Wróć   Forum Mamotoja.pl > Czas dla mamy > Praca
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Praca Wasze zawodowe wyzwania, praca dodatkowa, ogłoszenia

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 18-06-2009, 20:05
sigmapro7 sigmapro7 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
sigmapro7.polki.pl

Domyślnie Praca w domu, własny biznes

Proponuje Ci PROSTY BIZNES - SIGMAPRO7
Nie trzeba sprzedawać produktu ani kupować, nie trzeba zakładać działalności gospodarczej, stały dochód, który będzie wzrastać, gratyfikacje wypłacane w programie nie wchodzą do rozliczenia rocznego, a podatki są odprowadzane przez firmę na zasadzie ryczałtu, a dodatkowo tym pakiecie jest dla Ciebie ubezpieczenie grupowe NW w tym na wypadek BEZROBOCIA - utraty pracy, całodobowa infolinia medyczna i linia baby assiastance
Wspiera Cię silna grupa i nie jest możliwe, żebyś w tej grupie nie odnieść swojego SUKCESU ekonomicznego
Opis: SIGMAPRO7, posiada wiarygodnosc jako partner AMPLICO LIFE
daje mozliwosci zarabiania dla kazdego kto CHCE PRACOWAC.
- kazdy kazdy aktywny Uczestnik programu SIGMAPRO7 objety jest grupowym
ubezpieczeniem na zycie Amplico Life i moze korzystac ze swiadczen
assistance zapewnianych przez Mondial Assistance
- nie musisz nic sprzedawac - tylko reklamujesz, polecasz produkt A firma go sprzedaje
- jedna sprzedaz powoduje WIELOKROTNE wyplaty na twoje konto
- dostepna colodobowa infolinia medyczna
Tworze grupe ludzi uczciwych, solidnych.. Zapraszam chetne osoby do kontaktu ze mna i rejestracji Aby sie
zarejestrowac wejdz na www.sigmapro7.biz.pl Strona firmy www.sigmapro7.com

Firma sprzedaje ten produkt za Ciebie i zarabiasz...

Zapoznaj się ze stroną oraz po informacje, monika.chojnowska@sigmapro7.biz.pl
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 15-09-2009, 14:07
kaszmir1 kaszmir1 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
kaszmir1.polki.pl

Zdjęcia: 2
Smile A moze przyjemniej jest zajmować się kosmetykami?

Dzień dobry!

Nazywam się Ania.Jestem szczęśliwą mamą 2 letniej Mai.Nawiasem mówiąc żywego srebra.Co tu dużo mówić,większość przedszkoli przyjmuje dzieci od 3 roku życia a na brak żłobków można narzekać.Nie wiem czy każda z Was sie zgodzi ale ja mam sceptyczne nastawienie do tych drugich.Wolę te piękne,wesołe,pierwsze 3 lata mojego dziecka spędzić razem z nim.Długo siedziałam i dumałam nad tym co by tu zrobić by być z córeczka a jednocześnie zarobić trochę grosza.I WYMYŚLIŁAM!Konsultantka Oriflame!Fajnie brzmi, ładnie pachnie i przynosi zysk.Na początku nie były to sumy wygórowane,ale teraz nie mam na co narzekać
Jestem w domu, niebawem dzięki oriflame otworzę własną,pierwszą działalność gospodarczą,będę zarabiała coraz więcej bo w Oriflame nie ma limitów.

CZY SŁYSZAŁAŚ MOŻE O GRUPIE MOJE ORI?JEST TO GRUPA KONSULTANTEK KTÓRA DZIAŁA WG NOWEJ METODY ORINET.DZIĘKI NIEJ MOŻNA ZARABIAĆ PIENIĄDZE PRACUJĄC GŁÓWNIE W INTERNECIE BEZ PRAKTYCZNIE JAKICHKOLWIEK WKŁADÓW FINANSOWYCH.DOSTAJESZ ZA DARMO SWOJĄ WŁASNĄ STRONĘ WWW I ZAPRASZASZ LUDZI DO ŚWIATA ORIFLAME. JA TEŻ MAM TAKĄ STRONĘ.

Co jakiś czas są kampanie rekrutacyjne.Teraz jest znowu.Zapis kosztuje tylko 1 zł na rok,są nagrody w Programie Witamy i Lojalnościowym.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się DUUUUŻO więcej o byciu konsultantką to wejdz na moją stronę internetową www.aniazori.*****************pl i zamów DARMOWE VADEMECUM zupełnie nie zobowiązujące do zapisu.
Pozdrawiam
Ania
www.aniazori.*****************pl
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 22-04-2012, 14:05
malwi20 malwi20 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
malwi20.polki.pl

Smile Odp: Praca w domu, własny biznes

WITAM WSZYSTKIE MAMY ;-)

Zapraszam do współpracy z firmą AROMA GROUP
jest to firma polska zatrudnia na umowę zlecenie działa na zasadzie mlm .
Zapraszam do rejestracji gdzie wykupuje się stronę dzięki której można zacząć współprace i zarabiać,jednorazowa opłata to 20zł .

zapraszam http://poredos.aromagroup.pl/

kontakt 503416089 lub gg 10276492
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 01-07-2012, 20:15
kathea kathea jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
kathea.polki.pl

Domyślnie Odp: Praca w domu, własny biznes

A czy ktoś z was szukał mebli do firmy? Ja widziałam fajne tutaj: http://www.arteam.pl/meble-na-wymiar ale nie wiem na które się zdecydować. Jakieś porady>
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 11-05-2016, 07:41
madureczka madureczka jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
madureczka.polki.pl

Można tez zacząć pracować zdalnie, choć własny biznes prowadzony w domu tez jest bardzo dobrym pomysłem.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 15-05-2016, 20:52
wyakin wyakin jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
wyakin.polki.pl

Praca zdalna jest obecnie popularna. Mamy mogą założyć taki biznes, jeśli np dobrze szyją. Wystarczy zobaczyć na allegro ceny takich ręcznie robionych np. ubranek do chrztu.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 19-05-2016, 17:02
stardove stardove jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
stardove.polki.pl

Blog Entries: 2

Cytat:
Napisał sigmapro7 Zobacz post
a podatki są odprowadzane przez firmę na zasadzie ryczałtu
Jakiego ryczałtu? Z jakiego tytułu?
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 20-05-2016, 13:05
mama-mia mama-mia jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
mama-mia.polki.pl

całkowicie się zgadzam, że teraz ceny ręcznie szytych ubranek czy zabawek są wręcz zawrotne i warto z tego skorzystać, ja już od dawna szyje, a teraz sobie jeszcze dokupiłam hafciarkę z Bernina i jeszcze ładniejsze wszystko wychodzi i na nektóre realizację trzeba trochę poczkekać bo zleceń sporo
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 20-05-2016, 14:10
wyakin wyakin jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
wyakin.polki.pl

Cytat:
Napisał mama-mia Zobacz post
całkowicie się zgadzam, że teraz ceny ręcznie szytych ubranek czy zabawek są wręcz zawrotne i warto z tego skorzystać, ja już od dawna szyje, a teraz sobie jeszcze dokupiłam hafciarkę z Bernina i jeszcze ładniejsze wszystko wychodzi i na nektóre realizację trzeba trochę poczkekać bo zleceń sporo
Szycie, szydełkowanie czy robienie na drutach ostatnio jest bardzo opłacalne. Jak ktoś ma trochę umiejętności to super sprawa na dorobienie sobie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 13-06-2016, 11:55
vicky0019 vicky0019 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
vicky0019.polki.pl

Warto według mnie zrobić również swoją wizytówkę w internecie. Dostępna na https://domeny.pl/ oferta domen może się wam przydać, więc w razie czego warto przejrzeć i porównać sobie ich ofertę.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania