Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Konkurs "Modny maluch"

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Konkurs "Modny maluch"

    Patrzę na te zdjęcia i widzę dzieci. Ubrane w różne radosne ciuszki. Plus za barwy - są zdecydowanie wyraziste. Plam z błota nie zatuszują, za to z radością przyjmą kolejną jego packę...
    Materiały - na tyle na ile widać i na tyle na ile ja umiem przeczytać skład - są dobre. Głównie bawełna. Ile walk z dywanem wytrzymają kolana i łokcie - pojęcia nie mam. Ale Coccodrillo nie wygląda na kruche
    W niczym nie przypominają też powijaków. Myślałby ktoś, że czasy XIX-wiecznych tortur już się skończyły. Ano nie. Zamiast klasyka powijakowego wystarczy spojrzeć na niektóre sukienki. Wczesnośredniowieczna (póżno zresztą też) zbroja rycerska byłaby wygodniejsza niż te cuda. Na szczęście
    Coccodrillo nie ma aspiracji inkwizycyjnych. Ubranka są luźne, pozwalają na swobodne ruchy (niekiedy zbyt swobodne, ja wyciągałam moje dziecko spod kanapy)...
    Jednak to, co mnie się najbardziej podoba w tej kolekcji to jej naturalność. Blablabla - truizm - właśnie pomyślało jury. Pewnie truizm. Ale patrzę na te dzieci i widzę uśmiechnięte paszcze. Nic z zimnego zamyślenia charakterystyczneogo dla tych pań od Diora czy Givenchy. Widzę krzywo ustawioną stopę, widzę podwiniętą spódniczkę, widzę... Dziecko! I to jest największy plus Coccodrillo. Ono w każdej kolekcji najpierw widzi dziecko, potem ubranie.
    I to jest wysoce wyjątkowe!!!

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Konkurs "Modny maluch"

      u mnie dopiero teraz pólnoc

      Skomentuj


        Odp: Konkurs "Modny maluch"

        Kolekcja coccodrillo jest naprawdę wyjątkowa. Autorzy zadbali o dzieciaki małe i duże. Przede wszystkim zadziwia mnie wysoka jakość tkanin. Zawsze kiedy dotykam ubranko tej firmy chcę ,aby moje dziecko coś takiego miało. Kolorystyka dobrana jest idealnie, ubranka nie są nudne. Nawet pochmurna jesień może wydać się wesoła. Nawet wykończenia zamków przy bluzach są naprawdę zrobione idealnie. Zwracam na to uwagę , gdyż mój maluch nie znosi ,jak go coś drapie przy bródce. Z kolekcji tej zafascynowały mnie spodenki dzinsowe. Cóż mogę powiedzieć są śliczne i takie stylowe , do tego sweterek lub bluza i mój synek wygląda ,jak model. Jeszcze zwróciłam uwagę na czapki , są inne ,jak wszystkie, wesołe,kolorowe i nie drapią w głowę.
        Kolekcja jest bardzo , bardzo ładna.

        Skomentuj


          Odp: Konkurs "Modny maluch"

          Konkurs trwał do 12.12, proszę o uważne czytanie regulaminu.
          Moja prawie dorosła córka


          Moja wyrośnięta kruszynka

          Skomentuj


            Odp: Konkurs "Modny maluch"

            Napisane przez Kira13x Pokaż wiadomość
            Konkurs trwał do 12.12, proszę o uważne czytanie regulaminu.
            Dokładnie. Według regulaminu jutro powinny juz być wyniki. Twardy orzech do zgryzienia ma komisja - tyle odpowiedzi, a tylko 3 bony


            Skomentuj


              Odp: Konkurs "Modny maluch"

              Dokładnie tyle chętnych,a tu TYLKO 3 bony.Życzę wszystkim szczęścia kto by nie chciał 150 zł na ciuszki dla swojego dzieciaczka,oczywiste że każdy w końcu po to braliśmy udział Pozdrawiam








              Skomentuj


                Odp: Konkurs "Modny maluch"

                Ciekawe, czy będą dzisiaj wyniki?...


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Konkurs "Modny maluch"

                  Ale wiecie w regulaminie najbardziej podoba mi się ten punkt
                  4.4. Wysyłka nagród następuje w ciągu 3 miesięcy od daty powiadomienia laureatów o wygranej.

                  a bony które są nagrodą można wykorzystać do 15 stycznia 2012 hehe

                  czyli właściwie miesiąc od dzis


                  JULA

                  MAJA

                  OLGA

                  Skomentuj


                    Odp: Konkurs "Modny maluch"

                    A mi najbardziej "podoba się" fakt, ze jedna z uczestniczek konkursu posłużyła się moim pomysłem na rozszyfrowanie nazwy COCCODRILLO i edytowała swój post, doklejając własną wersję tego "rozszyfrowania", dwie godziny po moim wpisie!!! Jestem pod wrażeniem tupetu!!! Ta sprytna pani wpisana była dwie strony przede mną, także po uzupełnieniu, jakie dodała, doznawszy "nagłego olśnienia" wygląda to tak, jakby to ona była pierwsza z pomysłem. Ludzie!!! Czy nawet przy takich okazjach trzeba oszukiwać? I to tuż przed świętami???
                    Moim zdaniem, na przyszłość możliwość edytowania odpowiedzi konkursowych po ich zamieszczeniu powinna zostać zablokowana, aby uniknąć furtki dla nieuczciwości.
                    Jestem zniesmaczona...
                    Last edited by martamanga; 14-12-2011, 17:52.

                    Skomentuj


                      Odp: Konkurs "Modny maluch"

                      Marta nie bulwersuj się tak tego typu rozszyfrowania - jak to nazwałaś widziałm już w wielu konkursach więc jakby nie jest to nowością.

                      No nic pozostaje nam czekać na wyniki.


                      JULA

                      MAJA

                      OLGA

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Konkurs "Modny maluch"

                        Wiem, pomysł może nie był sam w sobie odkryciem Ameryki, ale nikt w tym akurat konkursie przede mną na niego nie wpadł... Dlatego mi przykro... A poza tym - jestem aktualnie w dziewiątym miesiącu ciąży, a to jest czas, kiedy wyjątkowo łatwo się zbulwersować - jak wiadomo

                        Skomentuj


                          Odp: Konkurs "Modny maluch"

                          Napisane przez majajula Pokaż wiadomość
                          Marta nie bulwersuj się tak tego typu rozszyfrowania - jak to nazwałaś widziałm już w wielu konkursach więc jakby nie jest to nowością.

                          No nic pozostaje nam czekać na wyniki.
                          Już dziś ich raczej nie będzie...


                          Skomentuj


                            Odp: Konkurs "Modny maluch"

                            Jeszcze nie ma wyników? Do wczoraj powinny być..

                            Skomentuj


                              Odp: Konkurs "Modny maluch"

                              Nie brałam udziału w konkursie ale czytałam niektore posty.....kazdy jest podobny do drugiego,smiac mi sie chce bo dla wiekszosci mam ceny tych ubranek są nieosiagalne ,ale wszystkie kupuja i ubieraja dzieciatka....
                              Gratuluje wygranych!!!!!!!!!!!!!


                              Skomentuj


                                Odp: Konkurs "Modny maluch"

                                Koliberek jak to ceny są nieosiągalne wcale Coccodrillo nie ma wygórowanej ceny znam dużo droższe sklepy
                                Ja moż ebym częśćiej kupowała ich ciuchy ale mam do sklepu za daleko więc wybieram H&M lub Reserved


                                JULA

                                MAJA

                                OLGA

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X