głównie dla kobiet po ciąży, które mają problemy z wyglądem przez blizny po cesarce albo nacięcia krocza.
                              Ale nie tylko, kobiety zmagające się z nietrzymaniem moczu, narzekające na wygląd swoich organów rozrodczych albo mające nadżerki na szyjce macicy również mogą się poddawać zabiegom z tej dziedziny ginekologii.
                              W Polsce jest coraz więcej klinik, które przeprowadzają tego typu operacje w sterylnych warunkach.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X