Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Nadżerka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Nadżerka

    Napisane przez tamara_90 Pokaż wiadomość
    U mnie wykryto nadżerkę, podczas drugiej ciąży. Samo posiadanie nadżerki nie zagraża dziecku. Moja gin powiedziała, że ciąża może mi to wyleczyć, więc nic z tym nie robiłam. Podczas porodu okazało się, że się nie wyleczyła. Z tego powodu szyjka bardzo mi krwawiła, ale urodziłam bez komplikacji. Moja gin kazała mi odczekać pół roku po porodzie, żeby rozpocząć jakieś leczenie. W tym czasie organizm się zregeneruje i hormony wrócą do normy. Teraz nadeszła pora na kontrolę i dowiem si e co z tym dalej robić.
    Tamara_90 trzymam kciuki za szybkie wyleczenia nadżerki Ja też niedługo będę musiała zrobić cytologię i mam nadzieję, że wszystko ok


    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Nadżerka

      Ja miałam też nadżerkę dawno temu i miałam wypalaną- ale na szczęście powoli od tego odchodzą i pózniej wymrażaną i chyba to drugie przyniosło lepszy efekt

      Skomentuj


        #18
        Odp: Nadżerka

        Wypalanie nadżerki to ostateczność. Zawsze można zasiegnać porady drugiego lekarza.

        Skomentuj


          #19
          Odp: Nadżerka

          Niby zasięgałam porady ale to już było na prawdę baaaardzoo dawno temu. I teraz już jest więcej metod i są one inne, uważam że dużo lepsze

          Skomentuj


            #20
            Odp: Nadżerka

            Miałam stwierdzoną nadżerkę po pierwszej ciąży. Zrobiono mi wypalankę i od tamtej pory na szczęście cisza :-)

            Skomentuj


              #21
              Odp: Nadżerka

              ja miałam wymrażane ze względu na fakt że w tym okresie jeszce nie rodziłam. Mój zabieg był bezbolesny i jak do tej pory a to już ok 10 lat mam spokój

              Skomentuj


                #22
                Odp: Nadżerka

                Wiem, że małe nadżerki można wyleczyć farmakologicznie, a te większe najlepiej wymrozić. Teraz już raczej nie robi się wypalanek.


                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Nadżerka

                  Ja już dawno temu miałam stwierdzoną nadżerkę, wtedy padło pytanie czy już rodziłam. Lekarz stwierdził, że dopóki nie urodzę, żeby jej nie ruszać, bo często po porodzie same znikają. Moja co prawda ciągle jest, ale podobno jest na tyle mała, że nie ma co jej ruszać. Ważne jest tylko pilnowanie cytologii.

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Nadżerka

                    Napisane przez emros Pokaż wiadomość
                    Ja już dawno temu miałam stwierdzoną nadżerkę, wtedy padło pytanie czy już rodziłam. Lekarz stwierdził, że dopóki nie urodzę, żeby jej nie ruszać, bo często po porodzie same znikają. Moja co prawda ciągle jest, ale podobno jest na tyle mała, że nie ma co jej ruszać. Ważne jest tylko pilnowanie cytologii.
                    Ja też miałam stwierdzoną nadżerkę tuż przed zajściem w ciążę. Kiedy urodziłam synka, nadżerka cudownym trafem zniknęła Staram się pilnować cytologii i cieszę się, że obyło się bez leczenia


                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Nadżerka

                      Czyli coś w tych porodach jest na rzeczy U mnie to nawet lekarze się sprzeczali czy to nadżerka, jeden mówił, że tak, ale zostawić do porodu. Drugi, że nadżerka i wypalać. A trzeci stwierdził, że to nie jest nadżerka.
                      Czasami warto zasięgnąć opinii też innego lekarza. Natomiast, jeśli cytologia jest dobra, to ja bym nie biegła zwłaszcza na wypalanie czy wymrażanie, brrr.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Nadżerka

                        Ja miałam wymrażaną, tak mnie przekonał lekarz. Potem, gdy przejął mnie inny mówił, że mogłam poczekać, zwłaszcza że cytologia wychodziła ok.

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Nadżerka

                          Ja miałam kiedyś nadżerkę i ginekolog pierwszy raz mi ją zamroził i niestety się odnowiła, pierwsza ciąża ja zaleczyła ale po kilku latach znowu się pojawiła i podczas drugiej ciąży znów się wygoiła. Po 6 tygodniach połogu byłam na kontroli u ginekologa i narazie jest wszystko dobrze...mam nadzieję, że już nie wróci.

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: zmiany nadżerkowe

                            Z takimi pytaniami warto zgłosić się do dobrego ginekologa. Sama wiem po sobie, ze znalezienie kogoś takiego wcale nie jest takie łatwe jak nam się może wydawać. Przy szukaniu odpowiedniego specjalisty udało mi się znaleźć namiary na tego lekarza http://medichouse.pl/specjalista/ginekolog-warszawa , jedni z lepszych specjalistów w Warszawie.

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Nadżerka

                              Każdy ginekolog zrobi wypalankę nadżerki i nie trzeba tu żadnego specjalisty. W badaniu wyjdzie i po prostu wypali.
                              dmuchańce dla dzieci - ImprezyDzieci

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Nadżerka

                                Każdy moze i zrobi, ale większość lekarzy u mnie w mieście nie mówi nawet tego swoim pacjentkom że maja nadżerkę koleżanka była u 3 lekarzy i dopiero ostatni powiedział jej o nadżerce

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X