Wróć   Forum Mamotoja.pl > Konkursy > Konkursy aktualne
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 18-12-2018, 17:31
psotkajs psotkajs jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
psotkajs.polki.pl

Domyślnie Odp: Konkurs "Wymarzony prezent". Wygraj 1 z 5 bransoletek od Lemoniq.

Wymarzony prezent mojej córeczki to rodzeństwo, a ja właśnie dowiedziałam się, że jestem w ciąży
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 18-12-2018, 17:58
agusiaczap3 agusiaczap3 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
agusiaczap3.polki.pl

Miasto: Wołomin
Zdjęcia: 2
Wyślij wiadomość przez AIM do agusiaczap3 Wyślij wiadomość przez MSN do agusiaczap3
Domyślnie Odp: Konkurs "Wymarzony prezent". Wygraj 1 z 5 bransoletek od Lemoniq.

Moja córka ma dopiero rok i cztery miesiące, więc mówić jeszcze za bardzo nie umie, a w te święta dopiero poznaje co to choinka, prezenty oraz kim jest Święty Mikołaj. Mimo, że nie umie się jeszcze samodzielnie porozumieć, to sądzę, że idealnym prezentem dla niej byłaby wielka piłka z uszami do skakania (na którą jest za mała), bo Emilka skacze po wszystkich piłkach jakie jej się napatoczą. Poszperałam w internecie i zobaczyłam, że istnieją alternatywy takich piłek dla bardzo małych dzieci - gumowe koniki, świnki, krowy, żyrafy w najróżniejszych kolorach. Emilka uwielbia krowy od momentu kiedy wypatrzyła ją na wsi u dziadków i nawet usłyszała, jak ta krowa przy niej zamuczała także pod choinką w tym roku u nas będzie krówka do skakania. Myślę, że "Święty Mikołaj" zagwarantuję naszej córci zabawę na wiele godzin.
Nieprzeczytane 20-12-2018, 08:06
ewa506 ewa506 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
ewa506.polki.pl

Zdjęcia: 8

Moja Stefcia skończyła już 3 latka i bardzo lubi książeczki. Każdego wieczoru, przed snem czytam małej bajki, opowiadania, a nawet legendy. Posłusznie słucha każdego czytanego tekstu i z przyjemnością ogląda ilustracje. Przyznam, że nasza biblioteczka domowa jest już wyczytana i znana niemalże na pamięć... Stefanka zapowiedziała, że marzy aż o dwóch książeczkach. Chce poznać przygody misia i żabki z książeczki "Megabombkowy hotel gwiazdkowy" oraz posłuchać ""Basieniek, czyli w języku małej są to Baśnie. Cieszy mnie, że moja córeczka wybiera książeczki, niż zabawy na tablecie czy telefonie. Takie marzenia to mama lubi spełniać i realizować!
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 20-12-2018, 23:18
Sisiss Sisiss jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
Sisiss.polki.pl

Witam.Mój skarbek napewno marzy o:O gwiazdce z nieba, pieniążkach w skarbonce, cudownej zabawce, byciu dorosłym, a także pozostaniu na zawsze dzieckiem,a poza tym o ciepłym mleczku mamusi, zabawkach, wycieczce do wesołego miasteczka i tysiącach bardzo ważnych rzeczy. Marzenia mojego malucha.Po pierwsze, czasami pragnienia dziecka są po prostu nierealne. Trudno przecież podarować malcowi gwiazdkę z nieba, pozwolić, by prowadził samochód, czy zaciągnąć kredyt tylko po to, by kupić niesamowicie drogą zabawkę. Po drugie, spełnianie marzeń dziecka, gdy tylko tupnie nóżką, nie wychodzi mu na zdrowie. Jedyne, czego się maluch wtedy uczy, to to, że wszystko mu się należy, że nie trzeba czekać czy też robić coś w tym celu, by marzenie mogło stać się realne. Poza tym tak naprawdę przyjemny jest nie tylko moment spełnienia marzenia, ale także samo jego snucie i realizowanie. Gdy dajesz maluchowi wszystko, o co poprosi, zabierasz mu tym samym chwile gorączkowego wyczekiwania, rozmyślania, wyobrażania sobie, jak to będzie, gdy będzie miał to czy tamto. Poza tym taka już ludzka natura, że jak na coś trochę poczekamy, to najczęściej bardziej to cenimy i odwrotnie (zgodnie z powiedzeniem: "Łatwo przyszło, łatwo poszło”). Starajmy się o tym nie zapominać, prezentując swojemu malcowi przy byle okazji zabawkę czy kupując mu niemal codziennie słodką niespodziankę. Więc po prostu moje kochane dziecko marzy tylko o : Najbardziej to chciałbym,żeby wrócił już tata. Wtedy pojechalibyśmy na wakacje i długo nie wracali. A mama mogłaby odpocząć w domu.POZDRAWIAM I CZEKAM NA POZYTYWNE WYNIKI !!!! WESOŁYCH ŚWIĄT!!!
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 21-12-2018, 00:31
talsoon talsoon jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
talsoon.polki.pl

Wieczne zabieganie, pęd większy niż obierają toczące się koła pociągu. Wciąż jest jeszcze coś do załatwienia, przecież czasu jest tak mało, a problemów coraz więcej. Myślałam, że wszyscy tak mają i dzieci to rozumieją. Mama musi załatwiać sprawy, tata musi. I choć miłość do córki przepełnia moje ciało aż do bólu, najwidoczniej moje zapracowanie daje się we znaki nie tylko mojemu organizmowi. Gdy nadszedł magiczny czas świąt, wzięłam za rączkę nasz największy skarb.
- Kochanie, co chciałabyś dostać od Mikołaja?
- Żebyś była częściej na dywanie, z Mają - odpowiedziała Majka, zbierając z puszystego dywanu swoje ulubione autka. Łzy napłynęły mi do oczu. Jak mogłam do tego dopuścić? By wymarzonym prezentem dziecka było więcej czasu poświęconego mu na wspólną zabawę?
Prezent dostała...od ręki. I prawdę mówiąc, dostaje go co wieczór. Warto czasem zwolnić i dostrzec bogactwo, które mamy obok siebie: bliskich.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 23-12-2018, 15:40
wiewiorczak wiewiorczak jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
wiewiorczak.polki.pl

Zdjęcia: 66

Wymarzony prezent dla mojego syna to koparka.Tak często zagląda z okna bo robotnicy nie daleko nas budują i kopią w ziemi kanalizacje Mój syn chce całe dnie siedzieć w oknie czy na podwórko i pokazuje na koparkę ,że zbiera ziemię i przewozi .Dla niego to teraz numer jeden prezentu i kask na głowę
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 24-12-2018, 21:45
anya_86 anya_86 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
anya_86.polki.pl

Miasto: Szczodre
Zdjęcia: 44

Nasza niespełna 6letnia córeczka poprosiła Świętego Mikołaja w tym roku o dość osobliwy prezent, mianowicie mikroskop. Święty zgubił jej list jakimś trafem u babci i matki chrzestnej naszej małej, i cóż się stało? Jednak zapamiętał o co Kasia prosiła, bo dziś wieczorem gdy po zjedzeniu wieczerzy Wigilijnej zajrzała pod choinkę, znalazła tam swój wymarzony prezent, i to rzeczywiście był strzał w 10. Zabawę tak na prawdę ma nie tylko Kasia, ale ona głównie, bo chodzi i od kilku godzin przynosi rożne rzecz które preparujemy i oglądamy pod mikroskopem, odkrywamy, jak fascynujący jest świat wokół z kilkudziesięciokrotnym powiększeniem To chyba będzie najlepszy prezent z możliwych bo każda pora roku przynosi nowe produkty do obejrzenia.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 27-12-2018, 12:17
Marzena341984 Marzena341984 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
Marzena341984.polki.pl

Moja córka dopiero właśnie w tym roku zaczęła wierzyć w świętego Mikołaja i teraz codziennie pyta kiedy znowu przyjdzie do niej Mikołaj i przyniesie jej prezent.moja córka uwielbia się malować ciągle by chciała mnie malować i żeby jej paznokcie malować Ale uwielbia też klocki budować różne domki wierzę. Więc chyba najlepszym prezentem byłaby taka duża lalka która by mogła malować 😀.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 28-12-2018, 10:17
AgnieszkaMG AgnieszkaMG jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
AgnieszkaMG.polki.pl

Wymarzonym prezentem dla mojego dziecka jest śnieg, masa śniegu, całe góry! Od pierwszego słabego opadu tego roku, mój syn wprost nie może doczekać się zjazdów z górki na sankach, lepienia bałwana, robienia orzełków czy ,jak kto woli, aniołków na śniegu, tarzania się i obsypywania białym miękkim puchem, bitwy na kulki i wielu, wielu innych mniej czy bardziej wymyślnych zimowych zabaw.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 28-12-2018, 21:34
mika19 mika19 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
mika19.polki.pl

Czekolada-słodyczą dzieciństwa pisana
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania