Wróć   Forum Mamotoja.pl > Co w trawie piszczy?
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Co w trawie piszczy? Nowe kryteria w przyznawaniu 500+? A może news o szczepionkach i nieporządanych odczynach poszczepiennych? Co was porusza, bulwersuje, zachwyca? Zapraszamy do wymiany opinii!

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 18-06-2019, 09:37
osylwik osylwik jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
osylwik.polki.pl

Domyślnie sukienka na wesele

Poradzcie mi drogie panie, którą z tych sukienek z falbanką na lato wybrać na wesele kuzynki, które odbywa się w lipcu? Wolałabym coś przed kolano, ale nie mówie nie długości maxi
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 24-06-2019, 16:23
Nito1 Nito1 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
Nito1.polki.pl

Domyślnie Odp: sukienka na wesele

wszystkie sa oki
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 09-07-2019, 09:41
motinka84 motinka84 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
motinka84.polki.pl

Na lato jest większy wybór sukienek weselnych i to w dobrych cenach. Na http://kobietaimoda.pl/tanie-sukienk...yjnych-cenach/ jest kilka wskazówek, gdzie szukać takich tanich i modnych sukienek na lato.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 11-09-2019, 13:05
refata's Avatar
refata refata jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
refata.polki.pl

Nie ma co kupować non stop nowych ubrań. Utarło się, że wybranie się na kilka imprez w tej samej kiecce to wstyd, a ja uważam odwrotnie. Fast fashion zabija naszą planetę - 99% nie jest recyklingowanych, są zamiast tego magazynowane na wysypiskach lub palone. Kupujcie ubrania w lumpach, a przede wszystkim kupujcie je dużo rzadziej.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 16-09-2019, 12:02
KonradSkal KonradSkal jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
KonradSkal.polki.pl

Jeśli czeka cię ślub najważniejszą sprawą jest znalezienie sukni ślubnej . Mnóstwo pań młodych decyduje się kupić suknię, niestety zazwyczaj zastanawia się gdzie taką suknię można dostać. Z pomocą podczas takiego kryzysu przychodzi nieoceniony internet. Tutaj uzyskasz fachową pomoc: http://bajkowyslub.com.pl
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 16-09-2019, 13:43
moon34 moon34 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
moon34.polki.pl

Miasto: Grudziądz

a macie jakiś pomysł na sukienkę na ślub w październiku?
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 20-09-2019, 22:45
julita755 julita755 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
julita755.polki.pl

Kwestia jaka będzie pogoda i jakie sukienki lubisz. Ja bym radziła Ci przejrzeć sobie gazetkę Mohito, tu zobacz taki model https://blix.pl/sklep/mohito/gazetka...Number=7#pid=7 . A może coś innego wpadnie Ci w oko. Ten sklep ma super rzeczy i też jak zobaczysz sporo promocji i wyprzedaży mają. Mnie tam cieszą niższe ceny.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania