Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

początki ciąży i brak objawów

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: 7 tydzień i ciąży i żadnych objawów

    ja na początku ciąży również nie miałam żadnych dolegliwości i to zarówno w pierwszej jak i drugiej. Ciesz się tym puki możesz po później może dopaść cię zgaga, zmęczenie, senność...

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: 7 tydzień i ciąży i żadnych objawów

      Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
      mnie mdłości długo trzymały, ale też na szczęscie nie wymiotowałam - zgada męczyła mnie strasznie, mi dokuczala strasznie rwa kulszowa ;/
      Rwa kulszowa to mało przyjemny dodatek do ciąży :/

      Skomentuj


        #18
        6 tyd ciąży, a objawy ustąpiły.

        Witam

        Jestem w 6 tygodniu ciąży, potwierdzonej zarówno testem ( a raczej cała ich seria ) oraz badaniem ginekologicznym. Praktycznie od samego zapodlodnienia miałam objawy tj., nabrzmiałe i wrażliwe na dotyk piersi, ból w podbrzuszu (wynikający z powiększania sie macicy), senność i mega rozdrażnienie.

        Po badaniu usg wszystko było okey. Zarodek miał 2,1 mm a serduszko już biło (to była końcówka 5 tyg). Kilka 6 dni temu miałam plamienia (biały śluz z odrobina żółtego) i od razu pobiegłam do szpitala na badania. Okazało sie, ze to jest normalne a moja fasoleczka dalej sie rozwija i serduszko bije. Spanikowała, ale wole być czujna niż obojętna.

        Dzisiaj jest 1 dzien kiedy nie mam żadnych objawów ciąży! I jestem lekko przerażona moje piersi zarówno po nocy jak i w ciagu dnia nie są nabrzmiałe, delikatnie tylko bobolewaja po bokach, w brzuchu "nic" nic sie nie dzieje, nie dokucza żaden ból. W dodatku przeszło mi rozdrażnienie i wieczna ochota na sen.

        Strasznie sie boje ze coś złego dzieje sie z moja fasolka (( na badanie hcg mogę udać sie dopiero po weekendzie, a kolejna wizytę u lekarza mam za niecałe 2 tygodnie.

        Czy któras z Was rownież miała takie objawy? A pózniej automatycznie ich brak?
        Wiem, ze powinnam sie cieszyć, ze nic mnie nie boli, nie dokucza ale byłam jednak spokojniejsza gdy te bóle mi towarzyszyły wiedziałam, ze coś sie dzieje )

        Napiszcie proszę,jak było z objawami u Was w pierwszych tygodniach ciąży.
        To moja pierwsza ciąża, oczekiwana i w końcu wyczekana! Dlatego boje sie i wiecznie obserwuje swoje ciało :/

        Skomentuj


          #19
          Odp: 6 tyd ciąży, a objawy ustąpiły.

          Jak dla mnie Twoje obawy są zrozumiałe W miesiącu kiedy nam się udało nie czułam nic szczególnego do tego dopadła mnie choroba i sprawdzając wynik bety stwierdziłam, że to pewnie wynik gorączki i poszłam spać Większość ciąży przeszłam wręcz bezobjawowo, ani razu nie tuliłam kibelka, nie zasypiałam na stojąco, nie miałam zachcianek za to teraz na toaletę nie mam czasu, zasypiam na stojąco i zachcianek mam masę bo marzę o kąpieli, ciepłej herbacie i chwili spokoju ale jestem najszczęśliwszą kobietą pod słońcem bo w zamian za to mam przy sobie mojego małego łobuziaka Tak więc niech i Twoja ciąża płynie spokojnie i bezobjawowo :*

          Skomentuj


            #20
            Odp: 6 tyd ciąży, a objawy ustąpiły.

            Oh! Troszkę mnie uspokoiłas bo na myśl przychodziły mi już najgorsze myśli (obumarcie zarodka, zbliżające sie poronienie) które w ciazy są "zakazane".
            Za niecałe 2 tygodnie mam nadzieje, ze ponownie ujrzę i usłyszę serduszko mojego maleństwa

            I jeśli rzeczywiście,będę zaliczała sie do kobiet które (póki co) tak łatwo przechodzą początki ciazy, to powinnam być jeszcze bardziej szczęśliwa ))

            I sama nie mogę sie już doczekać, jak będę sie nie wysypiać ale mój maluszek będzie już z nami ))))

            Skomentuj


              #21
              Odp: 6 tyd ciąży, a objawy ustąpiły.

              myśle, że wszystko jest okiej - ja na początku oprócz braku @ nie miałam żadnych objawów - pojawiły się coś koło 9 - 10 tyg. więc myślę, że Twoje Dzieciątko rośnie, ciesz się tym ze lekarz potwierdził ciąże i ze jest dobrze, ja miałam bardzo nerwowe początki ciąży bo koło zarodka był duży krwiak i była obawa poronienia

              Skomentuj


                #22
                Odp: 6 tyd ciąży, a objawy ustąpiły.

                Jestem zatem tylko wyobrazic sobie jak bardzo musiałaś sie bać i stresować
                Prawda jest taka ze obawy i stres jest nie tylko w ciazy ale i pózniej- jak dzieciaczki już są z nami i dorastają wolałam sie jednak zapytać i doradzić

                Muszę dzielnie wytrzymać do kolejnej wizyty, choć najchętniej chodziłbym każdego dnia na usg i sprawdzała jak bije serduszko mojego maleństwa :P
                I zdecydowanie wolałabym żeby chociaż te piersi mnie bolały dla świetego spokoju

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: 6 tyd ciąży, a objawy ustąpiły.

                  ale ja Cie rozumiem w 100% bo doskonale pamiętam ile było obaw i moim lęków o ciąże, dziecko, jak sie rozwija - hormony mają też duży wpływ na nasze samopoczucie i myśli w tym wyjątkowym czasie, obajwy i symptomy ciąży powoli będa się z tyg. na tydzień u Ciebie nasilać zapewne - wszystko przed Tobą ehh piękny to jest czas - aż mi się zatęskniło za brzuszkowym czasem

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: 6 tyd ciąży, a objawy ustąpiły.

                    Najgorsze jest ze to na początku wszystkie objawy o których pisałam były, a teraz ich brak wywołuje u mnie 1000 pytań i myśli :/
                    Ale muszę myślec pozytywnie!! Z niecierpliwoscią czekam do 2 trymestru, kiedy to stopień zagrożenia (chociaż poronienia czy obumarcia) spadnie....
                    Ale najbardziej nie mogę sie doczekać aż mój brzuszek zacznie rosnąć, to prawda )))

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: 6 tyd ciąży, a objawy ustąpiły.

                      u mnie zaczęło być coś widać koło 16 tyg. ruchy dziecka szczególnie te pierwsze są niesamowite

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: 6 tyd ciąży, a objawy ustąpiły.

                        Około wyobrażam sobie i chce i kusze tego doświadczyć !!! Ale jeszcze sporo tygodni przede mną

                        Ja byłam w szoku ze już w 5 tygodniu była kropka i serduszko, któro biło
                        I chce wiecej takich momentów w gabinecie ))

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: 6 tyd ciąży, a objawy ustąpiły.

                          życze Ci z całego serca takich wyjątkowych momentów

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: 6 tyd ciąży, a objawy ustąpiły.

                            Dziękuje 11 marca mam nadzieje ze pochwale sie już kolejnymi dobrymi wieściami ) i ze nadal wszystko będzie w porządku!

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: 6 tyd ciąży, a objawy ustąpiły.

                              Dziękuje ) i mam nadzieje ze 11 marca będę mogła pochwalić sie kolejnymi, dobrymi wieściami

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: 6 tyd ciąży, a objawy ustąpiły.

                                długo się staraliście o Dzięciątko?

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X