Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Fotelik ,Leżaczek ,Bujaczek ..

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Fotelik ,Leżaczek ,Bujaczek ..

    Jakie macie leżaczki dla Waszych dzieciaczków ?
    My najpierw korzystaliśmy z leżaczko-bujaczka z bijącym serduszkiem firmy Fisher Price ,a teraz przestawiliśmy się na leżaczek kurczaczek z Bright Starts .
  •    
       

    #2
    Odp: Fotelik ,Leżaczek ,Bujaczek ..

    My kupilismy takie nosidelko ktore mozna kolysac moj malec tylko w takiej kolysce usypia

    Skomentuj


      #3
      Odp: Fotelik ,Leżaczek ,Bujaczek ..

      Ja się jeszcze cały czas zastanawiam, czy taka rzecz będzie mi potrzebna, może lepiej odkupię bujaczek - o ten bujaczek z ogłoszenia jest fajny - nie kosztuje tylke ile nowy, a dobrze wygląda.

      Drobie mamy znacie ten model, warto? Czy lepiej szukać czegoś innego?

      Skomentuj


        #4
        Odp: Fotelik ,Leżaczek ,Bujaczek ..

        Ja mam bujaczek taki stylowy, różowy, gdyż dla córeczki ze stronki *************. Kupiłam, a raczej dostałam od siostry jakiś czas temu i jest cudowny

        Skomentuj


          #5
          Odp: Fotelik ,Leżaczek ,Bujaczek ..

          ...a po co w ogóle są te bujaczki ? przecież dziecko jak ma spać, to najlepiej w łóżeczku, a jak trzeba je pokołysać to nic nie zastąpi tego, że mama weźmie swojego malucha na ręce i pokołysze chwilę. nie lubicie kołysać i przytulać swoich dzieci ? =] nie chciałabym by maszyna kołysała moje dziecko zamiast mnie, uwielbiam jak się wtula mój mały stwór i czuje się bezpiecznie.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Fotelik ,Leżaczek ,Bujaczek ..

            Ja mam zamiar kupić taki bujaczej 3 w 1 , który rośnie wraz z dzieckiem. Starszy nie miał bujaczka, teraz kupimy dla młodszego.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Fotelik ,Leżaczek ,Bujaczek ..

              A nie myślałyście nigdy nad takimi czapeczkami dziecięcymi https://www.newyorkstyle.pl/pl/c/CZAPKI-NIEMOWLECE/117 ? Trochę szukałem takiego ubioru w necie i jak dla mnie to najlepsza oferta. Mają świetne ceny z tego co widzę i jak najbardziej jest to warte uwagi. Zgodzicie się ze mną w tym zakresie? Może coś innego zaproponujecie?
              Ten, kto codziennie nie robi postępów, codzienie się cofa.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Fotelik ,Leżaczek ,Bujaczek ..

                A jak dziecko podrośnie i będzie w wieku przedszkolnym to polecam zamienić fotelik samochodowy na równie bezpieczny adapter w postaci pasa Smart Kid Belt. Różnica w zapinaniu dziecka kolosalna. Wcześniej zajmowało mi to 2 minuty, obecnie kilka sekund. Nawet syn mówi, że lubi jeździć autem. Poczytajcie sami o tych pasach: https://smartkidbelt.com/pl/ .

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Fotelik ,Leżaczek ,Bujaczek ..

                  leżaczek bujaczek dla malucha to tylko fisher price ale ta wersja na "drutach", nie na plastikowych płozach. Maluchowi wygodnie się w nim huśtać samemu, ten na płozach nie daje już takiej radości.

                  Skomentuj


                    #10
                    Jak kupujesz otulacza to może zajrzyj tutaj xxx Ja tam znalazłam dla siebie bardzo dobrej jakości otulacz. Mam już go przy drugim dziecku.
                    Last edited by gagatka; 29-01-2021, 12:53. Powód: link

                    Skomentuj

                           
                    Working...
                    X