Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Nadżerka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Nadżerka

    Bo wielu lekarzy nie uważa nadżerki za problem. Trzeba się badać i koniecznie robić cytologię. Nie każda nadżerka wymaga wypalania czy wymrażania.

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Nadżerka

      Pomimo tego, ze może nie wymaga wypalania czy wymrażana ja wolę o tym wiedzieć i chciałabym być poinformowana przez lekarza o takich zmianach na szyjce macicy.

      Skomentuj


        #33
        Odp: Nadżerka

        Napisane przez Iwonka886 Pokaż wiadomość
        Pomimo tego, ze może nie wymaga wypalania czy wymrażana ja wolę o tym wiedzieć i chciałabym być poinformowana przez lekarza o takich zmianach na szyjce macicy.
        Tzn. nie wyobrażam sobie sytuacji, że lekarz nie mówi mi o moim stanie zdrowia, więc tego tematu w ogóle nie podejmuję nawet, bo to jest nie do przyjęcia.

        Skomentuj


          #34
          Odp: Nadżerka

          Napisane przez wyakin Pokaż wiadomość
          Tzn. nie wyobrażam sobie sytuacji, że lekarz nie mówi mi o moim stanie zdrowia, więc tego tematu w ogóle nie podejmuję nawet, bo to jest nie do przyjęcia.
          dokładnie to nie ulega dyskusji, natomiast takie przypadki maja miejsce niestety. Dlatego wtedy koniecznie należy zmienić lekarza, nie zaufałaby już takiej niekompetencji.

          Skomentuj


            #35
            Odp: Nadżerka

            Przed pierwszą ciążą miałam stwierdzoną nadżerkę, a po porodzie okazało się, że zniknęła Czasami w czasie ciąży dochodzi do samowyleczenia


            Skomentuj


              #36
              Odp: Nadżerka

              Ja z kolei miałam wymrażaną nadżerkę. Zabieg bezbolesny, dość krótki. Jedynym minusem było fakt, że "ciekła" ze mnie "woda" przez mniej więcej tydzień lub dwa po zabiegu. W takich ilościach, że musiałam nosić podpaski i zmieniać je dwa razy częściej niż podczas okresu. Czułam się jak w pieluchach, no ale co zrobić, jakoś dałam radę

              Skomentuj


                #37
                Odp: Nadżerka

                Teraz coraz częściej się wymraża własnie nadżerki, mówił mi o tym lekarz. Bo lepiej wymrozić, niż wypalić- wiadomo!

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Nadżerka

                  Ja również miałam wymrażaną nadżerkę kilka lat temu jednak wróciła..zaszłam w ciąże i po porodzie i połogu poszlam na wizytę kontrolną i lekarz powiedział że ładnie się wszystko wygoiło i nadżerki nie ma...mam nadzieję, że już nie wróci ale muszę kontrolować bo nigdy nic nie wiadomo. Słyszałam że ciąża goi nadżerkę ale nie wierzyłam w to do puki sama sie o tym nie przekonałam.

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Nadżerka

                    ostatnio sie dowiedziałam, że co 3 kobieta ma z tym problem, mozna go zwlaczyc roznymi sposobami i nie powinnysmy sie az tak tego obawiac

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Nadżerka

                      Miałam nadżerkę i to całkiem sporą. Ginekolog mi mówił, że trzeba to tylko kontrolować i tyle.
                      Przeczytaj o depilacji woskiem: http://www.cholesterolowa.pl/artykul...lacja-woskiem/

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Nadżerka

                        Warto się podpytać znajomych w tej kwestii. Jest to naprawdę dość dobre rozwiązanie
                        Znajdę mężczyznę, o którego imię nawet nie zapytam, a jeśli je poznam, zapomnę.

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Nadżerka

                          Miałam ten sam problem...nawracające infekcje bakteryjne , upławy itd... mi po porodzie niestety nadżerka nie zagoiła się, a wręcz przeciwnie... zdecydowałam się na wymrażanie i od ponad roku mam spokój
                          Jeśli chcecie wymodelować sobie sylwetkę, zapraszam:endermologia na modelowanie sylwetki.

                          Skomentuj

                                 
                          Working...
                          X