Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

usg

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: usg

    Napisane przez perpetua88 Pokaż wiadomość
    W zasadzie oprócz rózowego, w który chłopca bym nie ubrała, to dla noworodka i takiego malucha jednej i drugiej płci pasują w zasadzie wszytskie kolory. Nasza córcia miała i żólte, i zielone i niebieskie- przeróżne kolory podostawała.
    Kiedyś usłayszałam słowa ,, prawdziwy mężczyzna różu sie nie boi" i chyba coś w tym jest.
    Ja nie ubieram synkowi tylko typowych dziewczencych ciuszków ( sukienek) a bodziaki rózowe jakieś się znalazły w jego garderobie. Do spania mogą być

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: usg

      W sumie, masz racje, do spania jak najbardziej maluszka można ubrac. Ale jak ktoś widzi ze chłopiec i w różowym to komentarze. A moja teściowa to by zawału dostała- powiedziałaby że geja wychować chce zapewne:P

      Skomentuj


        #18
        Odp: usg

        Według bibli to chłopcy nosili róż a dziewczynki błękit, dopiero pampersy to zmieniły bo kilka lat temu ich opakowania sugerowały które dla chcłopców a które dla dziewczynek..i to oni dali róz dla dziewczyn a błękit dla chłopaków :-)
        U mnie na każdym USG wychodziła dziewczynka..nawet mam zdjęcie małej brzoskwinki..akurat sie ułożyła od dupki strony więc lekarz nie miał wątpliwości. No i szafa pęka w szwach od rózowych ubranek, chociaż nie powiem że raczej sprezentowanych..ja osobiście lubię ciuszki bardziej stonowane - jakies szarości, beże, biel z elementami zółtego :-)
        Jakby się urodził chłopak to bym była w szoku :-O

        Skomentuj


          #19
          Odp: usg

          :-) różne rzeczy się dzieją:-) ale myślę że raczej maly Patryczek nie wyskoczy nagle :-D Mnie bardzo podobają się ostatnio biele połączone z czarnym kolorkiem:-)

          Skomentuj


            #20
            Odp: usg

            Też fajne zestawienia..a teraz na fb jest konkurs w którym można wygrac pościel w biało czarne trójkąty..pościel na 140 cm na 200 czyli taka większa, mogę podac link jak chcecie :-)

            Skomentuj


              #21
              Odp: usg

              Piękna taka pościel Widziałam chyba też na fb ten konkurs.
              Aż szkoda, że ja nie mam szczęścia w losowaniach. Tak jak i w grach liczbowych czy zdrapkach

              Skomentuj


                #22
                Odp: usg

                To tak jak ja..ale tu nie jest losowanie :-) tutaj liczy się kreatywność..wybierają komentarze, które im się podobają i te osoby otrzymują pościel.

                Co do konkursów na liki, zdrapki, losowania czy inne totki to też nie mam szczęścia. Ale w konkursach kreatywnych, gdzie nie ma losowania czy głosowania to nawet kilka rzeczy udało mi się wygrać. Aż się pochwalę, bo ostatnio wygrałam fotelk Kiddy evolution pro 2 :-))))) będę miała dla maluszka gdy przyjdzie na świat:-)

                a wracając do usg - córcia nadal główkowo ułożona :-))))

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: usg

                  Z usg to jest tak zawsze że patrzę i uśmiecham się do lekarza jak pokazuje mi tu jest główka, tu nóżki. Tak też ostatnio w Ultragenie na usg było super zabawnie lubię tam chodzić do lekarza bo czuję się odprężona podczas badań dzięki temu m.in że nic nie widzę na zdjęciach

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: usg

                    Zapisz sie na Skłodowską:
                    http://poradniausg.pl/

                    Mają tam najnowocześniejszy sprzęt w całym Gdańsku. I na to sama się patrzyłam jak zapisywałam się tam na badanie ( w tej samej klinice chodziłam zresztą do ginekologa, który prowadził moją ciążę).
                    Pozdrawiam.

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: usg

                      Wszystko zależy co się dzieje, jeśli potrzeba wykonać usg na szybko to warto zajrzeć na stronę wyszukiwarki dobrych ginekologów https://ranking.abczdrowie.pl/s/usg/gdańsk u których w gabinecie można wykonać tego typu badanie. Między innymi wykonuje je lek. Sławomir Matkowski

                      Skomentuj

                             
                      Working...
                      X