Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Firmowe imprezy integracyjne

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: Firmowe imprezy integracyjne

    Najlepiej takie imprezy zlecać firmom. Po co się tym przejmować?

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: Firmowe imprezy integracyjne

      Braliście pod uwagę wyjazd poza miasto? U nas świetnie się sprawdziła taka opcja. Pierwszego dnia mieliśmy wykłady i szkolenia, a drugiego luźną imprezę: xxx
      Last edited by gagatka; 23-09-2020, 12:38. Powód: reklama

      Skomentuj


        #48
        Odp: Firmowe imprezy integracyjne

        Jak chcecie zorganizować jakąś imprezę to pomoże wam Śląska Agencja Koncertowa xxx Mega profesjonalnie się u nas wszystkim zajęli - zorganizowali koncert, zajęli się cateringiem i ogólnie całą obsługą imprezy.
        Last edited by gagatka; 23-09-2020, 12:38. Powód: reklama

        Skomentuj


          #49
          Odp: Firmowe imprezy integracyjne

          Szukam odpowiedniego miejsca na imprezę integracyjną dla swoich pracowników. Najlepiej jeśli to miejsce znajdowałoby się na Mazurach. Przejrzałam już samodzielnie kilkanaście różnych ofert i moją uwagę zwróciła oferta hotelu Brudno znajdującego sie w Giżycku. xxx
          Last edited by gagatka; 23-09-2020, 12:39. Powód: reklama

          Skomentuj


            #50
            Odp: Firmowe imprezy integracyjne

            Lubie imprezy jakie organizuje moja firma. W tym roku byliśmy we Włocławku gdzie bawiliśmy się na dyskotece w klubie A1. Dawno nie byłam na takiej bibie i było naprawdę super. Ogólnie klub fajny pod takie imprezy.

            Skomentuj


              #51
              Odp: Firmowe imprezy integracyjne

              Strasznie nie lubię takich spędów. Ani się napić jak człowiek, ani nic... :P
              https://www.nowiny.pl/145621-zaniecz...-historii.html

              Skomentuj


                #52
                Odp: Firmowe imprezy integracyjne

                Napisane przez iamklaudka Pokaż wiadomość
                Najlepiej takie imprezy zlecać firmom. Po co się tym przejmować?
                Dokładnie tak! Najlepiej przekazać to komuś kto się na tym zna. Polecam agencję .moontime z Warszawy. Organizują wspaniałe imprezy i znają się na swojej robocie!
                Pozdrawiam
                Last edited by gagatka; 23-09-2020, 12:40. Powód: link

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Odp: Firmowe imprezy integracyjne

                  A w Waszych firmach organizuje się firmowe wigilie? Nas właśnie zaprosili do jednej z knajpek.

                  Skomentuj


                    #54
                    Odp: Firmowe imprezy integracyjne

                    U nad dawno takiej imprezy nie było. A szkoda, lubiłam je.

                    Skomentuj


                      #55
                      Odp: Firmowe imprezy integracyjne

                      Na imprezie integracyjnej kilka miesięcy temu korzystaliśmy z tunelu aerodynamicznego. Nawet nie wiedziałem wcześniej, że coś takiego istnieje. Mieliśmy pilota z biura xxx ogólnie spoko człowiek. Super jedzenie i warunki zakwaterowania, cały plan integracji nastawiony na dużo ciekawych aktywności, a nie nudzenie i chlanie. To jest zawsze coś nowego.
                      Last edited by gagatka; 23-09-2020, 12:40. Powód: link

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        Odp: Firmowe imprezy integracyjne

                        My zacieśnialiśmy nasze więzi w Bubbles Bar w Warszawie. Dyrektor postanowił uczcić tam przy okazji nasz pierwszy sukces. Menu skomponował dla nas specjalnie szef kuchni, który dopasował wachlarz dań pod nasze upodobania. Było klimatycznie, wesoło i bardzo bąbelkowo. Wszyscy mile wspominamy ten wieczór

                        Skomentuj


                          #57
                          Odp: Firmowe imprezy integracyjne

                          hej,
                          jeżeli szukacie firmy przewozowej, która zawiezie i odbierze waszych pracowników na miejsce/ z miejsca imprezy? to polecić mogę firmę Fabisiak, organizuje bezpieczne przewozy autokarowe xx można im zaufać
                          Last edited by gagatka; 23-09-2020, 12:36. Powód: reklama

                          Skomentuj


                            #58
                            Odp: Firmowe imprezy integracyjne

                            W organizacji imprezy integracyjnej duże znaczenie ma oczywiście jej lokalizacja, ale również dobre jedzenie, napoje i przygotowane atrakcje. U mnie w firmie taka impreza odbywa się co roku. Ostatnio bardzo zainteresowało mnie to, że każdy z uczestników otrzymał drobny upominek do zabawy – tabletki 2KC. Środek jest mi dobrze znany, bo już wcześniej stosowałam go podczas imprez ze znajomymi. Skutecznie wspiera on funkcjonowanie organizmu podczas przyjmowania kolejnych dawek alkoholu. Dzięki temu można uniknąć kaca. Faktycznie wiele osób skorzystało z tego „wspomagacza” i nikt nie doświadczył problemów wynikających z przedawkowania alkoholu. Pomysł był więc trafiony w dziesiątkę.

                            Skomentuj


                              #59
                              Odp: Firmowe imprezy integracyjne

                              Cześć,
                              ja urządzam zazwyczaj pikniki firmowe xxx. Moi pracownicy są bardzo zadowoleni z tej formy integracji. Na imprezie mamy zawsze pokaz grillowania i różne ciekawe atrakcje.
                              Last edited by gagatka; 23-09-2020, 12:36. Powód: reklama

                              Skomentuj


                                #60
                                Odp: Firmowe imprezy integracyjne

                                Ja nigdy nie byłam fanką tego typu imprez, ale w niedawno miałam wyjazd integracyjny z firmy, pojechaliśmy w kilkanaście osób do AquaCity w Popradzie, to park wodny ze strefą SPA i trzema hotelami muszę przyznać, że dawno się tak dobrze nie bawiłam, więc to chyba kwestia miejsca, jeśli są zapewnione atrakcje, dzięki którym uczestnicy nie będą się czuli skrępowani albo znudzeni, taki wyjazd ma rację bytu

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X