Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Chrapanie z wyspaniem?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Chrapanie z wyspaniem?

    Cały czas zadaję sobie jedno pytanie, czy tylko ja sie nie wysypiam śpiąc z mężem. Poprostu jak mój mąż zaśnie wcześniej niż ja to potem ja nie potrafie zasnąć. Strasznie chrapie. Kiedys spaliśmy u moich rodziców i moja mama (ma również wyczulony słuch jak ja), słyszała te jego warczenie za drzwiami w swoim pokoju. Czy wy też macie ten sam problem ze swoimi mężami / chłopakami?? ,a może wiecie jak temu zaradzic??
    Bartuś 26.06.08
    Już potrafię raczkować i mam 8 ząbków
  •    
       

    #2
    Hihi u mnie czasem tez tak jest, mąż lubi spać wysoko pierwsze co robie to zabieram mu poduszkę żeby spał płasko a jak nie pomaga to dostaje z łokcia i juz jest cisza. Nie no żartuję ale delikatnie mu wbijam palca w boczki żeby sie ocknął i przestał chrapać
    Wojtuś 28.11.2007

    Skomentuj


      #3
      hehe ja czasami z łokcia mu dam no nie powiem ale on tez ma twardy sen wiec i nie raz musze go na sile przewracac ja jeden bok , bo na jednym nie chrapie...
      Bartuś 26.06.08
      Już potrafię raczkować i mam 8 ząbków

      Skomentuj


        #4
        Napisane przez kitty249 Pokaż wiadomość
        Cały czas zadaję sobie jedno pytanie, czy tylko ja sie nie wysypiam śpiąc z mężem. Poprostu jak mój mąż zaśnie wcześniej niż ja to potem ja nie potrafie zasnąć. Strasznie chrapie. Kiedys spaliśmy u moich rodziców i moja mama (ma również wyczulony słuch jak ja), słyszała te jego warczenie za drzwiami w swoim pokoju. Czy wy też macie ten sam problem ze swoimi mężami / chłopakami?? ,a może wiecie jak temu zaradzic??
        A już myslałam, że tylko ja mam taki problem. Moj mąż okropnie chrapie!! Nie mogę tego wytrzymać, po prostu doprowadza mnie to do szału!Ostatnio nawet wygoniłam go na dół do biura i spał tam na kanapie. Na pewno mu bylo niewygodnie,ale ja się przynajmniej wyspałam A muszę teraz być na topie codziennie ,bo mamy malutkiego Kacperka ,który pochlania całą moją energię Więc muszę sobie jakoś radzić. Ale już znalazłam lepszy pomysł niż wyganianie męża na dół. Otóż znalazłam w aptece taki specyfik o nazwie silence. Podobno jest dobry Dzisiaj wyprobujemy!

        Skomentuj


          #5
          Jak uzyjecie ten preparat to daj znac jakie sa efekty. Jak bedzie OK to i ja go kupie
          Bartuś 26.06.08
          Już potrafię raczkować i mam 8 ząbków

          Skomentuj


            #6
            Hihi też słyszałam o tym specyfiku na chrapanie, Isabel daj znać czy pomoże bo jak tak to zaraz sie ustawiam w kolejce do apteki
            Wojtuś 28.11.2007

            Skomentuj


              #7
              heloo.ja tez stosuje metode tradycyjna czyli z lokietka go
              shannon

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Ten Silence kosztuje ponad 30 zl. Troche drogi...Mam nadzieje,ze te pieniadze nie na darmo poszly...

                Skomentuj


                  #9
                  Isabel koniecznie daj znać czy podziała
                  Wojtuś 28.11.2007

                  Skomentuj


                    #10
                    No i ten Silence to wcale nie takie cudo...niestety
                    Przynajmniej na mojego męża słabo działa I niestety dalej mam nerwy z tego chrapania!

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Ja też walne czasem z łokcia męża,albo cicho go zawołam i przestaje chrapac

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Chrapanie z wyspaniem?

                        U nas była tak samo, mąż strasznie chrapał. Jak zasnął pierwszy to mnie czekała ciężka przeprawa. Żadne pastylki, kropelki itd. nie działały. Wizyta u lekarza wniosła tyle, że zaproponowano operację, ale to nie dość, że kosztowne to jeszcze ryzykowne. Poszukałam na necie i znalazłam nieinwazyjny sposób, rozwiązaniem okazała się poduszka przeciw chrapaniu Sissel Silencium. Teraz mogę normalnie oglądać tv nawet jak mąż zaśnie. Już nie muszę go co chwilę szturchać, żeby nie chrapał. Naprawdę polepszyło to komfort życia. Szkoda, że tak mało się o tym mówi i że lekarze zamiast poinformować o takiej możliwości, tylko chcą naciągać na operacje.

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Chrapanie z wyspaniem?

                          Przeciez chrapanie, to objaw choroby - nie tylko ze przegroda krzywa, czy mmigdał przerośniety, ale to też bezdech...nie wydaje mi się żeby to było naciaganie na operacje i leczenie...chociaz jeśli chodziło tylko o to ze mąż nie mogł znaleźć dobraj pozycji do snu to pewnie i poduszka dobra. W sumie kazdy sposób jest dobry o ile nie przeszkadza w rozwiązaniu źródła problemu i jest skuteczny. ja np tak mam z naszymi straaniami o dziecko. Teraz próbuję wszystkiego i naturalnych sposobów i ziół na owulację z Baby and Mama Med na Płodność i leków i ćwiczeń, bo szukam czegos najlepszego dla siebie i to jest tak chyba ze wszystkim trzeba znaleźć najlepsze rozwizanie dl asiebie.

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Chrapanie z wyspaniem?

                            Właśnie słyszę z pokoju obok śpiew mojego męża U mnie zazwyczaj pomaga jak go szturne. Po przebudzeniu przewraca się na drugi bok i chrapanie ustepuje. Zauważyłam, że częściej chrapie jak jest zmęczony albo niewyspany.



                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Chrapanie z wyspaniem?

                              Napisane przez agibee Pokaż wiadomość
                              Właśnie słyszę z pokoju obok śpiew mojego męża U mnie zazwyczaj pomaga jak go szturne. Po przebudzeniu przewraca się na drugi bok i chrapanie ustepuje. Zauważyłam, że częściej chrapie jak jest zmęczony albo niewyspany.
                              to właśnie u mnie też mąż chrapie po cięższym dniu w pracy lub gdy bardzo mało śpi, albo jak ma za dużo na głowie ale u nas dochodzi jeszcze tak kwestii iż ma skrzywioną przegrodę nosową i wszystko to potęguję - ale jak go sturchnę w nogi to zazwyczaj pomaga

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X