Wróć   Forum Mamotoja.pl > Konkursy > Konkursy aktualne
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 29-12-2018, 09:15
muchowa muchowa jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
muchowa.polki.pl

Zdjęcia: 94
Domyślnie Odp: Konkurs "Wymarzony prezent". Wygraj 1 z 5 bransoletek od Lemoniq.

Wymarzonym kursem dla mojej córki, byłby kurs jazdy konnej. W bogatszej wersji połączony z letnim obozem. Ami uwielbia konie, uwielbia je czyścić, uwielbia jeździć. Przepada za byciem w stajni i kontaktem z tymi zwierzętami.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 29-12-2018, 10:12
miga1312 miga1312 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
miga1312.polki.pl

Domyślnie Odp: Konkurs "Wymarzony prezent". Wygraj 1 z 5 bransoletek od Lemoniq.

Wymarzony prezent mojej córki to bliskie spotkanie z MYSZKĄ MIKI. Uwielbia ją a moje serce się raduje kiedy córka tańczy razem z nią, odwzajemnia jej się uśmiechem. Żadna, najdroższa i największa maskotka MYSZKI MIKI nie jest w stanie zaspokoić córce tej potrzeby realnego spotkania dlatego rodzice muszą chyba "wznieść się na wyżyny swoich możliwości" i zabrać córkę tam gdzie MYSZKA MIKI mieszka <3 dla dziecka zrobimy wszystko, każdy rodzic o tym wie, a najpiękniejszym podziękowaniem jest radość i uśmiech dziecka.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 30-12-2018, 09:37
Szarlotka87 Szarlotka87 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
Szarlotka87.polki.pl

Zdjęcia: 16

Pewnego dnia moja còreczka wròciła z przyjścia dszkola smutna, gdy zapytalam o powòd złego nastroju powiedziała,że pani zapytała grupę kim cgcą zostać jak dorosną a ona odpowiedziała,że syrenką, wtedy pani odpowiedziała, że to niemożliwe. " ja wiem, że nie mogę być syrenką, tylko poeiedziałam, że chciałabym..." Jako wspierająca mama, powiedziałam, że może zostać kim tylko zechce, także syrenką i opowiedziam o hostessach pływających w przebraniach syren w światowych oceanariach. Od tej pory còreczka marzy o pięknym syrenim ogonie, będącym najprawdziwszą płetwą do pływania. Obiecałam,że distanie ją gdy nauczy się świetnie pływać, dzięki czemu pokonała lęk przed głeboką wodą i wytrwale ćwiczyła całe lato. Narazie pod choinką znalazła slkarnawałowe przebranie syrenki a za rok kto wie, może dobra wròżka mama spełni marzenie...
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 30-12-2018, 16:49
aneczkamama aneczkamama jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
aneczkamama.polki.pl

Zdjęcia: 18

Wymarzonym prezentem dla mojej córeczki była i jest od długiego czasu maszyna do szycia. Córka ma bardzo dużo lalek typu srbi oraz oczywiście domek dla nich. Każda lalka jednak zaraz po otrzymaniu jest rozbiera a, a jej ubranka są przerabianie według córki gustu. Często są zatem skracane, czasem doczepiane są im guziki, cekiny, dosxywane tiule czy falbanki. Także domek nie pozostał bez przeróbek. Był on drewniany i nie miał firanek i zaslonek, więc córka postanowiła dodać mu te akcenty jak prawdziwa kobieta. Teraz marzy, by mieć swoją zabawkowa maszynę, by móc szyć, przerabiać i doszywac elementy według własnych upodobań. Dodatkowo mama jest przeszczesliwa, bo to również mój wymarzony prezent z dzieciństwa, a babcia wiele lat pracowała w firmie krawieckiej. Może i u córki coś z tego będzie... A jak nie, to na pewno mnóstwo kreatywnej zabawy.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 30-12-2018, 19:32
kaja19782 kaja19782 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
kaja19782.polki.pl

Zdjęcia: 127

Drogi Święty Mikołaju
witam Cię w moim pięknym kraju <3
Jestem jeszcze taka malutka,
więc to co chcę szepczę słodko mamie do uszka <3
Mam 12 miesięcy,wkrótce postawię pierwszy krok,
to jest mój bardzo ważny rozwojowy skok
Uwielbiam bawić z mamą i tatą też,
mam starszego brata kocham go mocno też <3
Bardzo Cię proszę o edukacyjną sarenkę,
będę śpiewać z nią nie jedną piosenkę
Wieczorem pobawię się projektorem przed snem,
potem smacznie zasnę w łóżeczku wtem
Będę z nią wesoło raczkowała,
oj będę się z nią głośno śmiała =D
Jestem wesołą dziewczynką,wiecie
na ogród ją wyprowadzę w lecie!
Będziemy razem na spacery chodzić,
będę jej pilnować,bo wilki mogły by ją uszkodzić!
Kochany Mikołaju to będzie w moim życiu pierwsze z Tobą spotkanie,
pozostaje mi na Ciebie spokojne czekanie,
upiekłam Ci z mamą słodkie ciasteczka,
leżą na stole obok szklanki mleczka
Częstuj się kochany Mikołaju po długiej podróży,
niechaj mój wygodny fotel Ci posłuży,
odpocznij i przyjdź do mnie,pokaż się
ja tak bardzo chcę zobaczyć Cię <3
Nie zapomnij o moich rodzicach i o bracie kochanym też,
ja ich wszystkich bardzo mocno kocham <3 wiesz
Pozdrawiam Cię i buziaka ślę,
pamiętaj KOCHAM CIĘ <3
Alicja
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 30-12-2018, 19:59
aducha6662 aducha6662 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
aducha6662.polki.pl

Zdjęcia: 6

Wymarzony prezent mojego dziecka? Myślę, że poza zabawkami, słodyczami czy innymi prezentami najwspanialsze co mogę podarować mojemu dziecku w jest CZAS. W te Święta nie otwierałam laptopa, odłożyłam na bok telefon,a pilot od telewizora omijałam szerokim łukiem. Chciałam by ten czas był wyjątkowy i by mój syn miał mamę tylko dla siebie w każdej minucie Świąt. W zasadzie w dzisiejszych czasach dzieci mają niemalże wszystko, czego zapragną. Półki uginają się pod toną samochodów, autek i klocków. Wszędzie leżą tory, ciuchcie, pluszaki i inne zabawki, o których kiedyś nawet nie śniono. O czym może marzyć moje dziecko? O kolejnej zabawce...? Pewnie też... Czasem gdy pracuję w domu, synek podchodzi i ze złością zamyka mojego laptopa. Nie złoszczę się wtedy na niego, a na siebie. CZAS, właśnie tego chce ode mnie moje dziecko i o tym marzy. Staram się poświęcać mu 100% mojej uwagi i codziennie spełniać jego małe marzenie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 30-12-2018, 20:00
emros emros jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
emros.polki.pl

Miasto: mazowieckie
Zdjęcia: 12

Moja córka jak każde dziecko marzeń ma bez liku. A to weterynarzem chciała zostać, a to o lalce marzyła, a to o wakacjach u babci, a to o siostrzyczce, a to o nowym misiu. Ma jednak jedno takie marzenie, które już od dawna jej towarzyszy. Ma to związek z jej ogromną pasją i ukochanym tatusiem rzecz jasna. O czym mowa? O harcerstwie oczywiście. A wszystko zaczęło się od dnia, kiedy tatuś zabrał ją na prawdziwy biwak. I tak oto zaraził ją swoją miłością do harcerstwa. Od tego czasu, to nie eleganckie sukienki pochłaniają ją bez reszty. To biwakowanie ją tak fascynuje. I nie ważne, czy chodzi o drugi pokój, czy tylko kącik w salonie czy taras u babci. Taka zabawa w harcerstwo sprawia jej od groma radości, ale i przynosi wiele nowych doświadczeń (i odznaczeń również – tata sam te odznaczenia przygotowuje i nazywa). Na dzień dziecka swój mundur własny dostała. Na urodziny menażkę. I tu do sedna sprawy dochodzimy, bo o czym jeszcze mogłaby marzyć ma córcia wspaniała? Cóż. Drugą miłością mojej córeczki jest Elsa. I to właśnie prezent prosto z „Krainy Lodu” z całą pewnością ucieszyłby ją najmocniej. A najlepiej jakby chodziło o główną bohaterkę Elsę właśnie. Marysia tak bardzo ją uwielbia, że każdego ranka przed pójściem do przedszkola, a zaraz po pobudce śpiewa radośnie: „Mam tę moc! Mam tę moc! Wyjdę i zatrzasnę drzwi!” Muszę przyznać, że jak ktoś nie wie o co chodzi to musi to wyglądać przekomicznie, gdy tak śpiewa malutka dziewczynka przed wyjściem z domu. I tak łącząc te jej dwie ogromne miłości wymarzonym prezentem byłby śpiwór prosto rodem z Krainy Lodu. Taki nie za duży, nie za mały, ciepły, niebieski z głównymi bohaterkami „Krainy Lodu”. Bo ten od taty pożyczony to nie dość, że duży, z zamkiem zepsutym, a i w plecaku miejsca od groma zajmuje, to jeszcze w czarnym, smutnym jest kolorze. Własny śpiwór dla odważnej, małej harcerki, przepełnionej miłością do Elsy to byłoby spełnienie marzeń! A i prezent na lata. Bo nie tylko na obozy harcerskie idealnie by się nadał, ale i na wakacje pod namiotami z ukochanymi rodzicami! To właśnie śpiwór z Elsą tak bardzo ucieszyłby mojego małego zucha, mimo iż nie jest taką typową zabawką. Czuwaj!
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 30-12-2018, 20:57
luimig luimig jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
luimig.polki.pl

Moja mała modnisia ma niespełna 7 lat i na gwiazdkę wymarzyła sobie prezent idealny czyli coś mądrego i coś modnego choć zupełnie nie rozumie fenomenu.. czyli książki i laleczkę LOL suprise LoL-kę dlatego, że to aktualnie jedna z najmodniejszych zabawek dla dziewczynek i wszystkie się takimi bawią i między sobą chwalą co udało się wylosować (bo laleczki nie można wybrać, otrzymuje się losową) A książkę dlatego, że tak jak ja jest książkoholikiem i uwielbia czytać zwłaszcza detektywistyczne zagadki dla dzieci O biżuterii nawet nie marzyła, ale gdy zakłada dla zabawy moją to ma taki błysk w oku, że aż miło popatrzeć... Na pewno byłaby szczęśliwa. Zresztą Emilka jest szczęśliwa z każdego prezentu, nawet bardzo małego bo to optymistka w każdym calu
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 31-12-2018, 20:35
mycha_klima mycha_klima jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
mycha_klima.polki.pl

Mikołaju świety
wszyscy proszą cie o piękne prezenty;
i ja w imieniu córki prosic cie chcialam,
i list do ciebie napisałam,
lecz o zabawki prosić wcale zamiaru niemamy,
w tym liscie ważniejszą prośbe przesyłamy,
córka niedługo skonczy roczek,
ma już za sobą pierwszy kroczek,
i całkiem sporo nam od urodzenia urosła,
lecz zębowa wróżka jej żadnych ząbków nieprzyniosła,
więc do ciebie prośbe zanosimy,
o ząbki dla naszej coreczki prosimy,