Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kurs szycia na maszynie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Kurs szycia na maszynie

    Ja umiem szyć ale nie jest to jeszcze szczyt moich marzeń jak na razie szyję raczej takie drobne rzeczy a właściwie przerabiam ... ale moim marzeniem jest uszyć sobie coś naprawdę fajnego ale jestem samoukiem więc jest mi ciężko, a jestem bardzo mała i szczupła więc ciężko jest mi coś kupić

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Kurs szycia na maszynie

      Polecam wobec tego Burdę z wydaniami specjalnie przygotowanymi dla niskich kobiet. Zazwyczaj w normalnych wydaniach Burdy jest kilka modeli dla kobiet niskich i kilka dla kobiet noszących większe rozmiary. Polecam zaglądać do numerów Burdy w kioskach i sprawdzać czy jest coś dla niskich kobiet, taki numer Burdy warto wtedy zakupić.
      Agnieszka Korpa
      www.materialistki.pl

      Skomentuj


        #18
        Odp: Kurs szycia na maszynie

        W GoWork zrobiłam kurs szycia i jestem baaaardzo zadowolona bo aż 90% zajęć to zajęcia praktyczne prowadzone przez profesjonalnych praktyków. Śmiało można się tam zapisywać.

        Skomentuj


          #19
          Odp: Kurs szycia na maszynie

          Ja mam kurs szycia u mojej mamy Jest krawcową tak jak i mój tata, ja szyje tylko dla siebie tzn dla Gosi, a póxniej pewnie dla jej lalek będe ciś kombinować

          Skomentuj


            #20
            Odp: Kurs szycia na maszynie

            Mja również jest krawcową, ale ja talentu po niej nie odziedziczyłam

            Skomentuj


              #21
              Odp: Kurs szycia na maszynie

              haha ja też nie odziedziczyłam, ale zawsze coś tam uszyję Pamiętam jak rodzice szyli chałpniczo i pojechali do miasta ja w tym czasie weszłam im do tego pomieszczenia i sobie szyłam a miałam ze 12 lat I uszyłam ogrodniczki takie jak oni szyli do pracy haha

              Skomentuj


                #22
                Odp: Kurs szycia na maszynie

                Napisane przez marzena_161 Pokaż wiadomość
                haha ja też nie odziedziczyłam, ale zawsze coś tam uszyję Pamiętam jak rodzice szyli chałpniczo i pojechali do miasta ja w tym czasie weszłam im do tego pomieszczenia i sobie szyłam a miałam ze 12 lat I uszyłam ogrodniczki takie jak oni szyli do pracy haha

                Wow to w wieku 12 lat uszyć ogrodniczki to ogromny wyczyn To już rodzinne macie

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Kurs szycia na maszynie

                  Ja tam zdolności nie mam, nawet igła za dobrze nie władam. No ale jak komuś zależy to i można sobie jakiś kursik zrobić z krawiectwa, na różne robótki. Moja siostrzenica kiedyś sobie chodziła na taki kurs bodajże z go work-u i się tam uczyła szycia, ale to też zależy skąd się jest, i czy takie kursy organizują.

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Kurs szycia na maszynie

                    Też bym się chciała nauczyć szyć moja Mama ma maszynę ale też nie umie szyć mój Tato coś zawsze zszywał jak trzeba było.
                    Cukierek22- a jak w tym goworku, fajnie było? Bo zastanawiam się nad ich kursem księgowości

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Kurs szycia na maszynie

                      Ja chęci też mam ,dałabym nawet mężowi maszynę do szycia mamy ale boję się że jeszcze w gorszym stanie będzie :/
                      Teraz nawet na yputubie czy na innych stronach można wyszukać Jak uszyć krok po kroku

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Kurs szycia na maszynie

                        Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
                        Ja chęci też mam ,dałabym nawet mężowi maszynę do szycia mamy ale boję się że jeszcze w gorszym stanie będzie :/
                        Teraz nawet na yputubie czy na innych stronach można wyszukać Jak uszyć krok po kroku
                        Ja się uczę szyć z youtuba i okazuje się to prostsze niż myślałam, a zatem polecam, a dodam, że ja również nigdy wcześniej nie miałam w rękach maszyny, więc jak się chce to można wszystko

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Kurs szycia na maszynie

                          u mnie teściowa jest krawcową - mnie niekiedy kusi aby usiąść do maszyny w jej pracowni może może kiedyś bo chciałabym się tej sztuki nauczyć

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Kurs szycia na maszynie

                            mnie też to kusi szczególnie jak widzę teraz te maskotki dla dzieci takie cuda można tworzyć Jedno dziecko nie chce mi do przedszkola chodzić ,drugie cały czas ze mną a maszyna ich zaciekawi wiem że nie dadzą mi w spokoju uszyć

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Kurs szycia na maszynie

                              Napisane przez shirleyka Pokaż wiadomość
                              Też bym się chciała nauczyć szyć moja Mama ma maszynę ale też nie umie szyć mój Tato coś zawsze zszywał jak trzeba było.
                              Cukierek22- a jak w tym goworku, fajnie było? Bo zastanawiam się nad ich kursem księgowości
                              Nigdy siostrzenica nie narzekała na ten kurs z gowork, na pewno dużo zajęć praktycznych miała, więc to duży plus.

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Kurs szycia na maszynie

                                witam mnie nauczyła moja babcia i pewnie znajdziesz kogoś z starszych osób kto by Cię nauczył
                                Najlepsze kredyty Warszawa http://www.kredytyhipotecznewarszawa.pl. Nie czekaj tylko poproś o ofertę kredytu dla Ciebie.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X