Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Konkurs "Strach ma wielkie oczy"

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Konkurs "Strach ma wielkie oczy"

    Witam serdecznie,
    Moj nick adaseveri, kilka dni temu zamieściłam zdjęcie córeczki zatytułowane "Moj pupilek Rekuś" w konkursie Strach ma wielkie oczy. Zdjęcie zostalo zamieszczone, natomiast tak naprawdę widnieje tylko tytuł, samego zdjęcia nie widać. Po kliknięciu w tytuł zdjęcie się otwiera. O co chodzi? Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam. Ada

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Konkurs "Strach ma wielkie oczy"

      Jejuś...nadal coś nie działa. Zupełnie co innego widać w podglądzie a co innego jak się kliknie w konkretne zdjęcie.



      Skomentuj


        #18
        Odp: Konkurs "Strach ma wielkie oczy"

        adaseveri widac zdjecie, ja widze Twoja coreczka w paszczy rekina
        ale bez kitu cos jest nei tak bo dopiero jak wejdziesz w zdjecia widac a tak to nie

        Skomentuj


          #19
          Odp: Konkurs "Strach ma wielkie oczy"

          Właśnie zakończono prace techniczne i wszystko powinno już dobrze działać. Jeśli będą jakieś problemy (mam nadzieję, że już nie), to proszę nas informować.
          pozdrawiamy,
          Redakcja MamoToJa.pl

          Skomentuj


            #20
            Odp: Konkurs "Strach ma wielkie oczy"

            Nadal nie dziala. Jestem tu nowa, ale po przeglądnięciu wpisów na forum, jak również po mojej pierwszej i ostatniej próbie wzięcia udziału w waszych konkursach muszę z przykrością stwierdzić, że macie tu niezły bałagan.

            Skomentuj


              #21
              Odp: Konkurs "Strach ma wielkie oczy"

              Napisane przez adaseveri Pokaż wiadomość
              Nadal nie dziala. Jestem tu nowa, ale po przeglądnięciu wpisów na forum, jak również po mojej pierwszej i ostatniej próbie wzięcia udziału w waszych konkursach muszę z przykrością stwierdzić, że macie tu niezły bałagan.
              Nie przesadzaj. Pierwszy raz większy problem techniczny i od razu "wielki bałagan". Akurat tak trafiłaś. Tutaj jest fajnie



              Skomentuj


                #22
                Odp: Konkurs "Strach ma wielkie oczy"

                Napisane przez agibee Pokaż wiadomość
                Nie przesadzaj. Pierwszy raz większy problem techniczny i od razu "wielki bałagan". Akurat tak trafiłaś. Tutaj jest fajnie
                zgadzam się, od dłuugiego już czas jak tu jestem pierwszy raz taka awaria jest chyba - bynajmniej ja nie pamiętam, żeby wczesniej tak bywało. Cóż... to jest technika, a ta lubi czasem zawodzić.







                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Konkurs "Strach ma wielkie oczy"

                  Ja jestem ,,tutaj" naprawdę długo i jeszcze nigdy przedtem nie było takich problemów. Bynajmniej nie pamiętam.
                  Ale zawsze najwięcej pretensji mają użytkowniczki-konkursowiczki...

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Konkurs "Strach ma wielkie oczy"

                    Napisane przez ewelka21 Pokaż wiadomość
                    Ja jestem ,,tutaj" naprawdę długo i jeszcze nigdy przedtem nie było takich problemów. Bynajmniej nie pamiętam.
                    Ale zawsze najwięcej pretensji mają użytkowniczki-konkursowiczki...
                    Zabawne kto to mówi. Właśnie czytałam kilka twoich wpisow, same pretensje, czepiałaś się o byle co, więc błagam, daruj sobie taką hipokryzję.

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Konkurs "Strach ma wielkie oczy"

                      a mi sie tu bardzo podoba jak dla mnie to najlepszy portal dla dzieci i mam Poznalam tu niesamowite mamy oraz wygrala mpare konkursow Sama radosc absolutnie nei narzekam
                      A kazdemu moze zdarzyc sie jakis blad czy awaria przeciez to normalne

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Konkurs "Strach ma wielkie oczy"

                        a ja mam pytanie : do kiedy został przedłużony konkurs? bo coś Redakcja pisała o tym, ale nie wiem czy ta data podana na stronie informacyjnej konkursu jest aktualna







                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Konkurs "Strach ma wielkie oczy"

                          Napisane przez fasOla08 Pokaż wiadomość
                          a ja mam pytanie : do kiedy został przedłużony konkurs? bo coś Redakcja pisała o tym, ale nie wiem czy ta data podana na stronie informacyjnej konkursu jest aktualna
                          było do 8-go a jest teraz do 9-go...



                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Konkurs "Strach ma wielkie oczy"

                            Napisane przez evelinek13 Pokaż wiadomość
                            a mi sie tu bardzo podoba jak dla mnie to najlepszy portal dla dzieci i mam Poznalam tu niesamowite mamy oraz wygrala mpare konkursow Sama radosc absolutnie nei narzekam
                            A kazdemu moze zdarzyc sie jakis blad czy awaria przeciez to normalne
                            No ba



                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Konkurs "Strach ma wielkie oczy"


                              30 miesięczny Jasiek...

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Konkurs "Strach ma wielkie oczy"

                                Kubuś krzykacz!!!
                                Attached Files

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X