Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mikrofalówka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Mikrofalówka

    Ja wolę unikać mikrofali. Jakoś tak mam
    Ludzie tak łatwo nie zmieniają upodobań.Lubią, co lubili, nawet jeśli nie rozumieją dlaczego.

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Mikrofalówka

      my w mikrofali podgrzewamy tylko wodę... niby ponoć nie jest szkodliwe, ale lepiej dmuchać na zimne

      Skomentuj


        #33
        Odp: Mikrofalówka

        Dla dziecka jeszcze nigy nie zarzylo mi sie niczego podgrzewac w mikrofali, ale nie uwazam, ze to cos zlego jesli ktos od czasu do czasu cos podgrzeje. Tylko ja sama malo kiedy dla siebie korzystam z mikrofali.

        Skomentuj


          #34
          Odp: Mikrofalówka

          taka refleksja w temacie mikrofal - kiedyś, kiedy byłam na etapie gimnazjum bodajże, mikrofale były dość nowym wynalazkiem i wtedy wszyscy trąbili, że to zło nieziemskie i że trzeba tego unikać jak diabeł święconej wody, bo to promieniowanie i że szkodzi... i chyba ten pogląd pokutuje do dziś...

          Skomentuj


            #35
            Odp: Mikrofalówka

            Mikrofale podgrzewaja czasteczki wody aby podgrzac caly produkt. Nie ma w tym nic skomplikowanego i niebezpiecznego

            Skomentuj


              #36
              Odp: Mikrofalówka

              Mikrofalówki mają wiele funkcji, z których można korzystać, a my nawet o tym nie wiemy. Na http://abcporady.pl/czy-uzywasz-wszy...-mikrofalowej/ jest ciekawy artykuł o mniej znanych funkcjach tego urządzenia.

              Skomentuj


                #37
                Odp: Mikrofalówka

                moim zdaniem lepiej jest postawić na markowe naczynia do gotowania na nie na mikrofalówkę: http://przystanekdieta.pl/firma-clav...szym-poziomie/

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Mikrofalówka

                  Mam to samo zdanie co mój przedmówca. Nic dodać i nic ująć.
                  Gdybyśmy byli tak mądrzy, by wsłuchać się w ciszę! Lecz wciąż jesteśmy ludźmi i nie potrafimy nawet słuchać własnych rozmów.

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Mikrofalówka

                    U nas w domu nie ma mikrofalówki, więc okazuje się, że można bez niej funkcjonować, a na początku też wydawało mi się to niemożliwe.

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Mikrofalówka

                      Mi po prostu nie smakuje takie podgrzewane z mikrofali

                      Skomentuj

                             
                      Working...
                      X