Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Żurawina w ciąży

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    Odp: Żurawina w ciąży

    Ja mam żurawiny pod dostatkiem bo moja Mama co roku jeździ na bagna i zbiera te owoce, a potem robi z nich przepyszne konfitury


    Skomentuj

    •    
         

      #62
      Odp: Żurawina w ciąży

      Ja również mam problem z nawracającymi zapaleniami pęcherza. Żurawina pomaga ale polecam przyjmować jedynie zapobiegawczo.Jak dopadnie Was już samo zapalenie to powinnyście wybrać się do lekarza i ten powinien Wam przypisać jakies leczenie. Nie ma sensu się meczyć ( wiem jakie zapalenie moze byc dotkliwe...)

      Skomentuj


        #63
        Odp: Żurawina w ciąży

        Bławatkowa- to zazdroszczę,my kupujemy żurawinę bo brak w rodzinie odważnych do zbierania A szczerze drogi jest taki słoiczek dżemu.

        Skomentuj


          #64
          Odp: Żurawina w ciąży

          To prawda, żurawina jest wyjątkowo droga, ponieważ rośnie na trudno dostępnych terenach. Kiedyś jeździłam na bagna ze znajomymi i czasem udało nam się uzbierać pokaźną ilość tych zdrowych owoców. Żurawina nie raz uratowała mi zdrowie A w ciąży uwielbiałam dodawać ją do herbaty, polecam, pycha!

          Skomentuj


            #65
            Odp: Żurawina w ciąży

            Mi ginekolog zalecił jeść żurawinę w ciąży. Nie miałam jakiś problemów z pęcherzem, ale profilaktycznie podjadałam.

            Skomentuj


              #66
              Odp: Żurawina w ciąży

              oooj samo dobro chodziło się po bagnach, chodziło... a jakie potem rarytasy się z tych bagiennych zbiorów tworzyło!
              żurawina dobra na wszystko, zawsze!

              Skomentuj


                #67
                Odp: Żurawina w ciąży

                Z pewnością świeża żurawina będzie najzdrowsza (suszona też niczego sobie). Generalnie im jedzenie mniej przetworzone, tym zdrowsze. Także żurawina w tabletkach chyba nie jest najlepszym pomysłem, podczas gdy można iść do sklepu i kupić suszoną.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #68
                  Odp: Żurawina w ciąży

                  A nie lepiej kupić suszoną żurawinę? Osobiście wolę suszone owoce od tych sproszkowanych i zamkniętych w kapsułkach

                  Skomentuj


                    #69
                    Odp: Żurawina w ciąży

                    oczywiście żurawina jest świetna i przede wszystkim Naturalna i pomocna przy infekcjach, spokojnie mogą ją jeść lub przyjmować w tabletkach kobiety w ciąży jeszcze przed zajściem w ciążę Pani ginekolog dr Paulina Machura, która przejmuje w Babka Medica doradziła mi, abym dodała żurawinę do swojej diety, ponieważ często miałam problemy z oddawaniem moczu. Z jej pomocą również zaszłam w ciąże i urodziłam zdrową córeczkę – polecam i całuje!

                    Skomentuj

                           
                    Working...
                    X