Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Typowanie wirusa kłykcin

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Typowanie wirusa kłykcin

    Byłam u lekarza i ten stwierdził,ze mam kłykciny. Ogóline mam świadomość,ze wynika to z zakażenia wirusem hpv jednak z tego co wiem to jest ich wiele rodzajów. Jak wytypowac, który mnie zaraził? Lekarz zasugerował wykonanie testu ale prywatnie ponieważ te są bardzije czułę ponoć. Tylko gdzie wykonać ten test? Iść do laboratorium?
  •    
       

    #2
    Odp: Typowanie wirusa kłykcin

    Ogólnie najszybciej i najlepije będzie zamóić taki test bezpośrednio z laboratorium, na przykłąd: http://e-wenerolog.pl/sklep/testy-dl...iny-konczyste/ . Ogólnie dziwię się,ze lekarz Ci o tym nie wspomniał .Test , który zalinkowałam zawiera cały panel wirusa, tak więc powinnaś mieć pewność jakiego masz w organizmie.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Typowanie wirusa kłykcin

      Może i powiedział ale byłam tak skołowana i przerażona tym,że mam wirusa hpv ( swoją droga to nie wiem gdzie go załapałam ponieważ miałam jednego partnera, czy mogłam się zarazić od niego? , oebcnie jestem sama). Że po prostu nie słuchałam lekarza. Teraz jednak zastanawiam się jak się przebadać.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Typowanie wirusa kłykcin

        Spokojnie, wiele osób ma wirusa. Niektóre odmiany są onkogenne ale wiele z nich jest nieszkodliwych .Trzeba po prostu regularnie wykonywać cytologię i wszystko będzie ok. Wirusem hpv można zarazić się nie tylko przez stosunek ( chocaiż faktycznie jest to najczęstsza droga zarażenia). Możesz się zarazić również na basenie.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Typowanie wirusa kłykcin

          A ten test to to samo co się robi stacjonarnie?

          Skomentuj


            #6
            Odp: Typowanie wirusa kłykcin

            Tak Tylko,ze będziesz miała wynik o wiele szybciej i beziesz mogła prędzej zapisać się z tym do lekarza. W laboratorium również wysyłają tam badania tylko,.że jest to jakby pośrednik. Tak wiec jak wykoansz stacjonarnie to będziesz czekała dłużej.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Typowanie wirusa kłykcin

              Spokojnie, wiele osób ma wirusa
              http://toppillen.eu/libidoxin-ein-mi...ndungseffekte/

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Typowanie wirusa kłykcin

                Dokładnie spokojnie nie Ty jedyna masz ten problem Również taki miałam ale na szczęście leczenie farmakologiczne polegające na doustnym przyjmowaniu leków p/wirusowych oraz stosowaniu bezpośrednio na zmiany specjalnych maści pomogło mi się ich pozbyć. Najlepiej jakbyś się wybrała z tym do proktologa on zrobi Ci odpowiednie badania i zadecyduje o leczeniu. Ja chodziłam do kliniki Wilmed w Warszawie- mają tam naprawdę świetnych i przede wszystkim dyskretnych lekarzy.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Typowanie wirusa kłykcin

                  Jest dobra klinika w której zrobisz badania pod tym kątem Euroimmundna.pl http://www.euroimmundna.pl/hpv lepiej nie ryzykować błędną diagnozą bo wirus hpv niesie za sobą ogromne konsekwencje i wymaga natychmiastowego leczenia.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Typowanie wirusa kłykcin

                    Ja się na tym niestety kompletnie nie znam... Dlatego też kompletnie nie będę w stanie pomóc...
                    Ale człowiek nie jest stworzony do klęski.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Typowanie wirusa kłykcin

                      Warto popytać w tej materii znajomych. Z całą pewnością będą w stanie pomóc.
                      Dniem czcić kobiety – po co? Ja czczę kobiety – nocą!

                      Skomentuj

                             
                      Working...
                      X